Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

A.Optimiste,Felicitari Mihaelafalt,Sophia_m!!!!!!


Recommended Posts

fetelor noi azi ne intoarcem acasa va pupic pe toate si ne auzim maine dimineata [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 214
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Sophia felicitari!!!!!!!! sa dea Domnul sa fiti sanatosi, o sarcina usoara si dusa la termen cu bebe sanatos! Fetelor vreau sa va povestesc despre laparoscopia care am facut-o joi, am fost depistata cu inceput de endometrioza pe ovarul stang care a fost eliminat, ovarele au fost curatate de chisturi si mi s-a facut si driling ovarian, uterul si trompele sunt ok, ce ma sperie pe mine este endometrioza care poate recidiva, doctora mi-a zis ca cel mai important este sa raman insarcinata ca sa nu mai apara curand endometrioza, mi-a mai zis ca acum nu mai ma impiedica nimic in a ramane insarcinata, nu mi-a dat nici un fel de tratament si mi-a zis daca sunt in stare pot sa prestez de luna asta, eu am facut laparo in ziua 7 deci peste 7 zile as putea sa incerc. Voi stiti vreun tratament care sa impiedice reaparitia endometriozei? Ma apuc de citit din urma, m-a externat vineri dar nu prea am fost in stare sa intru pe calc, [pup][pup][pup] la toate si multa sanatate
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sophia felicitari [bis][bis][bis]!!!! Sa-ti dea D-zeu o sarcina usoara si un bb sanatos la termen! Miky...de acum...spor la prestat..bine ca ai trecut usor peste operatie! diana [gravired]12+ si mami de [tren]IANIS STEFAN 14 mai 2007 [url]http://www.lumeadianei.blogspot.com[/url] [url="http://tickers.baby-gaga.com/p/dev353pr___.png"]Buburuza[/url] [url="https://picasaweb.google.com/dianalaura.musat"]Poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele!!!! am intrat si eu sa felicit proaspetele mamici FELICITARI MIHAELA...sa ai un bebe sanatos si la termen..[pup][pup][pup] FELICITARI SOPHIA...sarcina usoara...[pup][pup][pup][pup] monique in legatura cu intrebarea ta daca se descopera endo la hsg..iti spun ca da...doar in cazurile in care se fac aderente pe trompe...in rest..nu...se descopera doar la laparoscopie. miky..daca dr a curatat tot..ai foarte mari sanse sa ramai in primele luni...asa cum s-a intamplat si la mine...dar trebuie sa mananci mai sanatos...daca ai ceva intrebari iti pot raspunde cu placere...[pup][pup][pup] draguta...katy...si restul fetelor..[pup][pup][pup][pup] saptamana asta facem cunostinta cu [bibe]...de-abia astept...[pk][pk][pk] [gravi] 6+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kitty ai avut endometrioza? nu mai stiu care erau problemele la tine, ai facut si laparo? dupa cat timp ai ramas? ai mai luat vreun tratament? hai ca te-am zapacit cu intrebari[:D] Monique sti cumva ceva de tratamentul asta homeopat? [pup][pup][pup] la toate si multumesc pentru incurajari
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela felicitari!![pup][pup][pup] Sophia felicitari!![pup][pup][pup] Va doresc la amandoua sarcini usoare si bebei sanatosi! Noi suntem bine sanatosi doar ca sunt un pic prin jurul butoiului asa ca nu cumva sa molipsesc pe careva.Va pup pe toate![pup] Lili [mamica] de strumfita Maria Eliza (06.06.2008) Cu ajutorul lui DD in curand din nou [gravired]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui miky82
Kitty ai avut endometrioza? nu mai stiu care erau problemele la tine, ai facut si laparo? dupa cat timp ai ramas? ai mai luat vreun tratament? hai ca te-am zapacit cu intrebari[:D] Monique sti cumva ceva de tratamentul asta homeopat? [pup][pup][pup] la toate si multumesc pentru incurajari
da...am avut...am facut laparo in martie..si in mai am ramas insarcinata...mie mi-a gasit focare in fundul de sac douglas.se poate ramane insarcinata si cu boala asta...nu trebuie sa te sperii. pe mine tratamentul naturist si dieta cat mai sanatoasa m-au ajutat... trebuie sa elimini cat mai mult estrogenul din organism...asta este cel mai important lucru.[pup][pup][pup] [gravi] 6+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor am ajuns si noi acasa ce bine e acasa[olala][olala][olala][olala] deja ma saturasem sa tot stau pe druuri am prins 3 furtuni in judete diferite, dar furtuni in toata regula cu tone de apa, abia mai vedea sotul sa mearga va pupic [pup][pup][pup][pup][pup][pup] ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetele!! Am venit sa va mai dau niste [pup][pup][pup][pup][pup] MHegarty [url="http://picasaweb.google.com/112933781119993765198/Mihahegarty?locked=true#5538026330122092210"]TestPozitiv[/url] Cu ajutorul bunului Dumnezeu, sunt [gravired]34+ cu [fetita] [i] Imogen Tara [i] [url="http://picasaweb.google.com/112933781119993765198/Mihahegarty#5562817327832776034"]13saptamani si 2 zile[/url] Sfintii Arhangheli Mihail si Gavril ne vor proteja pe tot parcursul acestor minunate clipe in burtica la mami. AMR 38 ZILE!!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...