Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

A.Optimiste,Felicitari Mihaelafalt,Sophia_m!!!!!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 214
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui bradraisa
sper sa fie totul bine, mai ales ca un prieten al lui Bradut are scarlatina. Am inima cit un purice, desi eu am facut scarlatina cind eram mica. Cine stie sa-mi spuna daca este una din bolilele copilariei care nu se mai fac? Aspiranta bebe2
eu zic ca nu ai de ce sa iti faci probleme stu ca nu se repeta si ai imunitate daca ai facut-o deja [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am citit pe net ca perioada de incubatie este de la 1-6 zile, ultimul contact cu copilasul bolnavior a fost vineri, deci mai avem 2-3 zile de asteptare. Am vb cu sotul si miine merg sa-i fac si un exudat faringian. Stie cineva in cat timp se da rezultatul? Aspiranta bebe2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele! Ma bucur sa vad ca avem o noua graviduta la titlu, FELICITARI SOPHIA, BEBE SANATOS SI PAPACIOS, SARCINA USOARA SI LA TERMEN[bum][bum][colegi][colegi][disco][disco] Eu declar Z1. Am fost la soacra mea si pe acolo m-au apucat durerile de burta si cand m-a vazut saraca palida ca varu a inceput sa planga, m-a impresionat f. tare, plangea ca pt copilul ei. Deci mai sunt si altfel de soacre iar eu cu a mea ma mandresc.[8D][:)] Ne dorim mult un [bb] . Doamne ajuta-ne sa-l avem curand!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anka incearca varianta naturala de calciu - coaja de ou de tara pusa la uscat, sfaramata si amestecata cu miere. Daca iese bine la analize calciul, vezi sa nu fie de la magneziu. Miky ma bucur mult ca ti-ai facut laparo. Imi pare rau ca a iesit endometrioza. Cat ai dat la laparo si unde ai facut? La stat sau la particular? bafdta multa sa vina bebe. Kitty[pup] graviduta. [pup][pup][pup] pe toate Ne dorim mult un [bb] . Doamne ajuta-ne sa-l avem curand!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...