Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

A.Optimiste,Felicitari Mihaelafalt,Sophia_m!!!!!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 214
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui mihacor
fetelor am o veste pentru voi... azi dimi la 5 inainte sa plece sotul la lucru am mai facut un test si,surpriza : doua liniute...dar prima nu asa de clara ca si a doua... nu imi vine sa cred... am sunat la medic si maine la 10 am programare... sunt pe alta planeta si nu imi vine sa cred... miha,sophia am zis eu ca vreau cu voi la odisee...sper sa fie totul ok...am sa imi mai iau vreo 2 teste si sa le fac,dar nu stiu daca mai imi ies avand in vedere ca nu e urina de dimineata... va pup... Sa dea DD sa fie [bibe] si sa stea acolo cuminte...
Mihacor felicitari!!!!!!!!!!!! Moama ce de gravidutze s-au mai anuntat [:D][:D][:D] sa fie bebe sanatos si al termen si sarcina usoara!!! yuhuuuu!!![pk][pk][pk] [bum][bum][bum] [cheers][cheers][cheers] [colegi][colegi][colegi] [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari, sarcina usoara, bebe sanatos si la termen, gravidutelor [bum][batetoba][bum][batetoba][bum][batetoba] Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt [gravi] [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Racheel&year=2011&month=9&day=4&babycount=1"]28+[/url] cu [fetita] Anastasia-Maria [ruga] Doamne, ajuta-ne in continuare!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihacor, Sophia, Bradaisa - felicitari gravidutelor! Luna asta mergeti mai multe de manuta! Sper sa mai luati pe careva cat mai repejor posibil! Felicitari si sa aveti un bebe sanatos, necolicios, mancacios si sarcina usoara! [bum][bum][batetoba][bum][bum][batetoba] [:D][bis][bis][bis][bis][bis][bis][bis][bis] [harp][harp][batetoba][bum][batetoba] [bis][bis][bis][bis] [colegi][colegi][colegi][colegi][colegi][colegi] [8D][8D] Doamne ajuta sa fiu [gravi] cu 2 bebei sanatosi tun si la termen!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza fetelor ce luna plina de liniutze asa sa fie si de acm incolo[olala] FELICITARI sophia, miha, bradraisa si mihacor [bum][bum][bum][batetoba][harp][harp][cri][colegi] bebelusi sanatosi si la termen eu acum m-am trezit si am visat asa de urat azi noapte, sper sa nu prevesteasca alte lucruri rele ca nu mai pot, cedez psihic voi credeti in vise? va pupic pe toate[pup] ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...