Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

A.Optimiste,Felicitari Mihaelafalt,Sophia_m!!!!!!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui lorena_86
neatza fetelor ce luna plina de liniutze asa sa fie si de acm incolo[olala] FELICITARI sophia, miha, bradraisa si mihacor [bum][bum][bum][batetoba][harp][harp][cri][colegi] bebelusi sanatosi si la termen eu acum m-am trezit si am visat asa de urat azi noapte, sper sa nu prevesteasca alte lucruri rele ca nu mai pot, cedez psihic voi credeti in vise? va pupic pe toate[pup] ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
ce-ai visat Lore?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 214
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

foarte urat ca eram in bucuresti si vroiau niste tigani sa ma rapeasca si sa ma oblige sa ma casatoresc cu unul de-al lor iar eu asa tipam si imi era frica si am mers la o toaleta acolo unde faceam dus imbracata si m-am umplut si de excremente umane pe picioare si nu se ducea cu apa......blehhh si imi era foarte sila apoi ma tot luptam cu ei, ceream ajutor la politisti dar erau tot de partea lor......naspa, m-am trezit asa de bulversata si apoi am visat ca eram su sotul undeva in sibiu si ma apucase o ploaie si el voia sa facem baie in dunare (ce legatura are dunarea cu sibiul....nu stiu) stiu ca apa e necaz acum sa va dau si vestea.....tocmai am aflat ca mai avem un credit de platit creditul luat de socru.....inainte sa se inbolnaveasca si desi are asigurare de viata, asigurarea e doar pt deces din accidente auto fetele care sunteti in domeniu, poate imi dati un sfat am sunat si la protectia consumatorului sa facem plangere cica suntem noi urmasii obligati sa platim.....dar noi nu am semnat nimic ca suntem de acord....unde scrie ca ne poate obliga la asa ceva[bang][bang][bang][bang][bang] o tampenie, si e si mare creditul, de vreo 8000 euro voi ce ma sfatuiti e o absurditate atat timp cat el a platit asigurare 3 ani de cand a luat creditul scuzati fetele off-topicul[flo] ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lore trebuie sa mergeti la asigurare neaparat...ca sa nu va traga aia in teapa si vedeti ce scrie pe polita lui de asigurare care a semnat-o...care sunt clauzele... cat despre faptul ca voi trebuie sa il platiti,nu cred,soacra trebuie sa il plateasca...daca voi vreti sa o ajutati atunci e altceva...dar cat traieste ea ,ea trebuie sa plateasca.... cat despre visul tau:excrementele sunt bune...sunt beneficii,la fel si tiganii,barbati,femeile tiganci nu sunt bune...cat despre apa,daca e curata si curgatoare e fericire si noroc...dar mai bine iti dau o adresa unde poti tu singura sa citesti tot: http://www.oniromantie.ro/modules/news/ fetelor eu nu mai pot de fericire...mi-am mai facut un test cand am venit acasa de la cumparaturi,digital,si scrie ca sunt garvida...[olala][olala][olala] Sa dea DD sa fie [bibe] si sa stea acolo cuminte...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lorena, ce fel de credit este? Din cate stiu eu (si stiu destul de bine) cam toate creditele includ si asigurare de viata...verificati cu atentie contractul. Daca nu il gasiti, solicitati bancii sa va emita o copie. Soacra trebuie sa plateasca rata mai departe, dar chiar cred ca nu va fi cazul, eu cred ca exista asigurare de viata. Probabil ca banca este mai interesata sa se plateasca rata de rata de catre voi decat sa primeasca despagubirea de la asigurator, pentru ca se va vira soldul restant, iar banca pierde din dobanda. Daca ai graficul, vezi daca nu exista rubrica pentru asigurare. ____________________________________________________________________________________________ Gena MTHFR, mutatia C677T heterozigot, Gena PAI, mutatia 4G/4G homozigot 2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 2/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, aspenter 1 la 2 zile [ruga] pentru [copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor trebuie sa il platim noi pt ca soacra e la pensie pe caz de boala si are 500 ron pensie iar rata e de 110 euro, ea ce mai mananca si cu ce mai traieste si mai are inca 7 ani de platit e foarte nasol daca mai trebuie sa platim si asta dar de unde nu stiu oare daca pur si simplu nu mai plateste ratele atunci ce se poate inampla, ca nu a girat cu nimic offff sper sa fie ok cu visul meu, erau numai barbati tigani si apa de la dus era limpede mihacor, normal ca esti graviduta, acum trebuie sa ai mare grija de tine [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai lore daca nu a girat cu nimic atunci e acoperit de asigurare mai mult ca sigur...la ce banca este?asigurarea e la aceasi banca sau la vreo firma de asigurari...aveti grija ca poate va trage in teapa asigurarea,de ce sa plateasca ei cand puteti sa platiti voi...ca doar nu sunt prosti...si in plus nu cred ca au cum sa va oblige sa il platiti voi...daca nici voi nu aveti de unde,ce poate sa va faca...aveti grija sa nu va jupuie de bani aiurea...ca astia sunt nesimtiti...nu cred ca se poate face la un credit asigurare doar in caz de accident de masina...si daca murea lovit de tramvai,scuze...dar asa e... Sa dea DD sa fie [bibe] si sa stea acolo cuminte...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari, Miha! Sarcina usoara si sa dea Dumnezeu sa fie bine! Lorena, ma gandesc ca poate e asigurarea masinii de fapt? E un credit auto? ____________________________________________________________________________________________ Gena MTHFR, mutatia C677T heterozigot, Gena PAI, mutatia 4G/4G homozigot 2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 2/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, aspenter 1 la 2 zile [ruga] pentru [copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...