Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

A.Optimiste,Felicitari Mihaelafalt,Sophia_m!!!!!!


Recommended Posts

Miha bravo pentru test![bis] Se va vedea daca e ecograful nou si bun, daca e mai vechiut se vede mai bine pe la 7 saptamani. Orisicat, e o sansa buna sa se vada la 6 saptamani, dar daca nu se vede nu e de disperat. Oboseala e normala la inceputul sarcinii, organismul se adapteaza la noua stare, incearca sa te odihnesti atunci cand te simti obosita, chiar e nevoie! E normal si sa ametesti, eu am avut si stari de aproape lesin de cateva ori in ambele sarcini mai ales in primul trimestru si de obicei daca eram in locuri aglomerate si calde, a zis dr ca e normal. Eu am 4 luni de incercari pt bb3, sper sa-mi iasa in urmatoarele, sa nu am vreo problema serioasa, pt ca la FIV nu am sa recurg. Peste vreo 2 luni vreau sa merg la medic pt controlul gineco anual si daca nu reusesc pana atunci il intreb ce investigatii sa fac.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 214
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

neata fetele dau eu o [url="http://fs22.trilulilu.ro/stream.php?type=image&source=site&size=large&hash=de08d28de75168&username=Faraonul01&key=x.jpg"]cafeluta[/url] ca vad ca nu prea vin fetele Mihaelafalt ma bucur pentru tine ca acum se vede bine liniuta pe test, deci stai linistita ca bb este bine mersi acum o intrebare pot incepe tratamentul pentru candida din prima zi a ciclu si pot presta luna asta pentru bb? le gasesc la plafar sau la farmacie? [pup][pup][pup] [url="http://www.fertilityfriend.com/home/31ba3b"]GRAFIC[/url] Anul acesta ajuta-ma Doamne [ruga] sa fiu [gravi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele...[pup] Monica ma bucur nespus ca ai scapat cu bine de HSG si ai ramas si cu bani.[pup] Va pup pe toate, si va doresc o zi frumoasa ! ******************************************************* Doamne ajuta-ma sa raman [gravi] cu un [bibe] sanatos... http://www.fertilityfriend.com/home/34a766
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lavi02
Miha bravo pentru test![bis] Se va vedea daca e ecograful nou si bun, daca e mai vechiut se vede mai bine pe la 7 saptamani. Orisicat, e o sansa buna sa se vada la 6 saptamani, dar daca nu se vede nu e de disperat. Oboseala e normala la inceputul sarcinii, organismul se adapteaza la noua stare, incearca sa te odihnesti atunci cand te simti obosita, chiar e nevoie! E normal si sa ametesti, eu am avut si stari de aproape lesin de cateva ori in ambele sarcini mai ales in primul trimestru si de obicei daca eram in locuri aglomerate si calde, a zis dr ca e normal. Eu am 4 luni de incercari pt bb3, sper sa-mi iasa in urmatoarele, sa nu am vreo problema serioasa, pt ca la FIV nu am sa recurg. Peste vreo 2 luni vreau sa merg la medic pt controlul gineco anual si daca nu reusesc pana atunci il intreb ce investigatii sa fac.
Bafta multa pentru [bibe] 3.[pup][pup] Doamne iti multumesc ca m-ai ajutat sa fiu [gravi] ajuta-ma sa am o sarcina usoara si sa fim sanatosi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui camcris
neata fetele dau eu o [url="http://fs22.trilulilu.ro/stream.php?type=image&source=site&size=large&hash=de08d28de75168&username=Faraonul01&key=x.jpg"]cafeluta[/url] ca vad ca nu prea vin fetele Mihaelafalt ma bucur pentru tine ca acum se vede bine liniuta pe test, deci stai linistita ca bb este bine mersi acum o intrebare pot incepe tratamentul pentru candida din prima zi a ciclu si pot presta luna asta pentru bb? le gasesc la plafar sau la farmacie? [pup][pup][pup] [url="http://www.fertilityfriend.com/home/31ba3b"]GRAFIC[/url] Anul acesta ajuta-ma Doamne [ruga] sa fiu [gravi]
Le poti incepe cand vrei si nu iti face probleme ca au o valoare foarte mica de substanta activa in ele si nu fac rau la [bibe] sau la prestat.Le gasesti la o farmacie care comercializeaza produse homeopate. Multumesc la toate fetele de urari si tare as vrea sa va trag dupa mine.[pup][pup][pup][pup] Doamne iti multumesc ca m-ai ajutat sa fiu [gravi] ajuta-ma sa am o sarcina usoara si sa fim sanatosi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimiiiii' abia acum am reusit sa intru si la voi ieri am lipsit si acum am un sac de treaba [:)] ce faceti? mai am si cafea. vreti? abia acum ma pun pe savurat si-am scapat de HSG, intru in perioada fertila si jaaap-jaaaap sa te tii nenica sper sa ma fi 'revergorat' pe trompitze si sa aspire tot ce da Gigel cel mare si viteaz acuma :))))))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Monique77
Buna dimiiiii' abia acum am reusit sa intru si la voi ieri am lipsit si acum am un sac de treaba [:)] ce faceti? mai am si cafea. vreti? abia acum ma pun pe savurat si-am scapat de HSG, intru in perioada fertila si jaaap-jaaaap sa te tii nenica sper sa ma fi 'revergorat' pe trompitze si sa aspire tot ce da Gigel cel mare si viteaz acuma :))))))
Moni spor la prestat si sa fie cu folos. Fetele asa imi lipseste lorena mai stie cineva ceva de ea? [pup][pup][pup] Doamne iti multumesc ca m-ai ajutat sa fiu [gravi] ajuta-ma sa am o sarcina usoara si sa fim sanatosi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Mihaelafalt
Citat:
citat din mesajul lui Monique77
Buna dimiiiii' abia acum am reusit sa intru si la voi ieri am lipsit si acum am un sac de treaba [:)] ce faceti? mai am si cafea. vreti? abia acum ma pun pe savurat si-am scapat de HSG, intru in perioada fertila si jaaap-jaaaap sa te tii nenica sper sa ma fi 'revergorat' pe trompitze si sa aspire tot ce da Gigel cel mare si viteaz acuma :))))))
Moni spor la prestat si sa fie cu folos. Fetele asa imi lipseste lorena mai stie cineva ceva de ea? [pup][pup][pup] Doamne iti multumesc ca m-ai ajutat sa fiu [gravi] ajuta-ma sa am o sarcina usoara si sa fim sanatosi.
merciiiiiii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele ce-i cu linistea asta?? sunteti cumva pe langa butoi??/ sophia cum mai esti, ne dai o veste buna? cine mai simte ca a ramas insarcinata luna asta?? [pup][pup][pup]tuturor Monique ai scapat[pup], i-ai povestit doctorului si de CM scurte, ti-a spus o cauza?? eu sunt ziua 10 si test de ov negativ asa ca nu fiti suparate ca se poate si mai rau[olala]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...