Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

A.Optimiste,Felicitari Mihaelafalt,Sophia_m!!!!!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 214
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Lore, eu chiar te sustin in decizia ta si iti urez mult succes! eu tocami vin de la masaj, firma la care lucrez au angajat maseor si beneficiem odata pe saptamana si e super! deci apuca-te, fa cursul si Doamne ajuta! se castiga ceva banuti din asta! si daca faci si privat e si mai bine! Cu speranta si rabdare toate se pot rezolva! [gravired]7+ [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=elenusht&year=2012&month=1&day=28&babycount=1"] minunea noastra[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lorena_86
foarte urat ca eram in bucuresti si vroiau niste tigani sa ma rapeasca si sa ma oblige sa ma casatoresc cu unul de-al lor iar eu asa tipam si imi era frica si am mers la o toaleta acolo unde faceam dus imbracata si m-am umplut si de excremente umane pe picioare si nu se ducea cu apa......blehhh si imi era foarte sila apoi ma tot luptam cu ei, ceream ajutor la politisti dar erau tot de partea lor......naspa, m-am trezit asa de bulversata si apoi am visat ca eram su sotul undeva in sibiu si ma apucase o ploaie si el voia sa facem baie in dunare (ce legatura are dunarea cu sibiul....nu stiu) stiu ca apa e necaz acum sa va dau si vestea.....tocmai am aflat ca mai avem un credit de platit creditul luat de socru.....inainte sa se inbolnaveasca si desi are asigurare de viata, asigurarea e doar pt deces din accidente auto fetele care sunteti in domeniu, poate imi dati un sfat am sunat si la protectia consumatorului sa facem plangere cica suntem noi urmasii obligati sa platim.....dar noi nu am semnat nimic ca suntem de acord....unde scrie ca ne poate obliga la asa ceva[bang][bang][bang][bang][bang] o tampenie, si e si mare creditul, de vreo 8000 euro voi ce ma sfatuiti e o absurditate atat timp cat el a platit asigurare 3 ani de cand a luat creditul scuzati fetele off-topicul[flo] ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
pai asa e, cica rudele de gradul 1 preiau tot in cazul acesta as zice ca sotia Dansului
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lorena_86
nu, nu e credit auto, e de nevoi personale la banca credit europe bank si asa ne-au zis ca asigurarea de viata prevede doar decese din accidente auto nu si boli o tampenie noi oricum suntem in urma cu vreo 2 luni si la ale noastre iar soacra a cheltuit tot ce avea pus deoparte cu inmormantarea, de unde sa mai plateasca si creditul asta e, ce pot sa ne faca am sunat la protectia consumatorului si sa depunem dosarul acolo si ei stiu mai bine ce sa ne sfatuiasca si e bine ca e si gratis orice pangere am incredere ca or sa ne indrume corect, daca nu oricum nu le mai putem plati nimic fetelor va multumesc pt sfaturi si ca ma lasati sa-mi vars si eu offf-ul la voi ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Lore, dar soacra nu vinde si vine la voi?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lorena_86
fetelor ma reprofilez vreau sa ma inscriu la un curs de masaj sa imi iau diploma si sa lucrez in domeniu e foarte bine platit, de ce sa stau si sa astept sa lucrez in domeniul meu si chiar imi place masajul si am si pricep sper sa mearga ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Lore, mai bine te bagi la Forever Living products (e o taxa de 50 euro, de care iti da produse si dupa, doar ecomanzi, nu mai platesti nimic, si pentru fiecare om trimis la ei iti dau 15 euro, si apoi si reducere la produse daca vrei ma uit mai atent si-ti povestesc. e o tipa de l;a ei care a venit sa faca evenimentul la noi si am vb mai multe despre asta. cred ca ma bag si eu mi se pare misto si au tot felul, plus macca si alte chestii de infertilitate, ma rog...multe.... a zis ca-mi da si pe mail si-ti trimit scuze fetele de 'OFF TOPIC'
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele[pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] felicitari in primul rand gravidutelor...ma bucur tare fetelor pt voi. va doresc sa aveti parte de o sarcina usoara si un bebe sanatos tun. lore imi pare rau sa citesc ca numai belele ai. si eu stiam ca asigurarea de viata de la credit nu este doar in caz de accident. vezi vb si cu alt consultant de la ei ca poate ala cu care ai vb era batut in creieri. eu stiu cam ce angajati sunt pe acolo ca am lucrat la ei cam 2 ani cred. da din pacate nu te pot ajuta ca eu am fost pe corporate si nu pe pers fizice[q] elenush vezi ai grija cu masajul...vb intai cu dr ca am citit ca ai avut ceva probleme. stiic a nu ai voie sa faci masaj pe burta si nici la mijloc daca ai probleme cu sarcina. a si masajul doar de relaxare[pup] fetele va puppppppp de molipsire pe toate. a p.s: stiti ca am un baietel in burta nu?[:D] Cu ajutorul lui Dumnezeu sunt [gravired]+17[baietel] [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=ana&year=2011&month=11&day=19&babycount=1"]samburelul meu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui bellasamoyed
buna fetele[pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] felicitari in primul rand gravidutelor...ma bucur tare fetelor pt voi. va doresc sa aveti parte de o sarcina usoara si un bebe sanatos tun. lore imi pare rau sa citesc ca numai belele ai. si eu stiam ca asigurarea de viata de la credit nu este doar in caz de accident. vezi vb si cu alt consultant de la ei ca poate ala cu care ai vb era batut in creieri. eu stiu cam ce angajati sunt pe acolo ca am lucrat la ei cam 2 ani cred. da din pacate nu te pot ajuta ca eu am fost pe corporate si nu pe pers fizice[q] elenush vezi ai grija cu masajul...vb intai cu dr ca am citit ca ai avut ceva probleme. stiic a nu ai voie sa faci masaj pe burta si nici la mijloc daca ai probleme cu sarcina. a si masajul doar de relaxare[pup] fetele va puppppppp de molipsire pe toate. a p.s: stiti ca am un baietel in burta nu?[:D] Cu ajutorul lui Dumnezeu sunt [gravired]+17[baietel] [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=ana&year=2011&month=11&day=19&babycount=1"]samburelul meu[/url]
[:D] baieteeeeeeeeeeeeel cred ca-i tati tare mandru
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bella felicitari pt [baietel], ce repede trece timpul. Se vede burtica? Lore sotul meu zice ca nu aveti cum sa dati voi banii in locul socrului, atata timp cat nu ati semnat pe nicaieri, banii nu vi se pot imputa. Ne dorim mult un [bb] . Doamne ajuta-ne sa-l avem curand!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...