Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cluj rulz! - cap.102


Recommended Posts

hello din nou.... vreau doar sa va dau o veste mare de care sunt extrem de incantata: am fost in polonia la Salonul International de Inventica din Varsovia (al doilea ca marime in Europa dupa Geneva). Au fost prezentate peste 500 inventii din 30 de tari....si am luat 4 medalii pentru inventiile mele http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/300469_289761034380901_100000410219310_1059350_117218093_n.jpg ma bucur extram si simt sa impartasesc aceste emotii cu toata lumea...inclusiv cu voi [olala]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 68
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Arleena felicitari din toata inima [flo][flo][flo]!! sunt tare mandra de tine si de ceea ce realizezi. profit de ocazie si salut frumos pe toata lumea dupa o lunga absenta. Flavia sa va traiasca puiul cel mic si sa fiti tare, tare fericiti!
Citat:
citat din mesajul lui arleena
hello din nou.... vreau doar sa va dau o veste mare de care sunt extrem de incantata: am fost in polonia la Salonul International de Inventica din Varsovia (al doilea ca marime in Europa dupa Geneva). Au fost prezentate peste 500 inventii din 30 de tari....si am luat 4 medalii pentru inventiile mele http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/300469_289761034380901_100000410219310_1059350_117218093_n.jpg ma bucur extram si simt sa impartasesc aceste emotii cu toata lumea...inclusiv cu voi [olala]
... cu inalte calificari de nasa si matusa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, si eu sunt din Cluj si ma intrebam daca ma primiti in "clubul" vostru? Stiti ceva despre postarea lui papanash in legatura cu ajutoarele lui Mos Craciun? la Cluj se organizeaza ceva? vreau si eu sa particip. Multumesc, Laura Oamenii au inventat respectul ca sa ascunda locul gol,unde ar trebui sa fie iubirea. Lev Nicolai Tolstoi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, Laura bine ai venit pe la noi[:)] pacat ca mai nou este foarte slaba activitatea pe la noi [bang].Mai este un grup de clujence la odisee ele sunt mai active. arleena felicitari pt premii [flo][flo][flo].Ne scrii cateva detalii despre Antioxi? Se poate cumpara de la Casa Bio? eu sunt foarte ocupata ...ar trebui sa ma clonez [:D]. de altfel trebuie sa o laud pe Beatrice pt ca am fost cu ea la dentist si a stat foarte frumos i-a facut 3 cariute...a fost cel mai mic pacient si cel mai cuminte [pk]...mai avem una carie mare pe care trebuie lucrat mult sper sa o reusim si pe aia [:I]. azi ii duc la dans popular sa vedem daca le place....?? va pup Erika mama de nazdravan Norbert (07 dec 2003) si comoara Beatrice (20 mai 2008) [url="http://community.webshots.com/user/jozsaerika?vhost=community"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

jozsaerika multumesc pentru primire. Am citit ce scria papanash despre ajutoarele lui Mos Craciun. Poate reusim sa facem ceva si la Cluj. Putem merge la Prichindel. Cred ca fiecare din noi are acasa cate o jucarie si ceva hainute care nu mai sunt potrivite copiilor nostri. Poate reusim sa adunam si niste bani pentru ceva dulciuri. Daca e cineva interesat astept raspuns. Multumesc, Laura Oamenii au inventat respectul ca sa ascunda locul gol,unde ar trebui sa fie iubirea. Lev Nicolai Tolstoi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi-era dor de Cluj si am intrat sa vad ce mai faceti. Arleena, mega felicitari; in Bucuresti unde gasesc propolis fara alcool? inca o data felicitari pentru ceea ce faci Flavia, ce face bebe? tu cum mai esti? Trece timpul; Luca va incepe clasa 0 la anul, sper ca nu am ales gresit, insa mi s-a parut ca el se va plictisi daca mai face inca o data grupa mare, apoi pregatitoare... am emotii mari Pup toata trupa.... Yagmur si Luca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor haideti sa ne mobilizam si la Cluj sa ajutam 1, 2sau 3 familii cu haine, jucarii de la copiii nostri, care noua nu ni se mai potrivesc, dar sunt bune, nu sunt rupte sau decolorate si ar putea ajuta alt copil. Daca intrati pe subiectul ajutoarele lui Mos Craciun aflati mai multe detalii. Multumesc, Laura Oamenii au inventat respectul ca sa ascunda locul gol,unde ar trebui sa fie iubirea. Lev Nicolai Tolstoi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello fetelor multumesc de urari erika cred ca mai au la casa bio antioxi vita. mai multe detalii gasesti pe site la noi despre antioxidanti. Daca nu te lamuresti de p-acolo intreaba-ma ce mai vrei sa sti www.phenalex.ro yagmur propolis gasesti la biobunatati.ro, ori comanzi online ori le vizitezi magazinul, au pe site adresa. mai vorbim....va pup
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...