Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piatra Neamt, Perla Moldovei (88)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 224
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

'neata!

Aloo, ce faceti? Ati plecat toate la mare? Nu mai da nimeni o cafea aici? Iulia si Lora muncesc din greu, ca in prima saptamana de dupa un lung concediu. Dar celelalte ce faceti? Pe unde umblati?

 


Am marfa la bazar umanitar DC id="red">

 

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

 

'Cos what I feel is the only truth for meid="size1">id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui LoraG76
Eu ma gandeam...n-ar merge un week-end la mare? [:D] Ca, de altfel, muncesc din greu.Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)Carti personalizateid="red"> - Cartea copilarieiid="red">Lucrusoare la bazar umanitar(Niciodata sa nu spui niciodata!)
align="right" id="quote2">Nu stiu, dar un we cu cortul la munte ar merge uns.
Am marfa la bazar umanitar DC id="red">Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi 'Cos what I feel is the only truth for meid="size1">id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Laura25
Citat:
citat din mesajul lui LoraG76
Eu ma gandeam...n-ar merge un week-end la mare? [:D] Ca, de altfel, muncesc din greu.Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)Carti personalizateid="red"> - Cartea copilarieiid="red">Lucrusoare la bazar umanitar(Niciodata sa nu spui niciodata!)
align="right" id="quote2">Nu stiu, dar un we cu cortul la munte ar merge uns.
Am marfa la bazar umanitar DC id="red">Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi 'Cos what I feel is the only truth for meid="size1">id="blue">
align="right" id="quote2">da da!!!! trece-ma si pe mine pe lista sisule[:D]zuza...tusha de shtrumphi...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hahaaaa, bolfosenia la cort!

Da' tu cand iti faci aparitia pe-aci, don'soara? Pare-mi-se mie ca tre' sa dai si de baut, nu? Felicitari! Gata, esti mare!

 

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

 

Carti personalizateid="red"> - Cartea copilarieiid="red">

Lucrusoare la bazar umanitar

 

(Niciodata sa nu spui niciodata!)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui alexDG
Citat:
citat din mesajul lui Laura25
Citat:
citat din mesajul lui LoraG76
Eu ma gandeam...n-ar merge un week-end la mare? [:D] Ca, de altfel, muncesc din greu.Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)Carti personalizateid="red"> - Cartea copilarieiid="red">Lucrusoare la bazar umanitar(Niciodata sa nu spui niciodata!)
align="right" id="quote2">Nu stiu, dar un we cu cortul la munte ar merge uns.
Am marfa la bazar umanitar DC id="red">Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi 'Cos what I feel is the only truth for meid="size1">id="blue">
align="right" id="quote2">da da!!!! trece-ma si pe mine pe lista sisule[:D]zuza...tusha de shtrumphi...
align="right" id="quote2">Gata? Ai ajuns acasa? Ai adus si matza? Pregateste locul, ca maine aterizam si noi. [pup]Te-am trecut pe lista la cort, dar tre sa contribui serios. Un loc la cort costa, nu asa ...
Am marfa la bazar umanitar DC id="red">Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi 'Cos what I feel is the only truth for meid="size1">id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

saluti fetele!!!!

Lauraid="red"> vazui pozelee!!si ff mumoase,calduroase ce mai ??imi amintesc si eu de apa cea albastra si calda[olala];vad ca pregatiti in gasca de cort!!supeeer ,ma bucur si sa fiti cat mai multi [pk] si noi ne preg de o sapt.de campare de pe 20 iulie ,asa ca bucuria e mare!!!![pk][pk]

Va doresc concediii frumoasee!!!!mult soaree si distractii....

 

va puapm carmen si stefi[pup][pup][pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna seara la mamici!nu stiu daca scriu unde trebuie,dar avand in vedere ca sunt noua pe forum ,o sa ma iertati daca am postat gresit...

tocmai ce am ajuns acasa de la ecograf,unde am vazut ca bulinutza mea e la locul ei(asta e tot ce am vazut deocamdata pentru ca am de abia 4 sapt si 6 zile).am fost la doamna dr denciu,am auzit numai lucruri bune despre dumneaei,e intr-adevar o draguta.

mi-as fi dorit sa continui cu dansa pana la sfarsit,dar mi-a spus ca din februarie nu o mai gasesc,iar eu ar trebui sa nasc la inceputul lui martie si mi-a recomandat sa caut alt medic la care sa fac urmatoarea eco de peste 2 saptamani si probabil si celelalte.si de aici...sunt in ceata totala.spuneti-mi voi:unde sa ma duc?dr tudose e la pensie-nu mai asista la nasteri,dr rugina e cam depasit si in prag de pensie,de dr poparlan nu vreau sa aud-am motivele mele.un alt medic bun in mainile caruia sa incredintez nasterea copilului meu nu mai stiu.

voi cu cine ati nascut?ajutati-ma ,va rog!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...