Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piatra Neamt, Perla Moldovei (88)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui LoraG76
Citat:
citat din mesajul lui Laura25
Citat:
citat din mesajul lui LoraG76
Lasa ca doar suntem prietene, impartim tot. Eu poate plec la pescuit, la Iasi.[alcool]Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)Carti personalizateid="red"> - Cartea copilarieiid="red">Lucrusoare la bazar umanitar(Niciodata sa nu spui niciodata!)
align="right" id="quote2">Sa nu uiti sa iei fetele cu tine. [}:)][}:)]
Am marfa la bazar umanitar DC id="red">Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi 'Cos what I feel is the only truth for meid="size1">id="blue">
align="right" id="quote2">Aaa, nu ti-am zis ca le-am facut deja bagajul si ti le trimit? Acusi ajung la usa la tine, is pe drum.[pis][pk]Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)Carti personalizateid="red"> - Cartea copilarieiid="red">Lucrusoare la bazar umanitar(Niciodata sa nu spui niciodata!)
align="right" id="quote2">HUOOOO!!! Mama denaturata! Chem protectia copilului! OTV-ul!!
Am marfa la bazar umanitar DC id="red">Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi 'Cos what I feel is the only truth for meid="size1">id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 224
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Si uite asa am umplut o pagina cu prostii. Naspa mai face caldura asta la neuron. Cred ca s-a contractat de tot, e miiic si singur.

 


Am marfa la bazar umanitar DC id="red">

 

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

 

'Cos what I feel is the only truth for meid="size1">id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da-l mai ai? Ca al meu s-a speriat de mirosu' de carnati si-a fugit. Ii dau cu inghetata, poate ii fac pofta. Neuronului, adica.[alcool]

 

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

 

Carti personalizateid="red"> - Cartea copilarieiid="red">

Lucrusoare la bazar umanitar

 

(Niciodata sa nu spui niciodata!)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui LoraG76
Da-l mai ai? Ca al meu s-a speriat de mirosu' de carnati si-a fugit. Ii dau cu inghetata, poate ii fac pofta. Neuronului, adica.[alcool]Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)Carti personalizateid="red"> - Cartea copilarieiid="red">Lucrusoare la bazar umanitar(Niciodata sa nu spui niciodata!)
align="right" id="quote2">Buna idee! Carnati nu am, dar o cutie cu inghetata zace in congelator de ceva vreme. Ma duc sa-i fac felul. [drac]
Am marfa la bazar umanitar DC id="red">Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi 'Cos what I feel is the only truth for meid="size1">id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai fetelor mai, ce face caldura din voi....Intru si eu dupa secole sa vad ce-ati mai facut si voi ati luat-o pe campii...[:D].

Of of, si-ati fost la intalnire si eu nu am fost cu voi, ooooffff, ce mi-ar fi placut. Sa va fie de bine si la cat mai multe! SI poate nu faceti o intalnire si cand vin io in Piatra! POze ati facut? [:D]

Pogonici, am si eu o bucata tipacios in dotare, i-a placut sa tipe de pe la 4 luni, cred, cand si-a descoperit vocea. Probabil i s-a parut foarte interesanta ca si-o tot probeaza si acum.

 

Io m-am intors la servici de o sapt jumate si sa zicem ca m-am obisnuit. E tare bine acolo ca e aer conditionat! David e bine la gradi, s-a atasat de tantitele alea de acolo si le mai striga si in somn. E racit iar si tuseste, ce sa-i facem, se pare ca asta e colectivitatea.

In rest ne topiiiiiiiiiim de cald, nici noaptea nu te mai poti odihni, te trezesti rupt dimineata. Am auzit de ceva furtuni de miercuri, le asteptam cu mult entuziasm [:D].

Gata, ma retrag, va pupacesc cu drag, mi-e dor de voi! Sa aveti o zi racoroasa! [pup][pup]

 

 

Iulia, mamica fericita de David Andrei (04.07.2009)

Poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata !

Cine a facut cafea ?

Ca eu abia am reusit sa-i fac laptele lui Stefan...am stat aseara la meci cu Razvan [:D][alcool]

Iulia - cand veniti ? Ma bucur ca este bine cu serviciul, cu cresa...cu racelile, cam asa am patit eu si cu Razvan,asa este la inceput[alcool]

 

http://community.webshots.com/user/allexa06

 

allexa,mami de baietei Razvan Ioan 29.03.2006 si Stefan Teodor 21.12.2009

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata!

E gata la mine cafeaua. Eu am fost pe stadion aseara.

Vad ca a inceput ziua cu racoare. Sper sa nu ne doboare caldura si saptamana asta. Spor la toate!

 

 

 

 


Am marfa la bazar umanitar DC id="red">

 

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

 

'Cos what I feel is the only truth for meid="size1">id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata!

Si eu zic prezent la cafea!

Sper ca in week-end sa fie vreme buna, ca de nu...[bang]

Iulia, multa sanatate lui David!

O zi buna la toata lumea!

 

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

 

Carti personalizateid="red"> - Cartea copilarieiid="red">

Lucrusoare la bazar umanitar

 

(Niciodata sa nu spui niciodata!)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...