Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piatra Neamt, Perla Moldovei (88)


Recommended Posts

'Neata!

Ma bucur ca v-am vazut ieri. A fost frumos si relaxant, ca de fiecare data. [pup]

 

sunflower, data viitoare sa te bagi mai in mijlocul mesei, sa iti aud si eu guritza.

 

pogonici, asa e cu kinderi micutzi, nu ai ce face, le stai la dispozitie. Dar lasa ca nici nu o sa iti dai seama cand trece timpul si se face mare.

 

criss, eu as zice ca am iesit un pic mai racoriti din furtuna [:)]. Sa speram ca tine vremea cu noi in we.

 

O zi frumoasa, cu spor la activitati!

 


Am marfa la bazar umanitar DC id="red">

 

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

 

'Cos what I feel is the only truth for meid="size1">id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 224
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

'Neataaaa! Hop si eu la o cafea maaaare-mare, ca noaptea asta parca a intrat la apa...cred ca din cauza ploii.

Si eu ma bucur ca v-am vazut!

Anca, f. frumoase si de folos lucrusoarele, multumim mult! [asia][pup] Ce facea Sabi cand ai ajuns?

Criss, aseara mi-am facut timp pt. ce trebuia...are Eugen o sacosa maare-mare pe care i-am zis sa o puna in portbagaj si sa treaca pe la tine. Daca are azi timp, te sun si-ti zic.

Sper si eu sa fie vreme buna de maine, ca de nu...[bang]

O zi frumoasa va doresc!

 

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

 

Carti personalizateid="red"> - Cartea copilarieiid="red">

Lucrusoare la bazar umanitar

 

(Niciodata sa nu spui niciodata!)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza

eu tocmai ce mi-am terminat cafeaua, dar mai beau una cu mult lapte si cu voi [:)]

Lora Sabi era acasa cand am plecat eu de la gradina de vara, ca cica nu a vrut sa stea afara cu taica'su...asa ca am ajuns si am luat-o la plimbare in Strand, am stat pana la 9 acolo [aerob], a ajuns Sabina franta acasa

 

legat de lucrusoare, ce iti place tii pt bolfosenia-mica-stresata-de-baietel-insistent [:D], ce nu, poti da mai departe sau pui la bazar, faci ce vrei cu ele ca eu nu ma supar [pup]

 

azi iar sunt mamica de imprumut [8D] asa ca va las si ma duc la fetele mele

o zi faina va doresc la toate [flo]

 

 

[*]Anca, mami de [copil] Sabina Ioanaid="purple"> (03 nov 2009)id="purple">id="Book Antiqua">id="size2">[*]

id="right">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...