Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Felicitari Mihaelafalt,Sophia_m,Bradraisa,Mihacor!


Recommended Posts

Buna fetelor [pup][pup][pup][pup]pe toate Katy spune-ne numarul, mobilitatea si formele normale [flo][flo][flo] Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt [gravi] [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Racheel&year=2011&month=9&day=4&babycount=1"]28+[/url] cu [fetita] Anastasia-Maria [ruga] Doamne, ajuta-ne in continuare!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

offff Bradraisa felicitari si tie iubita!!Scuza-ma te rog stiam ca sunt doua fete pe care nu le-am felicitat deja si am felicitat-o din nou pe sophia in locul tau.Acum citind din nou titlul m-am dezmeticit!![pup][iartama] Lili [mamica] de strumfita Maria Eliza (06.06.2008) Cu ajutorul lui DD in curand din nou [gravired]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha suntem alaturi de tine, vai saraca.[q] Anca ai o fetita superba. Racheel rezultatul este urmatorul mobilitate a 10, b 25, c 35 d 30 totala 70% , progresiva 35% spermatozoizi progresivi 72*10 spermatoz functionali WHO 40*10 spermatoz functionali Kruger 26*10 din 100 spermatoz analizati forme tipice 19, atipice 81 Ne dorim mult un [bb] . Doamne ajuta-ne sa-l avem curand!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anca[olala] ce fetita, sa-ti vina s-o mananci!! Katy mie nu mi se pare dramatic, comparand-o cu a noastra, care dr a zis ca e normala... eu m-am speriat la linia cu formele normale dar aparent dr a zis ca e ok (e un pic mai mic la noi nr de normali) Dr a zis asa: din A+B aflam cat la suta sunt apti si apoi regula de trei simpli din nr ejac. Si asa aflii cati pot ajunge la un ovul... destul de multi zic eu...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui gabyv
Anca[olala] ce fetita, sa-ti vina s-o mananci!! Katy mie nu mi se pare dramatic, comparand-o cu a noastra, care dr a zis ca e normala... eu m-am speriat la linia cu formele normale dar aparent dr a zis ca e ok (e un pic mai mic la noi nr de normali) Dr a zis asa: din A+B aflam cat la suta sunt apti si apoi regula de trei simpli din nr ejac. Si asa aflii cati pot ajunge la un ovul... destul de multi zic eu...
deci daca al meu are un total de 47 milioane si A+B fac 18% cam cati ajung? [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

azi sunt un pic mai optimista. Ieri seara am luat rezultatul exudatului faringian si am aflat de Brad (fratiorul ce mare in apropiatul viitor), ca este purtator de virus. El dupa 8-9 zile de la contactul cu copilul bolnav nu are rosu in git, nu are febra si nici eruptie. Eu i-am facut exudatul faringian ca am o "obsesie" sa fie sanatos sa stiu daca are ceva. Dupa ce am inchis calculatorul aseara am inceput sa dau telefoane pe la prietene sa ma interesez ce pot face, asa ca azi dimineata cu catel si cu purcel m-am dus la spitalul de boli infectioase si am facut exudatul faringian si am stat de vorba cu doctora de garda. Am inteles ca la adulti s-ar lua mai greu si ca ar fi o boala a copilariei care se face destul de usor pana la 15 ani, iar referitor la sarcina sa nu-mi fac griji ca exista antibiotice cum ar fi ospen. Bradut ia acum Klacid, iar dupa ce il terminam vom repeta exudatul. Am si uitat sa va spun ca am aprox. 5 sapt., iar luni mergem la d-na doctor sa ne vada. Aspiranta bebe2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...