Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Felicitari Mihaelafalt,Sophia_m,Bradraisa,Mihacor!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Camcris pai atunci luna asta sa fie a ta! Nasa unei verisoare, trecuta de 30 ani, disperata pe vremea aceea (anii '90) , si- a luat bilet de tratament la Sovata, hotarata sa se intoarca cu bb la purtator. Ajunsa acolo , din prima zi a mers la dr pt consult si sa stabileasca schema de tratament, dr ii spune ca-i pare rau dar nu poate face nik pt k este insarcinata..... asa ca poate si u ajungi deja cu bb la purtator acolo [olala] Ancuta , in curand [gravired]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor eu cred ca in curand ma retrag de pe forum pentru ca nu o sa mai am cu cine face copii voi divorta nu am cum sa stau cu un om care nu depune nici un efort pentru bebe eu m-am dus, m-am cracanat, m-am traumatizat iar pentru el e un super efort sa evite bautura (asa de 2 ori pe saptamana cum bea el) si tigarile sa le rareasca e un efort supranatural pt el... asta e... nici macar nu intelege de 3 zile ne certam in continuu ieri credeam ca am clarificat insa..astazi ..si=-a luat o bere ca e inceput de weekend.. parca ma sfideaza.... si nu i-as zice insa are si astenoteratospermie deci trebuie sa aiba grija offffffffff asta e in plus ma doare f tare pe stanga, mai ales cand ma enervez si mi-e frica sa nu fi facut vrfeo extrauterina sau altceva..din cauza nervilor in exces e prea mult si a fost prea mult zilele astea nu suntem pe aceeasi lungime de unda am vrut sa va anunt poate am sa mai intru sa va mai citsc...ca-mi sunteti dragi pupicei multi si aveti grija de voi [pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moni imi pare rau ca treci prin asa ceva....dar sunt sigura ca majoritatea au trecut prin etape similare Eu la un moment dat am plecat de acasa, motivul cam acelasi, dar intr-un alt stil. Incepuse sa vina de la munca si doar baga capul pe usa si zicea....vezi k sunt la x sau nush unde. Venea apoi tarziu si eu eram aproape adormita si nu aveam niciun chef de jap jap si incepea sa-mi scoata ochii... certuri , reprosuri [bang][bang][bang] Asta este firea lor, marea majoritate. Parerea mea , mai bine il sfidezi, il va durea f mult, poate la inceput va face exces, dar curand va renunta, mai mult ca sigur. Spune-i daca deschide subiectul de bb ca nu mai este nevoie, k te protejezi....sau diverse alte chestii. Cred ca barbatii sunt tot niste copii care daca ai gresit si le-ai interzis ceva exact acel lucru il vor face [pup] si te astept la barfa, eu gata o sa va stresez zilnic [pk] Ancuta , in curand [gravired]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor...eu am fost la munci pana acuma... lore te rog sa ii trasmiti la miha ca suntem langa ea si eu ma rog la DD sa iasa cu bine din asta... eu sunt mai bine ,nu ma mai doare spatele de loc,in schimb arsurile persista... moni ,draga mea eu saptamana trecuta am avut scandal cu al meu de era sa il parasesc si ma rugam sa nu fiu gravida,ca nu as fi avut cum sa ma descurc fara el... acum suntem mega fericiti si mai ales ca sunt gravida... capul sus moni,lasa sa vezi ca toate au sa treaca...[pup][pup][pup][pup] Sa dea DD sa fie [bibe] si sa stea acolo cuminte...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...