Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Felicitari Mihaelafalt,Sophia_m,Bradraisa,Mihacor!


Recommended Posts

moni, hai ca bag si eu divortul ce au frate astia, parca s-au vorbit si eu sunt suparata ca si al meu e plecat acum la "o bere" si parca vad ca vine iar ametit acasa si m-am certat rau cu el la telefon si ma asteptam sa vina mai repede dar inca nu a ajuns de la 6 de cand e plecat fetelor, eu am mucusul specific ovulatiei....[alcool] si sunt ziua 5-7 nici nu stiu cum sa numerotez[:-@] oare sa ovulez asa devreme dar cu cine sa fac jap jap daca al meu e plecat fetelor, tot noi tragem greul, lor putin le pasa ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui ankcta
Moni imi pare rau ca treci prin asa ceva....dar sunt sigura ca majoritatea au trecut prin etape similare Eu la un moment dat am plecat de acasa, motivul cam acelasi, dar intr-un alt stil. Incepuse sa vina de la munca si doar baga capul pe usa si zicea....vezi k sunt la x sau nush unde. Venea apoi tarziu si eu eram aproape adormita si nu aveam niciun chef de jap jap si incepea sa-mi scoata ochii... certuri , reprosuri [bang][bang][bang] Asta este firea lor, marea majoritate. Parerea mea , mai bine il sfidezi, il va durea f mult, poate la inceput va face exces, dar curand va renunta, mai mult ca sigur. Spune-i daca deschide subiectul de bb ca nu mai este nevoie, k te protejezi....sau diverse alte chestii. Cred ca barbatii sunt tot niste copii care daca ai gresit si le-ai interzis ceva exact acel lucru il vor face [pup] si te astept la barfa, eu gata o sa va stresez zilnic [pk] Ancuta , in curand [gravired]
deci pana acum ne-am certat in continuu auzi ce-mi zice....ca ce HSg asta nu e ca si cum am facut o operatie pe creier ca ce ma plang atat... ca eu i-am zis...pla cata dosarul am si la cate traume mi-am supus colul pt un copil...e timpul sa faca si el si el ce face - imi jigneste inteligenta si-mi zice de operatie pe creier i-am propus atunci sa ii bag o tevusca pe penis si sa ii imping niste apa distilata sa vedem daca simte ceva oricum probabil inegalabil cu durerea de trompe ca prea isi da cu parerea oricum vad ca a inceput sa perceapa pericolul plecarii mele e gata sa asculte sa reduca tigarile la jumate si sa nu mai bea pana nu iese copilul. repet - e bautor de ocazie, de placere - deci si mai usor sa renunte si mai zice: eu mereu am facut ce-am vrut in viata i-am zis-daca vrea sa realizam cecva impreuna sa lase fitzele astea de banca 5 din clasa a 6'a ca nu se aplica. in viata tre sa mai facem si compromisuri i-am spus ca il voi anunta cand sa isi faca programri la spermograme sau altele si sa isi faca singur aceste programari ca cica nu vroia ici asta m-am saturat sa fac eu totul pt el sincxer scot militaria din pod
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bang] pai si al meu cand am fost la ovu a facut cam acelasi lucru, acum ma intreaba el cat mai e pana la urmatoarea.....eu ma prefac k nu inteleg. Dar park li se topesc neuronii [alcool] , pai la iarna cand vor dori sa le tinem de cald plecam noi cu fetele la o cioco calda [pk] Ancuta , in curand [gravired]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lorena_86
moni, hai ca bag si eu divortul ce au frate astia, parca s-au vorbit si eu sunt suparata ca si al meu e plecat acum la "o bere" si parca vad ca vine iar ametit acasa si m-am certat rau cu el la telefon si ma asteptam sa vina mai repede dar inca nu a ajuns de la 6 de cand e plecat fetelor, eu am mucusul specific ovulatiei....[alcool] si sunt ziua 5-7 nici nu stiu cum sa numerotez[:-@] oare sa ovulez asa devreme dar cu cine sa fac jap jap daca al meu e plecat fetelor, tot noi tragem greul, lor putin le pasa ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
niste copii sunt... n-ai vazut asa ceva..... le-a venit pofta de bere odata cu caldura ce zici de asta....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ankcta
[bang] pai si al meu cand am fost la ovu a facut cam acelasi lucru, acum ma intreaba el cat mai e pana la urmatoarea.....eu ma prefac k nu inteleg. Dar park li se topesc neuronii [alcool] , pai la iarna cand vor dori sa le tinem de cald plecam noi cu fetele la o cioco calda [pk] Ancuta , in curand [gravired]
nu stiu frate... si mai zice si in gluma, in mijlocul certii - nu pot sa staiu atata de vorba cu femei care oricum sunt inferioare si nu le inteleg auzi la el l-am dat afara din camera si a inceput sa zica ca a glumit cum dracu' sa glumesti in mijlocul certii.....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

l-a, trimis in sufragerie dorm singura, ma lafai si tocmai a intrat, a 4'a oara zicand - tu de ce ai baut bere acu' 2 sapta,mani ca eram inaite de ovulatie si ca aveam voia si ca n=-am spermatozoizi si el zice: si de unde stiu eu? pana mea,...,ma crezi pe cuvant [:)][:)] fenomen ma duc sa fac un dush ca n-am avut cand, am fost ocupata sa imi dreg glasul din nou tim pd e vreo 4 ore cu sotul meu grijuliu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai fetelor, nu sunt rasista, dar sunt unii de fac puradei pe banda rulanta. Aia nu se mai streseaza nici de tigari, nici ca au baut o bere (si sigur ei nu se rezuma la una). Asa ca ar tb sa ne linistim putin. Noi de prea multe griji si de prea mult stres nu reusim. Pana la urma eu nu cred ca o bere afecteaza atat de mult spermatozoizii. trebuie sa lasam lucrurile sa vina de la sine si sa nu mai facem atatea calcule, ca mai multe rau ne facem, si noua si cuplului. Ne dorim mult un [bb] . Doamne ajuta-ne sa-l avem curand!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Katy82
Mai fetelor, nu sunt rasista, dar sunt unii de fac puradei pe banda rulanta. Aia nu se mai streseaza nici de tigari, nici ca au baut o bere (si sigur ei nu se rezuma la una). Asa ca ar tb sa ne linistim putin. Noi de prea multe griji si de prea mult stres nu reusim. Pana la urma eu nu cred ca o bere afecteaza atat de mult spermatozoizii. trebuie sa lasam lucrurile sa vina de la sine si sa nu mai facem atatea calcule, ca mai multe rau ne facem, si noua si cuplului. Ne dorim mult un [bb] . Doamne ajuta-ne sa-l avem curand!
katy este vorba de responsabilitati si de asumarea acestora stii ce m-a intrebat: daca ti-as spune acum ca nu vreau copil ce-ai face? si i-am zis...dupa tot ce am facut, prin ce-am trecut tu imi zici asta? as face multe.... deci....cred ca e cazul sa isi dea seama cat ne straduim si ca nu e chiar o bagatela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...