Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Felicitari Mihaelafalt,Sophia_m,Bradraisa,Mihacor!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Katy82
Moni si nu bagi si tu niste spuma si niste lumanarele ca sa va impacati [cina2][pathot][loveyou][:D] Ne dorim mult un [bb] . Doamne ajuta-ne sa-l avem curand!
am bagat amandoi spume la gura si lumanari in fund i-as baga acum la cati nervi am avut
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Katy nu cred ca merge faza cu lumanarele. Nici chiar asa. Pai atunci , sigur se va repeta si va trebui sa-l ierte iar si iar..... La mine cel mai bine merge cu sfidarea Ma rog la DD sa ma abtin, nu scot niciun cuvant, dar stau cu degetele in urechi, k altfel nu as rezista. Bineinteles k el nu vede, la noi cearta se petrece cu un perete despartitor intre noi [:D], fiecare cu camera lui Ancuta , in curand [gravired]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

App de faza ca nu ar vrea copil.......intr-o seara al meu, dupa ce bause si el ceva vin, berea e interzisa, imi spune ca el ce o sa se faca cand vine bb. K el tb sa-si pregateasca o camera sus, k nu suporta galagia, k eu sa nu-l neglijez.......... sa nu-l iubesc doar pe bb, sa mai trec si pe la el......[:-@] Rezolvarea: sa cumparam doua fluiere cu sunete distincte, unul el si unul bb, k eu sa ajung si la el dak fluiera , k poate are si el nevoie de ceva si nu-l aud de atata preocupare pt bb [bang][bang][bang] Pai mi-a pikt fata , asta vrea sau nu un copil?! Ancuta , in curand [gravired]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata haideti la [cafea] un weekend frumos va doresc aa apropo dde certuri ce sa mai zic eu ca dupa a doua sarcina pierduta sotul nici nu vroia sa ma mai atinga???ca era inspaimantat probabil sunt niste copii dar se dau ei la brazda..[hot] eu sunt sigura ca am ramas insarcinata prea ma dor ovarele de cateva zile e ciudat nu am patit asa niciodata si sunt balonata ma testez la sfarsitul lunii deci mai am de asteptat..[alcool][alcool] pup o zi faina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor! Multumim de cafea! Sunt fffff trista [q][q][q][q][q]pentru Elenush si sper pentru Miha macar sa mai fie ceva sansa sa fie totul bine. Nu mai am cuvinte. Sentimentele la asa ceva nu se mai pot exprima. Moni fi tare si nu te lasa. Tine-l la respect o perioada ca trebuie sa ajunga sa inteleaga ce are alaturi de el. Va pup fetelor pe toate si sper sa mai curga vesti bune, astea care au fost de curand au fost foarte rele. Doamne ajuta sa fiu [gravi] cu 2 bebei sanatosi tun si la termen!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui magddalena
buna dimineata haideti la [cafea] un weekend frumos va doresc aa apropo dde certuri ce sa mai zic eu ca dupa a doua sarcina pierduta sotul nici nu vroia sa ma mai atinga???ca era inspaimantat probabil sunt niste copii dar se dau ei la brazda..[hot] eu sunt sigura ca am ramas insarcinata prea ma dor ovarele de cateva zile e ciudat nu am patit asa niciodata si sunt balonata ma testez la sfarsitul lunii deci mai am de asteptat..[alcool][alcool] pup o zi faina
Sper sa fii gravi! Doamne ajuta sa fiu [gravi] cu 2 bebei sanatosi tun si la termen!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza fetelor moni si eu m-am certat aseara cu al meu stiti la ce ora a venit? la 11 noaptea si cand a venit ii era foame i-am zis sa manance pe unde a fost ca eu nu ii dau dar in final mi-a fost mila de el si i-am pus masa apoi credeam si eu ca se prinde ca trebuie sa si facem ceva, ca na.... si el se pune la calculator, si dai "feisbuicela" nu gluma asa m-am enervat si i-am zis ca ma culc la care el ma intreaba ca daca sa vina sa ma pupe de noapte buna m-au apucat niste nervi[bang][bang][bang][bang] pe la ora 1 noaptea a stins calculatorul si a venit si el in pat a vazut ca nu dorm si a inceput cu ale lui ca ce am? ce nu imi convine.....bla bla bla i-am zis sa ma lasa in pace si i-am intors spatele pe la 2 noaptea el inca nu dormea si nici eu si iar ma intreaba ca ce s-a intamlat si atunci i-am spus ca nu o sa facem niciodata copii daca stam tot timpul pe facebook si bem bere cu prietenii si el atunci s-a desteptat...."hoooooo deci putem sa trecem la treaba" [bang] deci fetelor habar nu avea ca mie imi trecuse cm de vreo cateva zile[bang][bang][alcool] si hop ca ii venise chef, era ca mieluselul pe langa mine, dragalasenii atunci m-au apucat iar niste nervi, pai bine ma la ora 2 noaptea ti-a venit si tie chef de [sex][xinpat][xinpat][xinpat] pana la urma am cedat dar nu am avut nici un chef[bang] apoi azi dimineata la ora 6 era echipat s-a dus sa alerge[bang][bang][bang][bang] am ramas masca, dupa nici 3 ore de somn el s-a dus sa alerge in parc e nebun cica asa a simtit el nevoia, iar eu dormeam de rupeam si la 8 a plecat la serviciu ca desi e bugetar si are salariul de mizerie face la ore suplimentare cu gramada astia`s bartatii[bruta][mariaj][duel][haibat][poc][sm] ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...