Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Felicitari Mihaelafalt,Sophia_m,Bradraisa,Mihacor!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Mihaelafalt
Camcris sa nu iti iei bilet de la agentie ca erau persoane cu bilet si nu erau multumite, aveau putine proceduri, cazare la hotel de 2 stele, masa proasta, dute pe cont propriu intra pe net si cauta cazare, daca vrei iti dau nr unde am stat eu ca e frumos si nu e nici departe, cam 10 minute de mers pe jos, si procedurile suna la baza si intreaba ce pachete au eu am luat pachet ginecologic cu 15 proceduri parca si sotul reumato 21 de proceduri si mi-a dat si mie de la el. Pe ce data pleci? Ar fi bine sa fii la ovulatie, eu am mers dupa ovulatie si mi-a zis doctorul ca era bine daca veneam cu o saptamana mai repede, si recomandat este sa faci 14 zile de tratament.[pup][pup][pup] sa stii ca vreau si eu numarul de tel de unde ai stat. Pretul era cu mancarea inclusa sau te descurci? Numarul de tel de la baza il gasesti pe net sau? Multumesc! Gravidutelor ma bucur enorm pentru voi! Sa aveti [bibe]sanatos si voi sarcina usoara si nastere usoara![pup][pup][pup] Doamne iti multumesc ca m-ai ajutat sa fiu [gravi] ajuta-ma sa am o sarcina usoara si sa fim sanatosi.
Doamne ajuta sa fiu [gravi] cu 2 bebei sanatosi tun si la termen!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui alina_loca
Citat:
citat din mesajul lui EllaR
Foarte frumos titlu!!!! Excelent tot asa sa tinem! Camcris sa ne spui cum a fost la Sovata. Nu stiu cum e acolo stiu numai ca la Olanesti e super fain. Sa faci fain sa vii cu [bibe]! Fetele cu chisturi ovariene - ce analize hormonale ati facut pana acum si la ce anume s-a observat la voi problema. Doamne ajuta sa fiu [gravi] cu 2 bebei sanatosi tun si la termen!
La mine s-au vazut la toate ecografiile transvaginale. Eu am micropolichisturi, adik sunt mai mici de 10mm, si am la ambele ovare. Mie analizele hormonale mi-au iesit asa: in ziua 3 mi-a iesit putin mai mic decat era limita FSH-ul si Estradiolul, in rest toate ok. A...si in ziua 21 progesteronul mic, care poate insemna ca nu am ovulat sau ca nu am ovulat "inca" avand un ciclu neregulat. Eu zic sa vb cu medicul sa-ti dea el ce analize trebuie sa faci si mai ales cand, ca trebuie in anumite zile. ******************************************************* Doamne ajuta-ma sa raman [gravi] cu un [bibe] sanatos... http://www.fertilityfriend.com/home/34a766
Chistul meu e mare si foarte dureros. O sa merg luni la endocrinolog si o sa-mi dea ceva analize de facut, dar eram curioasa la voi cum se manifesta hormonal. Doamne ajuta sa fiu [gravi] cu 2 bebei sanatosi tun si la termen!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kitty-27
miky eu am mancat paine graham...[pup] [gravi] 7+ viitoare [mamica] fericita de 2 [buburuza] dragalase [ruga] sa ne tina doamne-doamne sanatosi
tu stii ce ai asa devreme sau vrei 2 [buburuza] sa te scapi repede [pup] [url="http://www.fertilityfriend.com/home/31ba3b"]GRAFIC[/url] Anul acesta ajuta-ma Doamne [ruga] sa fiu [gravi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaelafalt[pup] avem cazare la hotel alunis in camere renovate fara mancare am zis ca vom manca in zona si ceva la pachet te rog sa nu te superi pe mine poate ai mai spus dar eu nu mai tin minte[alcool] la voi care erau problemele? la mine este o trompa greu permeabila am sa tin cont de sfaturile tale mersi mult [flo] [url="http://www.fertilityfriend.com/home/31ba3b"]GRAFIC[/url] Anul acesta ajuta-ma Doamne [ruga] sa fiu [gravi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare, avem deja 4 dintisori si inca 2 pe drum. ne " laudam" cu 68 de cm si 6,600 kg.sunt f multumita. de la 42 de cm si 1,5 kg e un progres urias. ne ridicam din fundulet in picioruse, agatandu-ne de tot ce intalnim. avem deja 11 cuvinte in " vocabular".daca pleaca tati, il striga, daca vrea apa spune apa, la mancare spune papa, daca face pe el spune caca, dupa ce a facut.[bang][bang]dar la 10 luni si jumatate oricum e de domeniul SF cat a recuperat. il privesc ca pe o minune d ela Dumnezeu. ne-am facut analizele la Medlife si au iesit de vis:Ca 10,69, Hg 11, proteinele 7. probleme avem cu constipatia si lacomia.mananca pana ii iese mancarea din gurita. avem asa: nectar de fructe facut de mami( morcov, mar,portocala)100-120 ml, la pranz putina supita consome 50 ml, peste vreo 2 ore piure de pui cu smantanica dulce si cartofior 100 gr. la ora 18 mai radem branzica cu mamaliguta, iar seara, la 21 grisuletul. cate putin din toate, 100-150 de ml, exceptanad grisuletul cu laptic de vaca (ii dau supliment de fier)din care ar manaca si 200ml.avem o medie undeva intre 500-650 ml de papa pe zi . dupa aceea incepe distractia, suge pe la 22-22.30, apoi pe la 1 putin, apoi masa mare de la 3 la 4, apoi o gustare la 6 si masa mare de la 7.45. zombie.dar strumful e ok, multumesc lui Dumnezeu si Maicii Domnului. Mami mai are laptic cat pt tripleti,asa ca pana la 2 ani, daca ma ajuta Dumnezeu, tot sa pape de la mami lui.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Monique77
bella, sper sa nu te sacai, dar nu mai retin tu n-ai avut trompele infundate nu? mie mi-a scris pe hartiuta asa: trompa dreapta - alungita, este permeabila trompa stanga - traiect sinuos spre dreapta, este permeabila Proba Cotte pozitiva bilateral
nu am avut nici o problema la trompe...asa mi-a zis dr da eu cred ca ceva ceva mi-a facut el pe acolo de am ramas asa rpd[:D] Cu ajutorul lui Dumnezeu sunt [gravired]+17[baietel] [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=ana&year=2011&month=11&day=19&babycount=1"]samburelul meu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kitty-27
miky eu am mancat paine graham...[pup] [gravi] 7+ viitoare [mamica] fericita de 2 [buburuza] dragalase [ruga] sa ne tina doamne-doamne sanatosi
kitty, ai gemeni?[olala][olala][olala] Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt [gravi] [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Racheel&year=2011&month=9&day=4&babycount=1"]28+[/url] cu [fetita] Anastasia-Maria [ruga] Doamne, ajuta-ne in continuare!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...