Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Felicitari Mihaelafalt,Sophia_m,Bradraisa,Mihacor!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui bellasamoyed
Citat:
citat din mesajul lui Monique77
bella, sper sa nu te sacai, dar nu mai retin tu n-ai avut trompele infundate nu? mie mi-a scris pe hartiuta asa: trompa dreapta - alungita, este permeabila trompa stanga - traiect sinuos spre dreapta, este permeabila Proba Cotte pozitiva bilateral
nu am avut nici o problema la trompe...asa mi-a zis dr da eu cred ca ceva ceva mi-a facut el pe acolo de am ramas asa rpd[:D] Cu ajutorul lui Dumnezeu sunt [gravired]+17[baietel] [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=ana&year=2011&month=11&day=19&babycount=1"]samburelul meu[/url]
off bine-ar fi sa ma fi aerisit si pe mine calumea... pe mine ma cam doare burta de cateva zile cred ca am ovulat pe sambata Duminica si luni nu m-a durut deloc insa dupa.... sanii nu s-au marit, nu sunt durerosi absolut deloc....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Mihaelafalt
Citat:
citat din mesajul lui camcris
Mihaelafalt[pup] avem cazare la hotel alunis in camere renovate fara mancare am zis ca vom manca in zona si ceva la pachet te rog sa nu te superi pe mine poate ai mai spus dar eu nu mai tin minte[alcool] la voi care erau problemele? la mine este o trompa greu permeabila am sa tin cont de sfaturile tale mersi mult [flo] [url="http://www.fertilityfriend.com/home/31ba3b"]GRAFIC[/url] Anul acesta ajuta-ma Doamne [ruga] sa fiu [gravi]
Eu aveam chisturi, menstruatie neregulata, ovare micropolichistice dar am inteles ca pentru trompe este renumita. Daca ai luat doar cazarea atunci vorbeste sa faci tratamentul la lacul ursu, vezi tu.[pup][pup] Doamne iti multumesc ca m-ai ajutat sa fiu [gravi] ajuta-ma sa am o sarcina usoara si sa fim sanatosi.
fetelor dar cam pe la cat se ridica costurile pentru asa ceva? cazare si tratament? si ce perioada e optima?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kitty-27
Citat:
citat din mesajul lui camcris
Citat:
citat din mesajul lui kitty-27
miky eu am mancat paine graham...[pup] [gravi] 7+ viitoare [mamica] fericita de 2 [buburuza] dragalase [ruga] sa ne tina doamne-doamne sanatosi
tu stii ce ai asa devreme sau vrei 2 [buburuza] sa te scapi repede [pup] [url="http://www.fertilityfriend.com/home/31ba3b"]GRAFIC[/url] Anul acesta ajuta-ma Doamne [ruga] sa fiu [gravi]
se pare ca da...dupa ce am plans toata ziua...pt ca am fost la un eco si mi-a spus ca vede sarcina...dar si un fibrom care poate sa mi-o puna in pericol...am zis ca innebunesc..dar..am zis sa ma mai duc si la un altul 4d...chiar daca a trebuit sa merg 40 de km pana acolo...si de fapt fibromul este tot un saculet...m-am linistit...[pk][pk][pk] [gravi] 7+ viitoare [mamica] fericita de 2 [buburuza] dragalase [ruga] sa ne tina doamne-doamne sanatosi
Wow Litty!!! Cat de tare!!!!!!!!!!!! gemeni mi s-a facut pielea de gaina :)[:D][:D][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Fetelor, ce mai faceti? Kitty multumesc[pup] si felicitari pentru gemeni, super tare, ma bucur enorm de mult, si eu vreau tot gemeni... imi doresc de cand ma stiu, dar macar unul sa imi dea si mie Doamne Doamne[ruga] Lore parerea mea este sa nu tineti doliu adica la prestat, doliul si durere sunt in suflet nu trebuie sa si aratam lucrul asta sunt de aceeasi parere cu sotul tau. Cand a murit tatal meu pe vremea aia aveam doar 18 ani incepusem sa ma imbrac in negru pana i-a zis un preot mamei mele ca durerea este in suflet si nu trebuie sa ma imbrac in negru sau sa fac alte lucruri, imi zic si eu parerea nu stiu daca este buna si sa nu te superi pe mine... eu zic spor la prestat ca este mai important bebe vorba aia morti cu morti si vii cu vii chiar daca este dureros pentru unii dintre noi [pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...