Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Tort personalizat


Recommended Posts

Nu stiu daca postez la forumul la care trebuie, rog moderatorii sa il mute daca este cazul. Saptamana viitoare este ziua fiicei mele si vrea tort cu lebede. Acum am vazut ceva oferte la cofetarii dar sincer nici una nu ma da pe spate. Aveti cumva idee ce as putea face? Daca ma duc la o cofetarie cu poza dintr-o carte sa zic pot realiza poza respectiva sau mai bine nu ma risk? Merci anticipat Vad ca s-a mutat la bucatarie. Nu voiam retete ci adrese sau idei de genul daca pot sa duc orice poza la cofetarie si sa imi faca ei ceva genul celui dn link. Nu e reclama ca mie nu imi place cum arata, dar nu stiu cum anume le fac ... Pot sa merg cu orice poza? http://www.cadoultau.ro/product_info.php/cPath/47_69/products_id/3815
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

daca vrei sa faci acasa lebedele: http://torturilelissei.blogspot.com/2008/12/lebada-cu-puisori-din-pasta-de-lapte.html Lissa explica ft. bine [flo] cum tb. facute. daca vrei sa le modeleze: trebuie sa intrebi la cofetarie si sa vezi celelalte figurine(iti dai seama dupa cum sunt relizate daca vor fi si lebedele frumoase). daca vrei fotografie pe tort: se poate face dupa orice fotografie. E posibil ca intensitatea culorilor sa fie un pic diferita, f-tie de fotografie, culori folosite, etc...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...