Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence petrecarete(76)


Recommended Posts

Maaaama, la ce s-a ajuns... Carmen mie imi e tare draga, o consider prietena mea si sper din suflet ca si ea ma considera la fel. Da, are un stil mai brutal uneori de a isi exprima parerea, dar eu m-am obisnuit. E greu ptr cineva care o cunoaste virtual sa ii inteleaga si sa-i ierte scaparile. De mine ce sa-i spun? I-am spus verde in fata ca are burta. I-a picat bine? Nu. Mi-a parut rau ca i-am spus, pur si simplu m-a luat sinceritatea pe sus. Banuiesc ca atunci cand v-a aratat rochia astepta sa ii spuneti ceva de genul e ok, dar hai cauta alta mai ales ca ai motiv serios. Deci un imbold sa-si justifice cheltuiala pe o noua toaleta. De asta cred eu ca i-a si spus lui Gabi ca nu-i place rochia, credea ca si ea cauta un motiv sa-si ia alta. Imi pare rau cand se ajung la discutii dinastea, sincer nici nu stiu ce asteptati cand cereti pararea altora, sa fiti sincere va rog dar daca nu va place dati-mi voie sa ma supar! Saraca Alina M ce sa zic cand s-a tuns si i-am sarit toate in cap... Nu s-a suparat... Zau asa daca tot nu suportati critica de ce mai provocati discutiile? Spun asta ptr ca eu sunt f putin toleranta la critica, asa ca poze in care va cer parerea despre mine n-o sa vedeti. Si da Gabi, nu-mi voi expune tzatzele pe net prea curand cum mi-ai sugerat cu sau fara zambarici. Dati-mi voie sa ma abtin de la comentarii despre rochii, freze, nuante... Daca spun doar care mi-au placut atunci celelalte se supara, daca spun ceva de rau iasa scandal. Si cu asta sa trecem la celelalte lucruri mai placute... Flavia, vazut poze cu Bogdaniciul cel bronzat. Felicitari ptr primii pasi! Ioana am vazut si pozele cu gandaceii tai dulci! Nicolas nu era intr-o pasa prea buna, suparici rau! Ada, mult succes cu noua fabrica de lapte! (cum suna, parca te vad cu doua tzatze imense...[:D]) Alina.a, o dulceata Elisa... Mi se face iarasi dor de bebe mic... Alina M drum bun si distractie placuta! Am vazut si pozele cu Adelina cea eleganta... Carmen, pupici lui Mel... Timi azi a varsat in draci, sunt un pic cam necajita... Barbata-miu ii cam praf (oboseala, raceala?) deci totul este minunat. Magda sa-ti traiasca sotiorul! Anca, la multi ani lui Alex. Ce de cadouri! [8**]Diana, [copil]Vlad(16.05.04)([url="http://community.webshots.com/user/dianar130"]bebelus[/url] si [url="http://community.webshots.com/user/dianar131100"]copilas[/url]) &[copil] [url="http://community.webshots.com/user/Timeea_dulcineea"]Timeea [/url](18.05.06) [url="http://family.webshots.com/album/556702205NzEiPu?action=&track_pagetag=/page/video/family/kids&track_action=/ViewActions/FullAlbum"]Filmulete[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 296
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Gabi, care-i cealalalta barfa?? zi-o pe PM daca aici nu poti. Sa inteleg ca m-a fraierit acum vreo 2 luni? Ma bucur ca ai reusit sa ii iei alta proba Ioanei. Stiu de ce ii iei, adica cunosc motiv, dar nu pricep de ce asa des? Ai cumva impresia ca nu sunt bune ultimele analize? [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Diana, cred ca tu esti cea mai rationala dintre noi. Nici nu ma asteptam sa pui poze cu tzatele tocmai de aia am pus zambarici. Promit sa nu mai folosesc nici o emoticona de acum inainte in afara de [s] cand e cazul. Mie imi pare rau ca am cerut , pareri desi nu imi sta in fire, dar m-a dus valul. Vreau sa inchei subiectul, nu ma supar si nu vreu sa supar pe nimeni. Mie chiar imi place de Carmen, Imi pare rau ca am ajuns la astfel de discutii. Eu sper sa nu se supere pe mine. Le doresc multa sanatate tuturor copilasilor bolnaviori.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut poze.. Adelina e o scumpa ca de obicei. Alina concediu placut va urez. Car stati? Pufisorul mic e tare dulce cum face botic. Flavia felicitari lui Bogdi pentru primii pasi. Clau, nu au iesit bine ultimle analize ale Ioanei de aia i-am facut urocultura acum. Cat despre a doua certitudine ( ca barfa nu e ) mai astept un pic poate auzi din alta parte. Cred ca esti curioasa de mori. Acum imi vine sa pun un zambarici. Carmen, ne luam de manutza si mergem in oras sa ne cumparam rochii?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

No Gabi chiar ma enervezi [:D] Da poate stiu ce ascunzi tu, macar da-mi un indiciu sa-mi dau seama despre cine/ce vorbesti [:D] Am priceput acum de ce ii recoltezi Ioanei urina atat de des. Sa dea Dumnezeu ca acum sa iasa bine [pup] Diana, [flo] Pe mine nu m-au suparat parerile pro sau contra vopsirii parului meu in roscat ci felul in care "s-a luat" Carmen de mine (ma bucur ca macar am lamurit-o cu ea) Haideti sa incheiem aceasta discutie ca la urma urmelor nici una dintre noi nu suntem perfecte! [flo] PS; si mie mi-e draga Carmen si n-as vrea in ruptu capului sa fie suparici pe mine [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deci, in prima faza am fost asa [q],apoi tot asa [q] si ma gandeam ca prefer sinceritatea oricat de neplacuta e ( valabil pt toata lumea in toate circumstantele pozitive si negative existente pana acum si de acum incolo )dupa care intentionam sa nu mai raspund sau numai dupa ce am cantarit bine ce scriu. Intr-un fianl mi-am adus aminte de maica-mea care tot mereu ma face "acritura" si poate ca acum o inteleg mai bine.Tot e bine,am invatat ceva din experienta asta. Nu pot totusi sa nu schitez un zambet in coltul gurii,amintindu-mi de alte faze neplacute ,necomentate atata si ma linisteste gandul ca nimeni "nu-i usa de biserica". Asa ca ,Diana [pup],am noroc ca tu ma cunosti mai bine [;)]. Cu astea fiind spuse am incheiat postarea referitoare la cele intamplate si ,fara suparare [asia],nu cer scuze nimanui,in fond si pana la urma urmei suntem chit. In alta ordine de idei ,Mel e mai bine ,a primit antibiotic pt ca are gatul foarte rosu .Febra inca mai face. Diana imi pare rau de Timi ,noi ne mai auzim oricum. Gabi as merge cu tine dar asa cum tie-ti place rochia ta si mie-mi place a mea . Ada nu vad nici eu numai suvitele.Las' ca la vopsirea urmatoare o sa se deschida si mult. Poze nu am apucat sa vad si trebuie sa merg sa fac ceva de mancare ,pt Ovi si Mela ,mie mi-a cam trecut foamea [:(]. pardon era un emoticon nepotrivit strecurat din greseala ..... [indecis] mami Carmen si[majoreta] Melania Ioana(14.01.2005) [url="http://photos.yahoo.com/cofratu"] POZE [/url] [url="http://dexonline.ro/corect.php"][cit] ASA DA-ASA NU ![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen [pup] Haide mai de ce ai fost asa [q] ca doar nu ne-am certat, ne-am lamurit doar unele mici sa le zicem probleme. "Acritura" zici?? Ma bufneste rasu ca si mama nasei noastre tot asa ii zice [:-)))] Daca nu o cunosti chiar zici ca e acritura, dar ea de fapt e o tipa super de treaba.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare Mamaaa ce spor aveti la scris ,ca numai apuc sa v-ajung din urma... Asa ,in primul rand LA MULTI ANI ALEX [s].Sa cresti mare si sa aduci numai bucurii parintilor tai. La multi ani Danut [cheers] Waw [olala] Eliza ,ce surpriza. Nu demult te astepta mami cu atata nerabdare si-acum deja te vedem in poze. Ce mare e si e grasunica bine . Flavia felicitari lui Bogdi plimbaretul [bis] Gabi sper sa iasa bine urocultura Ioanei Clau sincer e faina rochia si culoarea te prinde bine ,distractie pe maine la nunta [bum].L-am vazut azi pe Raul ,era cu taica-tu (banuiesc) , l-am intrebat ,ce faci Raul , si el mi-a raspuns "Ma lasi..." , o fi crezut saracul ca ceva [alcool] se leaga de el . Ioana inca nu m-am uitat pe pozele tale ,imediat ma uit ... Alinush concediu placut la Cluj. [bonjovi] Ildi si [disco] David (2 mai 2006 ) [comoara][url="http://new.photos.yahoo.com/pityu_ildi/albums/"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana am vizionat pozele cu termitele tale [:D].Nicolas parca-ar fi pe motocicleta ,nu pe cal. Diana multa sanatate lui Timi.De ce vomita,din cauza ca-i racita? Si ti-e dor de bebe mic ,si mi-e si de perioada cu burtika ,ce fain a fost ,dar acum e si mai frumos [bis] Carmen sanatate si Melaniei , mai un pic si mergeti la mare tre sa se faca bine. Nu ma luati si pe mine cu voi ,hai poate am un loc undeva in valiza[:D],ma fac cat se poate de mica. Ildi si [disco] David (2 mai 2006 ) [comoara][url="http://new.photos.yahoo.com/pityu_ildi/albums/"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...