Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Buna...sunt noua aici la voi si mai am multe de invatat. Imi doresc sa ma ajutati si pe mine cu niste sfaturi.Eu am un baietel in varsta de 15ani dar ne mai dorim un ingeras in viata noastra. Baiatul meu nu este al sotului actual. El isi doreste cu disperare un copil. In corpul meu au avut loc foarte multe schimbari. M-am ingrasat foarte rau si as dori sa stiu daca acest lucru ma impiedica sa raman gravida. Apoi mi-au iesit fire de par pe barba care arata oribil si ceva nou niste pete pe fata mai maronii nu multe dar sunt inestetice total. De ceva vreme mai lunga e adevarat imi curge lapte din ambii sani.La un control medical hormonal mi sa spus ca e ok dar atunci de unde parul petele acelea laptele??? Mi sa mai spus ca o sa imi dea trimitere sa fac o mamografie dar nu am mai facut-o.As dori sa stiu cam ce seturi de analize ar trebui sa fac?? La ce fel de medici ar trebui sa merg pentru ca mi sa recomandat la un moment dat sa merg la un medic endocrinolog.Nu am fost dar va urma sa merg.Doresc sa imi schimb medicii si poate dau peste ceva mai bun nu ca doamna aceea care nu a stiut sa imi zica decat ca nu am nimic cu hormonii totu e ok si nu stie de ce am parul din barbie. Va multumesc anticipat cu drag si respect ALINA.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

alina te gasesc si aici nu stiu din ce oras esti dar ar trebui sa mergi la parhon, eu acolo am fost diagnosticata cu pcos initial se credea ca am sindrom Cushing, din pacate nu mai tin minte cum il chema pe doctorul care se ocupa de mine, era un tip roscovan foarte de treaba si destept, daca imi aduc aminte te anunt
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...