Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Felicitari Sophia_m,Bradraisa,Mihacor!!!


Recommended Posts

Buna fetele. Mi-a recoltat sange si acum astept rezultatul, proastele de infirmiere s-au dus sa plateasca analiza si mi-au platit hemoleucograma in loc de beta ca eu nu am mai coborat ca sunt 2 etaje.Doamne deja incurcaturi de dimineata. Va multumesc ca sunteti alaturi de mine.[pup][pup] Doamne iti multumesc ca m-ai ajutat sa fiu [gravi] ajuta-ma sa am o sarcina usoara si sa fim sanatosi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neata fetele si de la mine Mihaelafalt [pup] ma rog pentru tine sa fie totul bine, in legatura cu asistentele astea sunt batute rau in cap va doresc o zi frumoasa [flo] [url="http://www.fertilityfriend.com/home/31ba3b"]GRAFIC[/url] Anul acesta ajuta-ma Doamne [ruga] sa fiu [gravi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am facut programare la o policlinica privata la un eco 3d dupa amiaza la ora 4 chiar daca iese beta nu stiu cum eu mai vreau o parere de la un eco mai performant ca asta din spital nu e asa de renumit si ma gandesc ca poate de asta nu se vede.[pup][pup][pup] Doamne iti multumesc ca m-ai ajutat sa fiu [gravi] ajuta-ma sa am o sarcina usoara si sa fim sanatosi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! mihaela hai sa-ti zic prin ce am trecut si eu la prima sarcina, habar nu aveam ca sunt gravida. intr-o zi am inceput sa sangerez si sa am dureri groaznice. am stat aksa pana cand am zis gata nu mai pot, merg la spital. am mers la polizu, m-a urcat p masa, mi-a facut si eco, verdict, sarcina exrtauterina si ovare polichisitice. eu care inainte cu max o luna facusem eco si nu aveam nimic la ovare. erau perfect curate. am ramas internata. a doua zi, mi-au facut o mie de eco, de diversi medici, cred k au fost vreo 4-5, toti aceeasi chestie. beta era ff mic...in jur de 100 prima oara, iar la 2 zile scazuse ..deci sarcina mica, sanse zero sa se vada...dar ei cica vedeau extrauterina. ca la externare sa imi zica sarcina in evolutie totu bine, dar sa vin sa ma aspire...no comment la faza asta..[alcool] am plecat de acolo, am mers la alt medic. intre timp sangerarea a inceput sa se opreasca. mi-a facut iar eco, nu se vedea absolut nimic a fost o sarcina, ff mica de max 2 sapt, dar care s-a eliminat. concluzie: nu te lasa p mana primului medic, du-te si vb cu mai multi, cere mai multe pareri, fa beta la 2 zile si vezi cum iese. fii tare si mergi mai departe. stiu ca e greu, mai ales k iti doreai mult acest bebe. dar cica toate studiile au aratat k de obicei prima sarcina se pierde. nu trebuie sa fie valabil si la tine asa..incearca sa stai linistita, sa nu te stresezi si o sa fie bine sunt alaturi de tine si iti doresc sa fie totu bine 9 luni dupa care sa iti ti bb in brate [pup][pup]
[buburuza][url="http://buburuze2011.blogspot.com/"]Blogul buburuzelor vesele[/url][buburuza]
Dumnezeu ne-a binecuvantat cu minunea [url="http://lb1f.lilypie.com/CbcJp2.png"][bebic][/url] [url="http://picasaweb.google.com/bebelu86"]Natalia Maria (30. 12. 2010)[/url]
[ruga][grup][url="http://www.aliapop.ro/index.html"]Sa o ajutam pe ALIA sa traiasca[/url][grup][ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor eu acus tre sa o tai la lucru...am intrat doar sa va doresc o zi frumoasa... miha eu sunt langa tine cu gandul si sunt sigura ca totul va fi bine si bebe mai e acolo...[pup][pup][pup],sa nu iti pierzi speranta nici o secunda... fetelor eu aseara am patit-o urat de tot...sa va pove redepe...am venti de la cunostiintele noastre pe la 23,stau aici in bloc vecin,intram in casa,eu cu sotul,mergem in bucatarie si eu ma cert cu el sa mai lase geamurile rabatate,ca sa iasa mirosul de fum...intru in sufragerie,fara sa aprin becul,ma duc la usa si rabatez eu usa de la balcon,precizez ca stau la parter,ma intorc si aud cum clingane tare perdeaua,am o perdea in exterior la usa din margelute,si ma gandesc ce dracu ca nu e asa vant afara,si in urmatoarele secunde vad pe cine cum fuge prin fata geamurilor,o fata...am inlemnit...m-am dus la sotul si asa de socata am fost ca nici nu am putut sa ii spun ce si cum...am iesit amandoi pe balcon si in fata alta fata si alt baiat ne intreaba daca am vazut pe cineva ca ei cauta o fata...intre timp o vedem cum fuge spre strada...ei fug dupa ea si sotul sare de pe balcon si fuge dupa ei...eu am inceput sa plang si ma tot gandeam de ce nu mai vine sotul...mai ales ca de cateva zile mi se zbate un ochi de mor,si tot ala mi s-a zbatut cand a murit bunica mea,inaite cu vreo 2 saptamani... speriata inchid toate geamurile si plec pe strada dupa sotul...il gasesc turbat cu curea in mana,ca daca o pride o omoara...ca eu m-am speriat si poate bebe e in pericol...ne-am dus sa discutam cu tinerii,era vb de prietena lor,au chefui prea mult si s-au certat si ea a fugit...aiurea...sunt copii de aici din vecini... m-a durut toata noaptea burtica,am fost cam speriata...dar acum e mai bine...sotul e turbat ,azi e liber si a zis ca pune bec cu senzor,ca nu mai vrea sa ma vada asa... fetele abia astept sa merg miercuri la medic sa imi zica ca totul e bine... va pupacesc pe toate... Sa dea DD sa fie [bibe] si sa stea acolo cuminte...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...