Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Felicitari Sophia_m,Bradraisa,Mihacor!!!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Katy82
Buna fetele! Miha imi pare tare rau![pup] Fetele eu sunt f. pesimista, pur si simplu nu mai pot. Am fost pe la doc sa-mi iau analizele facute mai demult si cand am vazut gravidute la coada m-a apucat disperarea si deznadejdea. Imi venea sa plec fara nici un rezultat, sa urlu, sa [q]. Nu mai pot, nu mai sunt deloc optimista in ce ma priveste. Mi s-au inecat rau corabiile.[bang][bang][bang]. Nu ma intelegeti gresit, nu-mi parea rau ca ele sunt gravi ci ma intrebam eu de ce nu pot, sunt ciumata. Of[q] Ne dorim mult un [bb] . Doamne ajuta-ne sa-l avem curand!
Katy82 sper sa te ajute ceea ce i-ti scriu eu m-am consolat atat de mult ca sincer atunci cand vorbesc de viitorul meu bb parca ma refer peste 100 ani si nu curand, am momente cand i-mi pierd sperant si ii zic sotului ca io cred ca nu voi avea niciodata un bb[bang] cel mai mult ma surpins ca si el i-si doreste si sufera poate mai mult ca mine ca nu avem si el i-mi zice: "atuci cand nu vei mai fii asa negativista si te vei detasa de toate gandurile negre legate de bb vei ramane" acum mai incercam si cu sovata apoi poate reusesc sa fac si eu anul asta histero[bang] acum sincer trebuie sa avem si noi bb nostru candva sa nu ne pierdem speranta, ca atunci ce facem mergem la balamuc[:D] stiu ca este grea asteptarea asta dar ce ne ramane decat sa mergem la dr. sa ne rugam si bineanteles sa speram [pup][pup][pup] [url="http://www.fertilityfriend.com/home/31ba3b"]GRAFIC[/url] Anul acesta ajuta-ma Doamne [ruga] sa fiu [gravi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetele mi-a mai trecut sarea de suparare, am tras o repriza buna de bocit ca sa ma descarc. In seara asta, la 8, am programare la medic. S-ar putea sa ma insoteasca si sotul[:)]. Fetele in comparatie cu cele care ati trecut printr-o pierdere a sarcinii, durerea mea e muuult mai mica. Parca mi-e si rusina ca ma plang. Fetelor, sa va dea Dumnezeu curaj sa mergeti mai departe si sa ne ajute sa ne vedem visul implinit.[pup] Ne dorim mult un [bb] . Doamne ajuta-ne sa-l avem curand!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Mihaelafalt
Unde sunteti toate? Doamne iti multumesc ca m-ai ajutat sa fiu [gravi] ajuta-ma sa am o sarcina usoara si sa fim sanatosi.
Miha, tine-te tare eu am fost in alergaturi si treburi la munca haide ca ce a fost greu a trecut sa speram de acum inaitne capul sus chiar daca e greu pupicei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Offff Miha [q][q][q][q][q] Suntem aici sa putem plange,sa putem spera, sa putem visa sau sa ne bucuram impreuna. Chiar daca vei lipsi in urmatoarea perioada, cel putin eu asa am simtit atunci, vei reveni aici la aspirante optimiste. Ancuta , in curand [gravired]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui cixinica
Citat:
citat din mesajul lui ankcta
Camcris si eu ma bucur k plecati la sovata [pk], Sti ca noi plecam in grup....mai sunt : draguta , gaby, paula, didi,cixi..... astea cu vechime multaaaaa Ancuta , in curand [gravired]
ma primiti si pe mine in grup?[pup]
Dar pe mine ma primiti?[pup][pup] Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...