Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Felicitari Sophia_m,Bradraisa,Mihacor!!!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui ankcta
Offff Miha [q][q][q][q][q] Suntem aici sa putem plange,sa putem spera, sa putem visa sau sa ne bucuram impreuna. Chiar daca vei lipsi in urmatoarea perioada, cel putin eu asa am simtit atunci, vei reveni aici la aspirante optimiste. Ancuta , in curand [gravired]
Eu cu voi ma simt bine si sper sa treaca timpul mai repede si usor si sa raman repede graviduta si sa am o sarcina usoara. Am vorbit mai devreme cu nepotelul meu iubit de 3 ani si ma simt mai bine. Mi-a zis asa frumos ca ma iubeste si a zis tusa hai acasa, mi-a mai povestit verisoara mea ca atunci cand maicasa se enerveaza si tipa la el el are o replica noua acum: stop stai calma nu te enerva. Asa m-a amuzat de ce ii vine in minte la mititelm si am prins un pic de putere ca daca DD nu o sa imi dea un copilas am nepotei destui, frumusei si dezghetati foc.[pup][pup][pup] Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

fetelor, nu stiu cine zicea ca i-a zis doctorul ca daca incepe sa ii iasa in loc de secretie omogena, niste ..sa zicem cheaguri albicioase..inseamna ca incepe sa se elimine endometrul (deci fara nimic rosu) am inceput si eu sa am d-astea sa nu mai sper? mai cunoaste cineva acest detaliu care s-ar parea ca e esential???
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna seara imi pare ff rau miha putere multa sa ai sa mergi mai departe cred ca e luna de vina ca ne certam cu sotii ca si la mine e furtuna cu tunete si fulgere[bang][bang][bang] eu sunt ziua 21 cand pot sa ma testez??[:D] am luat-o razna e ff devreme,nu? va pup o seara linistita si calma[pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

miha,eu sunt alaturi de tine...sunt sigura ca DD o sa iti faca cadou un bebeu frumos...de data asta nu a fost sa fie,nici nu vreau sa stiu ce ai tu acum pe suflet,dar tu ai fost si esti optimista...si vei trece peste toate...eu una iti promit ca daca vin acasa,nu conteaza ca sunt o groaza de km de la timisoara pana la voi,dar vin sa te vizitez...daca stam 3 spatamani in august...ai grija de tine... eu sunt bine,abia astept sa vina miercuri sa merg la medic... fetelor eu degeaba,nu ma pot rupe de voi...la odisee nici nu intru...simt ca locul meu e aici,chiar daca sunt gravida... katy,hai capul sus si lasa butoiul in pace... lore,eu nu cred ca vrajile pot sa te afecteze daca nu crezi in ele...dar poti sa ceri sfatul unui preot in care tu ai incredere...eu asa am facut si m-am rugat mult... gaby [pk][pk][pk][pk] anca [pk][pk][pk] hai cu bebeu... Sa dea DD sa fie [bibe] si sa stea acolo cuminte...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mihacor
miha,eu sunt alaturi de tine...sunt sigura ca DD o sa iti faca cadou un bebeu frumos...de data asta nu a fost sa fie,nici nu vreau sa stiu ce ai tu acum pe suflet,dar tu ai fost si esti optimista...si vei trece peste toate...eu una iti promit ca daca vin acasa,nu conteaza ca sunt o groaza de km de la timisoara pana la voi,dar vin sa te vizitez...daca stam 3 spatamani in august...ai grija de tine... eu sunt bine,abia astept sa vina miercuri sa merg la medic... fetelor eu degeaba,nu ma pot rupe de voi...la odisee nici nu intru...simt ca locul meu e aici,chiar daca sunt gravida... katy,hai capul sus si lasa butoiul in pace... lore,eu nu cred ca vrajile pot sa te afecteze daca nu crezi in ele...dar poti sa ceri sfatul unui preot in care tu ai incredere...eu asa am facut si m-am rugat mult... gaby [pk][pk][pk][pk] anca [pk][pk][pk] hai cu bebeu... Sa dea DD sa fie [bibe] si sa stea acolo cuminte...
Miha sa ai mare grija de tine si de [bibe] din burtica. Oricum nu ai ce sa imi faci sunt constienta ca doar eu trebuie sa ma imbarbatez si sa imi revin. Inca nu stiu daca sunt pregatita sa merg acasa, mi se rupe sufletul am plecat 2 sau 3 si merg singura inapoi.Astept analizele de la anatomie patologica ca erau 2 graunte mici si sunt asa de curioasa sa vad daca erau embrioni, daca erau gemeni. Imi pare rau ca am spus la asa multa lume ca acum trebuie sa dau explicatii si nu ma simt in stare. Cu voi vorbesc ca voi ma intelegeti nu doresc sa treaca nici o femeie prin ce am trecut eu, Va doresc sa aveti o zi buna si sa avem niste vesti bune.[pup][pup][pup] Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...