Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Felicitari Sophia_m,Bradraisa,Mihacor!!!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Monique77
Citat:
citat din mesajul lui felicityhope
Mihaelafalt iti doresc multa putere si multa sanatate.Sa speram ca pina la urma doctorii vor sti despre ce e vorba si te vor ajuta sa iei decizia corecta!![pup] te imbratisez si iti doresc numai bine!! Monique esti de coma.Faza cu "noi,fiintele superioare", berea pe balcon cu barbatul toate imi confirma parerea mea despre tine.Esti o fiinta cu picioarele pe pamint si nu te imbeti usor cu apa rece.La faza cu divortul nu ajungeti voi asa repede, pt ca esti o luptatoare din fire.Nu te lasi batuta tu asa usor.Brava,bafta mare si daca trebe mai pune si tigaia guler citeodata! Eu mai comentez cu ursul citeodata ce citesc pe aici.Monique, Ursul a recunoscut ca ii este si lui frica de bebe.Cica il invita pe al tau la o bere sa impartaseasca povesti din viitorul lor de tatici?! Ursul e gata sa o ia de la capat,eu mai am ceva analize de facut.Nu va mai spun ca nu ma asculta(adica eu is spun" pazeste'ma" si el zice da! si face ba!) Un weekend placut,cald si linistit (in special pt Elenush si Mihaelafalt[pup])
hahaha tare Ursu' il trimit pe al meu pachet sa tremure impreuna si al meu zice - vreau si dupa aia 'bau bau' fricosi o vorba adevarata: in spatele oricarui barbat de succes se afla o femeie puternica Miha!!! ma astept sa fi tare pentru amandoi abtine-te, nu-l suna sa vezi cat il tine daca isi baga soacra coada e rau... nu pierde teren fa ordine ca si discutia asta am avut-o cu al meu care-mi zicea - can ajungem acasa....tacem si cu ai lui vorbea la telefon cu orele si i-am zis - ori cu ei ori cu mine na ca tocmai au sunat ai lui [bang][bang][bang]
Ce haioasa esti. Deci acum cu cine e cu ei sau cu tine?[pup][pup] Doamne iti multumesc ca m-ai ajutat sa fiu [gravi] ajuta-ma sa am o sarcina usoara si sa fim sanatosi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mihaela, ma rog pentru tine sa fie totul bine. Prea multe rele am citit acu seara pe forum. Eu nici de Ylari nu stiam ca a pierdut sarcina...ce ma enerveaza ca dupa atata asteptare, apoi bucurie, pentru noi toate, ca ramane cate o fata gravida...sa se surpe totul...Ylari, Elenush...multa sanatate va doresc, si sa va puteti reveni psihic si fizic cat mai repede... diana [gravired]13+ [baietel] si mami de [tren]IANIS STEFAN 14 mai 2007 [url]http://www.lumeadianei.blogspot.com[/url] [url="http://tickers.baby-gaga.com/p/dev353pr___.png"]Buburuzul[/url] [url="https://picasaweb.google.com/dianalaura.musat"]Poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Mihaelafalt
Citat:
citat din mesajul lui Monique77
Citat:
citat din mesajul lui felicityhope
Mihaelafalt iti doresc multa putere si multa sanatate.Sa speram ca pina la urma doctorii vor sti despre ce e vorba si te vor ajuta sa iei decizia corecta!![pup] te imbratisez si iti doresc numai bine!! Monique esti de coma.Faza cu "noi,fiintele superioare", berea pe balcon cu barbatul toate imi confirma parerea mea despre tine.Esti o fiinta cu picioarele pe pamint si nu te imbeti usor cu apa rece.La faza cu divortul nu ajungeti voi asa repede, pt ca esti o luptatoare din fire.Nu te lasi batuta tu asa usor.Brava,bafta mare si daca trebe mai pune si tigaia guler citeodata! Eu mai comentez cu ursul citeodata ce citesc pe aici.Monique, Ursul a recunoscut ca ii este si lui frica de bebe.Cica il invita pe al tau la o bere sa impartaseasca povesti din viitorul lor de tatici?! Ursul e gata sa o ia de la capat,eu mai am ceva analize de facut.Nu va mai spun ca nu ma asculta(adica eu is spun" pazeste'ma" si el zice da! si face ba!) Un weekend placut,cald si linistit (in special pt Elenush si Mihaelafalt[pup])
hahaha tare Ursu' il trimit pe al meu pachet sa tremure impreuna si al meu zice - vreau si dupa aia 'bau bau' fricosi o vorba adevarata: in spatele oricarui barbat de succes se afla o femeie puternica Miha!!! ma astept sa fi tare pentru amandoi abtine-te, nu-l suna sa vezi cat il tine daca isi baga soacra coada e rau... nu pierde teren fa ordine ca si discutia asta am avut-o cu al meu care-mi zicea - can ajungem acasa....tacem si cu ai lui vorbea la telefon cu orele si i-am zis - ori cu ei ori cu mine na ca tocmai au sunat ai lui [bang][bang][bang]
Ce haioasa esti. Deci acum cu cine e cu ei sau cu tine?[pup][pup] Doamne iti multumesc ca m-ai ajutat sa fiu [gravi] ajuta-ma sa am o sarcina usoara si sa fim sanatosi.
cica cu mine dar a vorbit pana acum la telefon ca il iau pe rand - maica'sa apoi taica'sau si le zice aceleasi alucruri dar ii place numai cu mine nu-i place ma'sa pe gheata
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moni asa suntem noi pe locul doi, la mine cand e masa in spital toti se agita pe langa ea si nu stiu ce sa ii mai faca dar daca eu i-am zis sa imi aduca una alta a fost prea mare deranjul din partea lui, de aprca eu stau la hotel acum si petrec.[pup] Doamne iti multumesc ca m-ai ajutat sa fiu [gravi] ajuta-ma sa am o sarcina usoara si sa fim sanatosi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Mihaelafalt
Moni asa suntem noi pe locul doi, la mine cand e masa in spital toti se agita pe langa ea si nu stiu ce sa ii mai faca dar daca eu i-am zis sa imi aduca una alta a fost prea mare deranjul din partea lui, de aprca eu stau la hotel acum si petrec.[pup] Doamne iti multumesc ca m-ai ajutat sa fiu [gravi] ajuta-ma sa am o sarcina usoara si sa fim sanatosi.
periculoase soacrele ia vezi...nu l-o fi vrajit ca tu te desfetzi la hotel acolo la 5 stele si el sta si-ti mai face si mancare? i-o fi zis ca faci pe victima si sa nu haleasca.. mai stii mai ales daca nu te are la suflet... e grea lupta ta... trebuie sa fii agila ca e delicata problema daca el e mai mamos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetele, ma duc sa scot rufele si apoi in pat m-au cam epuizat certurile astea pup fetele si Miha! fI BARBATA! it;s a women's world trecem noi de toate ca asta ne e firea si inapoi nu putem merge deci!!! toate panzele sus pup o fata trista sa se mai linisteasca[pup][pup][pup] [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Monique77
fetele, ma duc sa scot rufele si apoi in pat m-au cam epuizat certurile astea pup fetele si Miha! fI BARBATA! it;s a women's world trecem noi de toate ca asta ne e firea si inapoi nu putem merge deci!!! toate panzele sus pup o fata trista sa se mai linisteasca[pup][pup][pup] [flo]
Multumesc ,ult si eu intru la somnic, mai bine zis invartit de pe o parte pe alta. Da nici nu m-a sunat in seara asta deloc. Vorbim maine fetele. Noapte buna.[pup][pup] Doamne iti multumesc ca m-ai ajutat sa fiu [gravi] ajuta-ma sa am o sarcina usoara si sa fim sanatosi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

moni, a trecut la noi nu tine niciodata cearta nu cred ca am reusit sa stam vreodata juma de ora suparati de obicei vine el la mine si ma impaca chiar si atunci cand sunt eu vinovata eu am mare noroc la capitolul asta cu soacra al meu daca nu o sun eu sa vad ce face el habar nu are de ea, si chiar imi reproseaza ca o sun prea des si nici nu prea e incantat sa vina sa stea cu noi ca ea il cam pune la zid il cearta ca nu sta cu mine acasa, ca nu mananca sanatos, sa nu bea, sa nu faca aia aia....iar el o evita ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fetele miha cum te simti? Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine, Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mine Ajuta-ma sa sufar ajuta-ma sa lupt Si sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt. Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajuti Cu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus. [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=lia73&year=2011&month=11&day=14&babycount=1"]bebelinul meu scump[/url] Ma [ruga] la Bunul sa-mi daruiasca un [copil] sanatos [gravired]+18[baietel]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...