Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

LMA!!! Cavaleri si zane de iulie-august 2005 *4*


Recommended Posts

Adevarat a inviat!

 

Cum ati petrecut? Cum a fost?

 

Noi am fost la parintii mei la tzara(copiii au ramas acolo taota saptamana asta, in vacantza). A fost super: duminica am facut vanatoare de oua si dulciuri prin gradina, am facut gratar in curte, ne-am plimbat, ne-am jucat, am mancat si am dormit pe saturate.

 

Cateva poze am pus si eu aici: http://laurasn.shutterfly.com/gemeniirb/419

 


Bazar umanitar DC id="red">


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

 

'Cos what I feel is the only truth for meid="size1">id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cristiana cred ca la faza cu bandajul,era pe urmele fiicei tale.Se daduse cu capul de tablia patului si ca sa o fac sa stea cu paine inmuiata cu vin,i-am zis ca e piratul mamei[:D]Nu o pot dezvata sa sara in pat...[bang] Lumi [asia]multumim frumos![pup] Laura super gemenii[olala]Doamne ce dominisoara e Bianca...Si Rares e chipes foc.Sa va traiasca si sa va bucure! Noi am fost acasa,in familie dar cu liniste,am stat mult afara,ne-am jucat si ne-am odihnit. Maine sa-mi tineti pumnii.Am prima infatisare in procesul de divort.Ma simt ok,linistita si fara emotii.Maine sera vin la raport. Va pup si va doresc o seara buna! nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 } http://community.webshots.com/user/nicoll_mada MMN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Seara bunaid="red"> mamicilor!

 

Valyid="red">, felicitari [floare3] pt. noul job si servici cat mai usor sa ai. Te asteptam pe aici, ori de cate ori si oricand poti veni [:)]. Numai bine va dorim [pup].

 

Vazut pozici frumoase [cool] cu copilasi superfaini [olala] si nazdravani [:)]. Multumim fain [flo] & [flo] de delectarea ochilor Nicollid="red"> & Lauraid="red"> [pup] & [pup].

 

Nicollid="red">, tinem pumnii pt. maine [grup]. Sa fie totul bine [pup]!

 

Noi suntem bine [:)]... cu pozne si perlute noi la activ [:-@]... sarbatori petrecute acasa, in familie [:)]... totul bine [^].

 

[pup] la toateid="red"> mamicile si copilasii si sa aveti zile frumoase, linistite, pline de bucurii si impliniri [flo]! O noapte cu vise frumoase [nani] va dorim si... ne mai "auzim"/"vedem" [:)] pe aici... [pup] & [hia] & [recevere] & [pup]

 

 

@~@~@~@~@~@~@~@~@~@id="maroon">

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)]

id="Script MT Bold">id="size3">

Daca trecutul imi fu albastruid="blue"> [zirea]...

eu imi facui prezentul galbenid="yellow"> [:)]...

si atunci... mai mult ca sigur [^]...

viitorul imi va fi rozid="pink"> [il]!id="size1">

id="right">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nicoll fii barbata, noi iti tinem pumnii. Sper sa fie cu bun simt .

 

Promit sa revin saptamana asta cu pozele facute de Pasti. Eu am iesit cu David luni la plimbare. Am vizitat centrul istoric , care nu este amenajat complet deci nu va grabiti sa mergeti inca pe Lipscani, si in Cismigiu. In Cismigiu a fost superb, m-a surprins in mod placut minirezervatia de pasari am incercat sa fotografiez cateva dar tocmai atunci m-au lasat bateriile aparatului. Sunt rate, lebede si pauni, sa mergeti cu copii cand aveti timp.

 

O zi buna tuturor !

 

Poze cu noi la http://community.webshots.com/user/valydavid

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello!!!Fetele vreau sa va spun ca am asteptat azi nu mai putin de 6 ore sa-mi vina randul.Si ca am gresit si adresa soacrei,acolo unde l-am citat.Dei procedura incompleta.Mi-a cerut dna judecator sa dau adresa lui.Nu o am.Nu e in tara.Din afara.Nu o stiu.Soacra?Nu o stie.Nu se poate judeca fara sa fie citat si el.Inteleg,dar va rog dati-mi o solutie,eu nu stiu.Solutia a fost sa-l citez in doua ziare nationale cu 15 zile inainte de proces.Termen,02.06 si trebuie sa duc si doi martori.

No...oricum se amana pt aducere de martori,mai trebuie sa rectific adresa soacrei.

Va multumesc mult pentru gandurile voastre![pup]

Cam atat,ma duc sa vad ce pap ca mi-i o foameee...

 

 

 

 

nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }

http://community.webshots.com/user/nicoll_mada

MMN

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Nicollid="red">, mult succes data viitoare [grup]. Poate ca, pana la urma, vor termina cu amanarile si se va sustine si procesul... ca sa iti poti lua de-o grija [flo]. Noi te sustinem in continuare, macar cu niste pumni stransi [grup], daca idei si sfaturi nu prea avem [:(], momentan... fruntea sus si privirea inainte [pup]! O sa fie bine pana la urma. Trebuie doar multa rabdare. Mult succes [pup]!

 

 

O zi buna si frumoasa la toateid="red"> mamicile [flo]! [pup] & [hia]

 

 

@~@~@~@~@~@~@~@~@~@id="maroon">

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)]

id="Script MT Bold">id="size3">

Daca trecutul imi fu albastruid="blue"> [zirea]...

eu imi facui prezentul galbenid="yellow"> [:)]...

si atunci... mai mult ca sigur [^]...

viitorul imi va fi rozid="pink"> [il]!id="size1">

id="right">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

Am vazut poze cu motate de Mada si gemenasi de Laura.

Si am venit si eu cu cateva pozici de la pastele nostru: http://good-times.webshots.com/album/577271365uGwxLi

 


Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 si Ilinca- 09.01.2009

am tot ce am visat[9cer]id="teal">

 

Delu Prichindelu' id="blue">

Prichindutaid="size1">

 

Speranta si incredere pentru David

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hristos a Inviat!id="green">

Nicoll, [pup][flo]

 

Nu te teme, mergi pe acest drum, cu aceste hotarari in inima si nu-ti va parea rau. E calea cea stramta si pentru a ramane pe ea trebuie sa nu fii singur. Insoteste-te cu fratii de un cuget, agata-te de Parintele duhovnic.

Da-mi minte sa fac voia Ta, Doamne! id="red"> id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cryna id="red">multam mult de sustinere![pup]Sigur voi depasi situatia,e musai.

Andre_ea id="red">[olala].Ce a crescut Ilinca!Si Tudor are in continuare acei ochi frumosi.

Noi suntem ok,fetele mai toata ziua pe afara,cu bicicleta,la nisip si "mancandu-i" urechile mamei.[:D]

Vali id="red">scuze[asia],eram in viteaza data trecuta.Felicitari pt noul job!Sa fie cat mai durabil si convenabil din toate punctele de vedere.[pup]Si lui David!Asteptam pozici!

Va pupam!

 

nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }

http://community.webshots.com/user/nicoll_mada

MMN

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

[hopsieu] la vizionat alte pozici frumoase [cool] cu copilasi superfaini [olala] si nazdravani [:)]. Multumim fain [flo] Andre_eaid="red"> [pup] pt. delectarea ochilor.

 

Noi suntem bine [:)]... nik nou [:D]...

 

[hia] si o zi frumoasa la toateid="red"> mamicile [floare3]!

[pup] & Weekend placut si relaxant sa aveti! [recevere]

 

 

@~@~@~@~@~@~@~@~@~@id="maroon">

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)]

id="Script MT Bold">id="size3">

Daca trecutul imi fu albastruid="blue"> [zirea]...

eu imi facui prezentul galbenid="yellow"> [:)]...

si atunci... mai mult ca sigur [^]...

viitorul imi va fi rozid="pink"> [il]!id="size1">

id="right">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...