Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

LMA!!! Cavaleri si zane de iulie-august 2005 *4*


Recommended Posts

Laura & Lulu multam fain pt. urari [pup] & [floare3]! Offf Lulu, ce rau e si naspa tare cand unii parinti nu pot sau/si nu vor sa treaca peste propriile orgolii [bang] si se pun pe ei insisi mai presus de copil... io sper, ca ex-ului tau sa-i vina totusi mintea la cap si sa se gandeasca la binele lui Andrei, adevaratul lui bine. Muuulta bafta [grup] & [pup] sa fie totul bine si sa rezolvati situatia asta urata cat mai repede [flo].
@~@~@~@~@~@~@~@~@~@ [;)] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=124503"]Mi se spune "argint viu"...[/url] [;)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cryna, ce fata de strengar are Robert, sa-ti traisca! Tu esti neschimbata, doar parul mai lung.

 

Cu intarziere - La multi ani Cryna! Cu sanatate si bucurii [flo] [pup]

Nu te teme, mergi pe acest drum, cu aceste hotarari in inima si nu-ti va parea rau. E calea cea stramta si pentru a ramane pe ea trebuie sa nu fii singur. Insoteste-te cu fratii de un cuget, agata-te de Parintele duhovnic.

Da-mi minte sa fac voia Ta, Doamne! id="red"> id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ica, multam fain de urari [pup] & [floare3] si... daaa, am un strengar si jumatate [:)] [:)] [:)]. Multumesc fain de complimente [flo2]. [pup] si o seara frumoasa la toate mamicile si copilasii! [pup] & [hia]
@~@~@~@~@~@~@~@~@~@ [;)] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=124503"]Mi se spune "argint viu"...[/url] [;)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bis][s]Cryna La Multi Ani,sa fi sanatoasa si fericita,iubirea sa te inconjoare si toti cei dragi sa-ti fie in preajma!!![s][bis][pup]Ochiosul!?!Un dulce,un frumos!!![olala] Luminita offf,sincer imi pare imens de rau sa aud ca se poate si asa ceva...Am mai auzit aseara o poveste destl de urata..eu nu inteleg,cum poti sa sti ca e carne din carnea ta si sa nu te doara?Sa nu te intereseze de sufletelul ala mic ce se chinuie.Off..i-as spanzura...uite de la noi [pup] si pt tine si pt Andrei.Din toata inima! Fetelor,ma doare capul cumplit,avem probleme cu un control la munca si sunt chiaunita...Va [pup]in seara asta. nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 } http://community.webshots.com/user/nicoll_mada MMN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nicoll, multam fain de urari [pup] &[floare3]. Si, multumesc fain si de complimentarea ochiosului meu [flo2]. Maine ii randul tau sa faci cinste [;)]... [pup] dulce sa treaca capul si multa bafta sa rezolvati situatia de la munca [grup]. [pup] la toate mamicile si toti copilasii si va zic noapte buna [nani]... sa visati frumos [olala]! Pe maine [pup] & [hia].
@~@~@~@~@~@~@~@~@~@ [;)] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=124503"]Mi se spune "argint viu"...[/url] [;)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lulu75
Voi aveti dreptate ca problemele pe care le are Andrei, se pot rezolva intre noi parintii. Asta daca s-ar dori acest lucru. Gabi nu vrea sa discutam despre Andrei si despre ce ii este lui mai bine. Interesul lui este sa vina la Pitesti, sa mai faca o plangere penala si o reclamatie la Protectia Copilului. Cum se explica altfel faptul ca in urma cu 2 saptamani cand a venit sa il ia, Andrei plangea si el in loc sa incerce sa il linisteasca, statea relaxat si il filma pt a avea dovezi in instanta? Sincer nu pot intelege cum poti face rau propriului tau copil. Daca organele competente din Romania, nu reactioneaza, voi face plangere la CEDO, pt ca e inadmisibil ca un copil sa fie chinuit pana cand instanta se pronunta ( si stiti cat dureaza un procesc in Romania).Sper sa ne linistim in curand.Va pupicesc si sa aveti o zi buna!Luminita si [copil] Andrei Tudor - iubirea mea (16 august 2005)SA O AJUTAM PE LOREDANA http://www.e-abc.ro/loredana/Album Andrei id="red">id="size1">Filmulete id="red">id="size1">Povestea nasterii ingerasului meuid="red">id="size1">
align="right" id="quote2">Luminita iti doresc sa gasesti o solutie sau sa renunte tatal copilului. Doamne ajuta! Nu te teme, mergi pe acest drum, cu aceste hotarari in inima si nu-ti va parea rau. E calea cea stramta si pentru a ramane pe ea trebuie sa nu fii singur. Insoteste-te cu fratii de un cuget, agata-te de Parintele duhovnic.Da-mi minte sa fac voia Ta, Doamne! id="red"> id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata!Cryna id="red">daca ai facut public faptul ca e randul meu sa fac cinste azi,nu m-a lasat inima sa o fac tocmai diseara,astfel incat venim si dam pt dimineata [cafea],adaugam ceva de rontait,papa pt pranz si beuturi la alegere [pepsi][pahar],iar [papica]nelipsit il aducem cu mare drag.Distractia stiu ca o asiguri tu si aici si dincolo.

[pup],sa aveti o zi buna,merg sa ma pregatesc!

 

nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }

http://community.webshots.com/user/nicoll_mada

MMN

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

'Neata! 'Neata!id="red">

 

Sa inceapa distractiaaaaa [pk] [pk]!!!

 

[tube]http://www.youtube.com/watch?v=Y4h4zpuL_ks[/tube]

 

[tube]

[/tube]

 

[disco] [cheers] [s] "La multi ani!"id="red"> [s] [cheers] [disco] Nicollid="red">!!! Sa fii plina de bucurie azi [olala], sa ti se implineasca cele mai ascunse dorinte [;)], sa fii fericita alaturi de [zana] -icile tale dragi [comoara] [comoara] si sa te bucuri de viata [pup] [pup]! Multumim de tratatia matinala [pofta] & [yum]. Ne vedem diseara [;)].

 

 

 

Maramiid="red">, multam fain de urari [pup] & [floare3].

[pup] si o zi buna la toateid="red"> mamicile de [zana]-e si de [cavaler] -i! [pup] & [hia]

 

 

 

@~@~@~@~@~@~@~@~@~@id="maroon">

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)]

id="Script MT Bold">id="size3">
id="right">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] La multi ani Nicolle!!! Sa fii sanatoasa, iubita de toata lumea, plina de noroc si voie buna!id="red">[s]

 

Uau, ce de-a petreceri pe aici zilele astea [olala]. Multumim de tratatii, fetelor! [pup]

 

Luminita imi pare tare rau ca treceti prin toate astea. Sper sa gasiti amandoi intelepciunea de a gasi o cale de mijloc si domnul tata sa puna interesul copilului mai sus decat orice. El ce vrea de fapt acum? Sa il ia el pe Andrei? Sa aiba drept de vizita oricand, oricum, sau ce urmareste? Oricum pe Andrei nu ti-l poate lua, pacat de atata energie negativa si actiuni aiurea [:(] Ca toate in sufletul lui Andrei se rasfrang. Sa-l strangi tare in brate si sa-l pupi si din partea noastra ![pup][grup]

 


Bazar umanitar DC id="red">


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

 

'Cos what I feel is the only truth for meid="size1">id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...