Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

LMA!!! Cavaleri si zane de iulie-august 2005 *4*


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Va doresc un super 8 martie si sa fiti cele mai fericite mamici!!! Hai sa va descretesc fruntile cu povestioare de ale moatelor mele.. Bai nene, cum naiba sa fac, sa le fac mai bine zis sa inteleaga,ia una o jucarie repede si cealalta o vrea, disputa asta e intre Iarina si Ingrid mai mult,ca la Iris cedeaza amandoua..ma dispera cu asta..sta cate o jucarie zace de saptamani si cum o gaseste una e balamuc... Altceva, de Ingrid ce sa mai zic...e dulce ,dar e si de o sinceritate frate... Alataieri am fost la un super dr renumit pediatru,spanac..in fine f ok mi s-a parut.Intru cu plodul pe usa..asta in 5 minute ia devastat cabinetul..i-a stampilat masa cu parafa..cand ajunge sa o consulte,ma interesa treaba cu astmul lor..ce ii zice Ingrid "nu vreau, nu imi place de tine,cred ca esti rau"..m-a dat pe spate...de unde naiba le scoate.. Mai nou jocul lor e ca fac vraji si mai ascund si lucruri, din nefericire nu numai jucarii de ale lor, acum cateva zile, mi-am cautat cheia la masina de am capiat, era doar intr-o "cana magica"... Iris e cu cataratul..cum prinde ceva de urcat , sus e pe el..si isi cara scaunelul peste tot..asa ca in permanenta toti membrii echipei de ingrijit copii suntem atenti sa nu lasam obiecte contondente pe mese... Sa va mai zic??[:D] va pupik *** AniS
[bibe] Iris-Medeea [9cer] *** sufletelul meu mic*** (9 octombrie 2008)*** [copil] Iarina-Elisa [9cer] *** inimioara mea mica*** (11 ianuarie 2007)*** [zana]Ingrid-Alexia [9cer] *** ingerashul ce mi l-a trimis Dumnezeu *** (2 august 2005) *** [url="http://good-times.webshots.com/album/562743194Mepjhn"][foto]IUBIRILE MELE[/url]

"Happiness is like perfume,you can't pour on others without getting a few drops on yourself."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara! Ne mai primiti si pe noi? Ma bucur sa va regasesc in casuta noua si imi pare tare rau ca echipa de odinioara s-a destramat. Recunosc si eu ca m-am multumit mult timp doar cu cititul. Dupa cum vedeti, mai am doi nazdravani pe langa printesa. Iulia e inaltuta dar slaba, merge la gradinita, canta si danseaza si cere la balet, o sa incerc sa o inscriu din vara. E autoritara cu Andrei, dar si f. dragastoasa. [:)] Andrei e un nazdravan care se catara peste tot, face multe nazbatii in tandem cu Iulia, e mamos si are niste ochi de fetita [olala]. Bebe Alex a venit pe lume in ianuarie, dupa o sarcina cu mari probleme si o nastere pe masura. Ma bucur ca s-a terminat cu bine si-mi pot tine puiul in brate, e grasunel si deja e cu ochii dupa jucarii viu colorate. Cam astea sunt noutatile noastre momentan, ma straduiesc sa fiu si eu activa si sa nu lasam subiectul sa moara. Macar de dragul anilor trecuti, in care am impartit intre noi fiecare bucurie si tristete din viata copiilor nostri. Va urez si eu "La multi ani!" pt. maine, sa aveti parte de surprize frumoase din partea celor mici.
Diana, mami de Alexandru (16.01.2010), Andrei (23.06.2008) si Iulia (15.07.2005)
[url="http://douainimi.blogspot.com/"]Pas in doi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

'Neata! 'Neata!id="red">

[cafea]... [cit]... [pepsi]... ceai [pahar]... o gustarica [papica]... ce doriti [:)]...

 

[flo] [cheers] [flo2] "LA MULTI ANI!"id="red"> de 8 Martieid="red"> tuturor mamicilor de [cavaler] -iid="blue"> si [zana]-eid="purple"> [flo2] [cheers] [flo] !!!id="size3">id="green">id="Book Antiqua">

 

[tube]

[/tube]

 

[tube]http://www.youtube.com/watch?v=bct2wDlCVJQ&feature=related[/tube]

 

 

 

 

 

@~@~@~@~@~@~@~@~@~@id="maroon">

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)]

id="Script MT Bold">id="size3">
id="right">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Anisid="red">, Dianamiid="red">... multumim frumos pt. povesti [olala]. [pup] -am dulce fiecare zgatie in parte, fara discriminare [:D]... si, mai vrem povesti, bineinteles [:)].

 

Io, dusai poznasul la gradi, care si-a inghitit limba [:D] cand i-a dat d-nei buchetul de flori... eh na... poate i-o fi inghetat [:D] gurita... ca, e un frig afara [:(]... ntzzz, ntzzz...

In rest, e ocupat cu poznele [:D]... ca de obicei [;)]...

 

Azi is scurta la vorba [:D]... va [pup] pe toateid="red"> si va doresc o zi minunata si un inceput de saptamana superbun [flo]! [pup] & [hia]

 

 

 

@~@~@~@~@~@~@~@~@~@id="maroon">

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)]

id="Script MT Bold">id="size3">
id="right">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, dragele mele![flo][flo][flo] Sa aveti o primavara minunata, sa fiti sanatoase si fericite! [pup][pup][pup] Anis.....ma bucur ca scrii despre printesele tale.....bineinteles ca....mai vrem!![olala] Diana.....ma bucur ca ai aparut in noua casuta![pup] Mai povesteste-ne ce-ti mai fac minunile![olala] Dari a facut azi la gradi mucenici.....tati a fost sa filmeze si sa faca fotografii! Cica a facut si el 2 mucenici[:D] Abia astept sa vad filmuletul![olala] In rest ne luptam cu o DA afurisita![bang] Cm am terminat cura de 10 zile de eritol cum a inceput din nou cu scarpiniciul de zici ca are raie[alcool] pupicei! Irda cu [zana] Daria 13 iulie 2005 si bebe Antonia 23 mai 2008 [url="http://community.webshots.com/user/irdaria"]Poze Daria si Antonia [foto][/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=123738"] Nasterea Antoniei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna! La multi ani cu fericire, santate si multa, multa dragoste, dragi doamne si domnisoare [flo] Uau, lume noua! Anis, de multe ori m-am gandit la tine si ma intrebam ce mai faci, cum te descurci cu 3 fete cucuiete. Cred ca e o nebuneala si un iures atata de placute in casa voastra! [olala] Tati nu a facut cerere de port-arma? Are de pazit asa niste minunatii, tre sa fie greu pt el dar si motiv grozav de mandrie [:D]. Mai zi-ne despre fete, ca sunt chiar curioasa cum reusesti sa le organizezi pe toate. Asa am si eu o pofta de bb3, dar nu e momemntul deloc acum. O sa botez in toamna bebelusha unei prietene, o sa imi iau astfel portia de bebelusheala prin finutza mea. Dianaaaa!!! [pup] ce mai faci, dragutza?! Ti-ai schimbat numele de user, nu stiam de unde sa te iau pana nu am ajuns la semnatura si mi=am dat seama. Uauu, ce harnicutza ai fost si tu! Bravo voua! Tu ziceai la un moment dat ceva de emigrat, vad ca tot in tara sunteti. Ai mai cantat in concerte? N-am sa uit niciodata poza cu voi si Cristi Minculescu [pk]. Mai zi-ne de Iulia. Nu va mosteneste talenetele artistice? Cum e in postura de 'sora cea mare'? Te ajuta la treburi? [:D] Pozici cu cei 3 nazdravani nu ne arati? Te mai asteptam cu scrieri cand ai timp. Irda uau, ce activitati super are Daria la gradi![pk] Eu astept azi sa vad ce surpriza au pregatit copiii cu doamnele educatoare pt mamici [:D]. Rares al meu are o piele atopica (e usacata, cu aspect buburuzat, aspra la atingere) pe picioare si pe brate, putin pe fata. Eu il dau doar cu creme de la Trixera, Mustela. Din fericire, la el e doar inestetic, nu se scarpina, nu face eczeme. Foarte rar se suprainfecteaza cate un por si apare ca un cosulet. Sper sa nu aiba probleme in adolescenta, dar tare mi-e teama ca o sa aiba o piele cu probleme toata viata [:(]. Cryna, Nicolle, Marami [pup] [flo]
[url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=148802"] Bazar umanitar DC [/url]
Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=114871"]Cugetari gemene[/url], [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878"]Poveste cu shtrumphi [/url] 'Cos what I feel is the only truth for me
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...