Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de Iulie-August 2004 (38)


Recommended Posts

Merci de aprecieri.. eh primele tabere au fost anul trecut, prima tanara de ski a fost la 4 ani si jumatate si atunci nu s-a distrat asa de bine pentru ca nu a stiut cum sa isi puna ca lumea claparul, i-a facut o rosatura pe picior si nu a stiut sa spuna instructorului ca il deranjeaza...de aceea poate nici nu a avut rezultate foarte bune. Dar anul acesta stia ce trebuie sa faca, l-am mai dascalit si eu de acasa si a fost super pentru el. Numa' ca... a venit fara o parte din haine, pijamaua, o parte din tricori, chiloti, sosete si maieuri, 2 dresuri... "au plecat la servici" (asa zice Mirciulix daca il intreb unde si-a pus ..cutare lucru [:D]). Sper sa le mai recuperez de pe la alte mame, am o lista de telefoane la care sa sun maine. Daca nu zic si eu ca m-a costat cu 200 de ron in plus. Bine ca bocancii si costumele de ski sunt back home, ca alea erau mai scumpe. Andries
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna seara dragutzelor[flo][pup]multumesc mult pentru urari!!![pup]

Poftiti la chinezarisme:)

http://s237.photobucket.com/albums/ff27/gorodica/ianuarie%202010/?action=view&current=P2072400.jpg

si la tortuletz:)

http://s237.photobucket.com/albums/ff27/gorodica/ianuarie%202010/?action=view&current=P2072403.jpg

de beut avem tot ce vrea sufletzelul vostru!

Azi am avut o zi relaxanta,meii ce-nseamna varsta asta[:D]...si pentru ca ieri am fost la job am avut impresia toata ziua ca-i sambata[alcool]

Am dus familionul la restaurantul chinezesc,ca n-am putut sa o conving pe mandra sa mergem in alta parte..i-am servit cu tort si pe urma...am dormit la pranz[:D] lucru care nu l-am mai facut tare demult!

Meii la noi nu este nici un pic de zapada...azi chiar a iesit un pic soarele[pk]...nici io nu o duc maine la gradi pe mandra pentru ca incep dupa amiaza[alcool]

hai sa avem o seara faina[pup] si o noua saptamana excelenta[pk]

 

filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,

gorodeii noi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alice si mai este un serial super taree..dar trebuie vazut de la primul episod..desi este mult mai bine inteles de cineva care a trait in state...se numeste Nip & Tuck..tradus Prietenie pe muchie de cutit![alcool]http://www.imdb.com/title/tt0361217/

 

Se pare ca in Bucuresti este nasol..scoli, artere principale inchise..clar io am venit cu iarna![:D]

 

Andries, Luca va merge in tabere pe la 14 ani ..asa ceva [:D]..in plus eu am o frica neexplicabila ca i se va intimpla ceva rau [q]..este ceva ce nu pot controla/schimba..In plus poate al tau este ascultator, mai putin agitat..toate ajuta!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hehehe, am mincat si am beut, am petrecut ... acusi ma pot duce la culcare ! [:D] Multumim, Ioana, sa traiesti o mie de ani, ma bucur tare ca ai avut o zi faina !! Daca vrei zapada, itz trimit de aici o gramada, miine nu merg nici scolile nici gradinitele, asa ca am rezolvat cu trezitul dis de dimi al lui Andreiush !

Olivia, dap, stiu de serialul acela, l-am vazut pe sarite, e super !! Nu prea am eu timp de urmarit toate episoadele, mai degraba il descarc de pe net si il vad pe tot ca lumea ! As vrea sa vad Californication, imi place tare mult David Duchovny, dar tot asa, sint enshpe episoade si timpul meu e limitat rau !!

O noapte buna va doresc ! Va pup cu mare drag pe toate ! Sa aveti grija !! [flo]

 

Alice si Andrei

Poze 2004 2005 2006-2007 Filmulete

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata!

Ioana la multi ani fericiti, sa fii iubita, sa ti se indeplineasca toate dorintele!

noi am lenevit in week end. cumparaturi, putin la soacra-mea ca a fost ziua ei, apoi ieri.. mai nimic.

si azi nu va zic ca e viscol ca la nebuni, da? [:D]

Andries, super ca Victor a fost mai bine in tabara. unde a fost?

n-am niciun chef de munca azi.. din cauza de luni sau de viscol probabil.... dar stau pe aci [:)]

sa aveti zi buna![pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata, neata dintre nameti si viscol...[bang] nu mai pot! Abia am reusit sa ajung la servici, sotul a fost aseara si a adus-o pe soacra-mea la noi ca nu avea cum sa ajunga in dimineata asta - o sa o tinem la noi pina se mai indreapta vremea...Azi nu l-am dus pe Stefan la gradi - era deschisa gradinita, dar cu traficul din Bucuresti mi-a fost frica ca nu ajung sa-l iau, asa ca l-am lasat acasa cu Tudor si buni, sper sa se descurce!

 

LA MULTI ANIid="red"> Ioana - sa fii iubita si fericita!!! [s]

Roxana, nu, cuptorul este de la Franke, seria rustica - eu sunt foarte multumita de el!

Blue - ce am vrut sa spun eu este ca iti poti imparti consumul total de gaze (cel anual), pe luni, astfel incit sa platesti ceva mai mult in lunile de vara cind oricum consumi putin si ai plati mult mai putin, astfel incit sa iei din "povara" consumului, respectiv a platilor de iarna - nu stiu daca m-am facut inteleasa, asta ziceam ca fac colegii mei care stau de mai multa vreme la casa si au experienta, respectiv istoric de consum anual - noi habar nu avem cam cit o sa fie consumul anual, asa ca oricum nu pot face nicio estimare...

 

Mama imi zicea de dimineata ca iarna asta o sa tina pina pe 22 februarie...cred ca am sa cad in depresie pina atunci!

Fug ca azi am o sedinta importanta...

 

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si [bibe] Tudor Andrei (21 Mai 2008)

Poze

Povestea nasterii lui Tudorel

 

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding

John D. Rockefeller, Jr.id="size1">id="Book Antiqua">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare si de la mine [flo]

La noi e uscat, din cauze de ploi si ninsori dar e frigut.

Revin mai incolo, cand dispare enervantul asta de sef [:-@][:D]

 

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza[flo][pup]

La noi fulguieste un pic,dar este frig taree[alcool]

Eu am azi de corectat 100 de teze[bang]...deja ma doare capul numai cand ma gandesc[alcool]

Vivia io zic ca la 14 ani in tabara este mai "primejdios" decat la 5 ani[:D]...a mea va merge in tabara,da' numa' cu mine[:D][bang]

hai ca dau un ceai de fructe de padure si niste covrigi calzi

 

filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,

gorodeii noi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza !!

Maica, asa m-am saturat de vremea asta, macar de nu batea vintul ca mergeam la zapada afara, dar daca te uiti pe geam e jalee ! [q] Cica-s doar -7 grade, dar se simte ca la -15 !!

Io-s pe aici, mai trag cu ochiul la DC, ma joc cu copchilu care a stat acasa, astept ora 17 sa vad daca si miine nu se fac cursuri !

In rest toate bune de la polul frigului aka Bucuresti!!

Ma-c sa dau iama in covrigeii Ioanei, ca mi-a facut pofta ! [pofta]

O zi faina si calduroasa sa aveti !! [flo]

 

Alice si Andrei

Poze 2004 2005 2006-2007 Filmulete

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...