Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de Iulie-August 2004 (38)


Recommended Posts

Bon dimine !

Si noi ne-am intors azi la gradi, dar cu urechea in radio de dimineata iar am auzit de nush ce cod, ploi si lapovita si polei, brrrr, ieri chiar ca a fost o zi minunata, am facut si ceva poze de la zapada, o sa le pun later !

Simo, hehe, si eu m-am indragostit de british short hair, am purtat o discutie cu cineva de la o crescatorie autorizata, cind am auzit cit face un pisic dala, am zis olalaaaa, da ce are neica ?? Blanita aurita ?? Face si de mincare, scoate si gunoiul ??[:D] Asa ca am renuntat ! Si mi-am umplut casa cu poze de british short hair, ca alea nu fac atita banet !![8D]

O zi faina sa aveti, cu sanatate multa!![flo] Aici s-a lasat o mare de ceatza ...[xx(]

 

Alice si Andrei

Poze 2004 2005 2006-2007 Filmulete

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna dimineata!

Cristal, cum mai esti cu gatul?

Oliv, daca nu ninge mergem.. si se pare ca va fi ok azi. ce misto, nu am vazut niciodata Steven Johnson desi il stiu ca pe apa, de, e atotputernic la reactii adverse.... pe adult???

Cori spor la renovat! pe mine ma apuca groaza ca la vara musai sa renovam si noi... bleacks!

Robi spor la facut proiecte si pus totul la punct. sa fie rapid si asa cum va doriti! [pup]

si Pat e de azi la gradi, normal ca nu ii convine si se cam miorlaia de dimineata.. eu zic ca o sa ii treaca [:D]

gata ma duc la munci. sa aveti o zi excelenta!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

Ma doare capul de o iau razna...

 

Olivia, am obtinut cam 155 Euro pe mp construit la rosu (inclusiv materialele), eu zic ca e OK.Oferta de materiale am studiat-o impreuna cu ei, chiar nu prea avem cum sa obtinem discount-ul pe care il au ei.

Chiar daca nu vom avea diriginte, vom plati un inginer constructor care lucreaza la firma arhitectului si care va supraveghea in permanenta lucrarile, este fostul nostru vecin si pana acum ne-a dat sfaturi bune.

 

Simona, si Matei vrea pisicuta ca in reclame, soacra mea are in curte la tzara o matza gri cu dungi, trebuie sa gasesc si motanul potrivit pana la vara [:D]

 

Corina, tu nu stii ca aici trebuie sa vii cand ai o anume stare? [pup]

 

Va doresc o zi frumoasa!

 

poze

Povestea nasterii

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza[flo][pup]..la noi este un ger din ala uscat de-ti ingheatza urechile...brrr daca nu trimiteti zapada macar un pic de soare sa ajunga si la noi ca m-am saturat de cerul asta gri[alcool]

Si io sper sa o duc pe mandra azi la gradi,ca nu vrea sa o duca bona[bang]...da asta inseamna sa ajung la 1 acasa,io am sa incerc[:D]...daca nu reusesc trebuie sa o duc la patinoar,asa este intelegerea[:-@]

Vivia mie una nu mi-ar place la dermato[alcool]....desi imi plac la nebunie episoadele din Anatomia lui Grey....zi-i lui Sorin sa vina la ieshi pentru chinezarisme[:D]

Btw de tinuta,mie imi plac tare mult fustele si rochiile[pk]...dar de vreo doi ani de cand merg numai pe jos,prefer papuci comozi care de multe ori merg numai la pantaloni[bang]

Hai sa avem o zi excelenta[flo][pup]

 

filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,

gorodeii noi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata... Azi l-a dus sotul pe Stefan la gradi - sa vad cum ajung eu sa-l iau ca am inteles ca e prapad pe strazile secundare din sectorul lui vanghelie... Soacra-mea tot la noi si, daca codurile astea meteo se prelungesc si adeveresc, cred ca o s-o tin pina vineri.

In rest sunt tot depresata...miine am evaluarea la job...sper ca macar de aici sa vin cu o veste buna...

 

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si [bibe] Tudor Andrei (21 Mai 2008)

Poze

Povestea nasterii lui Tudorel

 

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding

John D. Rockefeller, Jr.id="size1">id="Book Antiqua">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

M-am destzepenit/deznodat pe jumatate [:D]...E mai bine ca ieri oricum...:)

Aseara l-am pus pe John sa-mi faca masaj cu bengay...demential, strambau pisicile din nas "mami, sa nu te mai dai cu parfum d;asta ca pute!"[:D][:D]

 

Azi dimineata l-as fi pus pe John sa mai faca o tura de masaj dar are prezentare in seminar general, deh, e proapat uns shef, asa ca nu m-a lasat inima sa il trimit mirosind a carmol...hihihi

 

Roberta, pai asa ceva iti trebuia...un om al vostru pe care sa-l platiti si care sa aiba grija ca lucrurile sa mearga cum trebuie.

Sanatate lui Matei!

 

Olivia, uau, ati inceput in forta stagiul.

 

Maria e superincantata ca a inceput in sfarsit gradinita!

Ieri doamna de pian i-a zis ca o ia la un concurs! Ce incantata a fost, nu a speriat-o nici faptul ca o sa cante pe pian adevarat, pe scena...

 

Ma duc sa il caut pe John ac parca vad ca intarzie la prezentarea lui!!!

O zi excelenta sa avem!

 

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)

poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am aparut si eu [:D]

Nu am avut internet citeva zile ..Mai avem o sapt jum si intram in vacanta de mijoc de trimestru- diseara avem intilnire cu parintii . Aici nu se fac sedinte ca la noi ci la fiecare copil i se aloca 10min .Ni se arata dosarul cu ce a lucrat in clasa de la ultima intilnire si de obicei vorbeste invatoarea, spune ce si cum si ne mai ramine si noua 2 min sa intreb ceva.

Vineri are o mica serbare - ridichea uriasa in varianta englezeasca, el e povestitorul , pina acum nu i-a dat nimic de repetat acasa si cind il intreb zice ca nu-si aminteste. Ooppss. Sper sa fie ok .

 

Aici au aparut ghioceii in gradina- dar tot ne mai fulguieste si pe noi si e frig , nu ca acasa- dar pe prinz avem un soare care iti da sperante de primavara.

 

Nu stiu cine zicea de dureri de cap - eu care sufar de migrena asa citeva zile/luna - am probat. Ceai/Infuzie de frunze de basil e mai bun decit pastilele de migrena. Merita incercat.

 

Va doresc sa scapati de iarna cit mai curind, sanatate si spor la contruit case !

 

[flo] si [pup]

 

Mani si Alex

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mani macar aveti sedinte..de asta m-am plins si eu aici..de lipsa lor:( Ghiocei...ce frumos...

 

Simo vreau si eu sa vad pisica de care vorbesti...iar a inebunit luca cu pisicile..dar eu ma tin pe pozitii...pisica doar in curte (cind vom avea)..in casa toto lasa par indiferent cita grija ai![q]

 

Monicule..felicitari...Asa as vrea si eu sa-l duc pe Luca..dar daca dam 2.5 mil la FK..greu ne descurcam cu alte activitati:(

 

Robi pretul este super bun..pe noi ne-a dus mai scump datorita planului ..si a tot felul de alte greseli..[q]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica - felicitari pentu mica pianista. De cind a inceput? Cite ore face /saptamina?Are vreo carticica? (Sa imi spui daca vrei sa iti recomand de aici una usoara in engleza) .Te intreb fiindca baiatul meu de cind a pus ochii pe pianul soacra-mi m-a innebunit. Asa ca de Craciun a sarit soacra-mea cu lectii de pian (primele patru ). Sa nu ma intrebati cit costa[bang][bang]. O jum de ora /18£! A fost vineri la prima sedinta si acum ar trebui sa exerseze 10min /fiecare zi. Dar binenteles ca nu ma postez la soacra-mea in fiece zi . Imi place cum ii merg degetele pe clape. Sa vedem cit rezistam finaciar si cit o sa-i placa dupa primele sedinte. [olala]

 

 

 

Mani si Alex

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...