Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Copilasi de Iulie-August 2004 * 74 * LMA !


Recommended Posts

corect [pk] noi le luam pe astea peste 3 ani [:D] io nu ma supar [pk] fain e ce ai aratat in link, Bunny [bis] Daria & felina fioroasa[zana]GIULIA(2004 08 16) cu [buburuza]Sela ______________________________________________ [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=163564"]Campanie speciala, pentru steluta de mare, DAVID[/url] [flo2]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cand am plecat din state am vrut sa luam Nintendo,Xbox sau Wii..nu ne-am putut hotara..asa ca nu am mai luat nimic:))) http://www.bestbuy.com/site/Microsoft+-+Xbox+360+250GB+Console+with+Kinect/1219686.p?id=1218237046870&skuId=1219686&IcsCsid=2-39-1431-25-5-55212-58752-25-1431-839-25-1431-3821-0-3 asta este in ro 1400 de ron? ca atunci nu-i mare diferenta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut, Citesc cu mare interes ce scrieti despre cadouri. Eu tot incerc sa o indrept pe Eva spre o bicicleta noua sau o vioara dar fara mare succes. probabil s-a prins ca pe alea oricum trebe sa i le luam asa ca nu le pune pe lista pt ziua ei[:D] Fetele mele au wii care sta de mobela ca nu il folosesc decat atunci cand le vine vreun preten/pretena interesat sa joace. pe ele doua doar nu le-am vazut niciodata jucand. De mult am tot zis ca il marit si gata... acum ma tot gandesc ca daca ii iau Evei nintendo va avea aceeasi soarta... tot un Ipad ar fi mai bun dar iese macel in casa, toti balim dupa asa ceva. Va doresc we frumos, noi avem midsommar sarbatoare mare si liber inclusiv maine
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristalina-mobila e din salcam sau mesteacan, nu mai stiu exact care din ele[:I] Si Radu are wii dar zace printr-un dulap...a fost interesat vreo doua luni cred...si probabil ca la iarna o sa-si mai aminteasca de el, acum e prea ocupat cu joaca afara.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sunt dezinteresati pentru ca au prea multe!! de ziua lui o sa primeasca aratarile alea de crescut intr-o cutie ,o luna de pus pe perete (cu baterie si care arata fazele lunii ) si asta cu planete ..si gata! astea sunt: http://unclemilton.com/in_my_room/moon_in_my_room/ http://unclemilton.com/in_my_room/solar_system_in_my_room/ mie f util imi pare un glob pamantesc din ala adevarat[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kim222
Eu am vazut si la 60 de lire mai demult. Nou in Ro cat coasta? Deci am pus pct pe I ..daca merge cu masina pot cumpara orice![pk] Mani da-mi pe pm adresa sa fac o simulare sa vad cat ma costa livrarea.
Nu e chiar asa. De ex si al meu va fi dus/adus cu masina pt ca noi stam in sat langa Bucuresti si el invata in centru, dar la ei la scoala bancile nu au "sertar" in care sa bage ghiozdanul, ci sunt obligati sa tina ghiozdanul pe jos langa banca. Daca e un sac moale, toate cartile se fac varza, deci tot ceva cartonat e mai bun. Alea herlitz sunt de mare exceptie, extrem de solide si totusi au 600grame maxim 800 grame, adica daca as avea un copil pastrator de felul lui, as face investitia, dar ale meu... e mai nauc, mai neatent, il tranteste pe unde apuca, praf, tarana, nu conteaza... deci eu o sa caut ceva ce se poate spala in masina de spalat, dar cu fundul intarit. Nu am gasit inca. Dar i-am luat un rucsac de sport exceptional, la numai 9 euro [:D] Andries
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daria, tu cat ai dat pe ghiozdanul Giuliei? Si ai mei au Wii (dar nu cel scump, am gasit o varianta mai ieftina si cu rezolutie mai proasta evident, dar a meritat banii). S-au jucat in draci cateva luni, acum sta. Si la PSP, se joaca cateodata 5 ore pe urma sta in sertar 2 saptamani. La PC la fel, au cate un week end cand sunt lipiti de PC, alteori il ignora total. Deci XBOX nu iau. XBOX e misto pentru adulti zic eu, pt ca jocurile alea de "shoot them all" ii destreseaza foarte bine. XBOX kinect probabil ar folosit tot ca si wii - ul, 3, 4 luni si gata. Cumnatul meu are XBOX si cateodata ii duc pe amnadoi la ei 5 ore si le trece de XBOX. Plus ca dupa aia am observat ca se plang ca ii dor ochii, ceea ce la TV simplu nu se intampla. Acum eu nu zic ca nu e misto XBOXul, doar ca mi se pare scump rau, daca ar fi vreo 500 - 600 ron l-as lua, dar asa... oricum in 3 ani va fi mult mai ieftin. Andries
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...