Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Copilasi de Iulie-August 2004 * 74 * LMA !


Recommended Posts

of, Olivia, oare cat o fi shippingul pt produse? inca 30 de dolari?

 

Cum scriam in mesajul pierdut, eu am pt Dea gentuta herlitz cu kitty si un penar pt Danu, ambele luate acum 3 ani, vreau sa stiti ca le-am bagat la masina pe amandoua cel putin o data la 5 luni si arata ca noi ambele, deci sunt foarte ok ca si calitate si usor manevrabile, estetice, tot ce vrei. Tin minte ca eu aveam niste ghiozdane al naibii de greu de deschis la scoala, imi prindeam mereu degetele in inchizatorile alea duble

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

si pe mine ma enerveaza mascota asta, nu stiu de ce, prefer un ghiozdan si ceasuri fara brizbriz-uri. penarul e simplu, verde inchis cu o minge de fotbal intr-un colt si atat. As vrea si ghiozdanul sa fie simplu, culoare mai inchisa, bleu-marin, verde inchis, si daca se poate fara n-spe mascarici, sau macar sa fie stilizati ca lumea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

io s mare fan HK [:I]

insa Giulik nu e [8D]

 

 

edit: Lia, portavocele a fost luat din piata la italieni, de la chineji, cu 20 de euro [:D]

 

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16) id="Trebuchet MS">id="red">cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza]Selaid="Trebuchet MS">id="red">

______________________________________________id="red">

 

Campanie speciala, pentru steluta de mare, DAVIDid="blue"> [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare[flo][pup]..sa vad ce-am retinut[alcool]...on topic io tocmai am prestat o inghetata de pepene galben,abia astept sa inghetze[:D][pofta].....noi suntem deja la al 3 lea ceas care este cu Zack si Cody,il poarta non stop asa ca a invatat sa spuna cat este ceasul[pk]....primul era cu o barcutza si un pestisor care se invartea si al doilea cu steaua[:D]....imi plac noile modele de ghiozdane de la Daria[olala]presimt ca noi vom avea unul albastru cu masini[:D][bang]....azi a zis ca vrea o masina cu telecomanda de ziua ei[alcool]...daca i-as mai cumpara si o minge as face foarte fericita[alcool]

 

filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,

gorodeii noi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olivia - nici o sansa aici de slabit aici daca ai timpscrie si tu reteta ta de pui la ceaun cu iaurt si ardei .... sa inteleg ca e gen'chirke paprika' unguresc ?

 

corina- uite aici la adidas , e pink dar macar nu are papusi pe el ... eu tot adidas primul il iau copilului ...

http://www.watchshop.com/Childrens-Watches.html?gclid=CLywzbiOzKkCFUFC4QodKQSwNw

si nu recomand cureaua de material, A are unul de invatat timpul si nu il poarta e asa de jenanta cureaua .

 

in privinta rucsak-ului aici nu avem probleme, ca luam ce e mai usor , nu exisa manuale, si ptr 2 carti de citit /2ori sapt . Dar ca rezistente cele dela magazinele de sport sunt mai bune .

 

..si iar s-a innorat si o sa ploua

 

Mani si Alex

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

http://www.watchshop.com/childrens-adidas-mini-watch-adm2005-p99935342.html

 

wowww, si e water resistant.

Bunny, cat costa pretul final cu delivery ? [:I] la tine delivery [:I] ca tare mult l as vrea pt Giulik.

 

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16) id="Trebuchet MS">id="red">cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza]Selaid="Trebuchet MS">id="red">

______________________________________________id="red">

 

Campanie speciala, pentru steluta de mare, DAVIDid="blue"> [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...