Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Copilasi de Iulie-August 2004 * 74 * LMA !


Recommended Posts

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

distractie maxima, Rox [bis] vreme buna si mult spor la shopping [pk]

 

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16) id="Trebuchet MS">id="red">cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza]Selaid="Trebuchet MS">id="red">

______________________________________________id="red">

 

Campanie speciala, pentru steluta de mare, DAVIDid="blue"> [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxi - bine faci , eu sunt de parere sa nu uitam sa traim putin si ptr noi , copii vor fi ok ( cel putin al meu e cel mai fericit cind il duc 3-4 zile la soacra-mea) . Sa va bucurati de minivacanta , sa faceti nebunii si sa savurati fiecare moment.

Si noi am fugit asa singurei 4 zile( din pacate J a lucrat 2 dimineti ) dar ce bine e sa te trezesti si ... sa nu ai nimic de facut[:D]

 

 

 

Mani si Alex

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxa, apoi atunci distractie maxima amandurora, cred ca eu in alta viata voi putea pleca asa undeva, sunt dependenta de copii[:D] nu ca s-ar oferi cineva sa ii ingrijeasca 3 zile de ex. Io o nasteam pe Andreea cu mobilul in mana ca maicamea era in panica, nu stia ce sa-i faca lu Danu, si ma suna sa-l trimit de urgenta acasa pe husband:P care husband nici nu ajunsese la maternitate ci plecase de 5 minute de acasa

 

dar cine concerteaza acolo?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

Distractie maxima roxana![pk]

 

Marina din Africa, sa iti pui paltonul nu alta...:)))

La polul opus e Marina din Londra, unde la 22 de grade cu soare londonezii mai au putin si umbla in costume de baie pe strada (sau cel putin asta a fost impresia mea...[:D])

 

Eu plec maine dimineata dar am reusit sa ii iau Mariei un tigru webkinz, sper sa-i placa.

(acum stau fetele in curte la umbra ciresului, alta viata la bunici...)

 

La portugheji [:D] cica e nervozitatea accentuata si lumea cam face scandal...Pai nu viu eu si trebuie sa se agite spiritele!? Normal![:D]

Acum cateva zile ne-a tot dat chairman-u' messaje ca in perioada conferintei sunt greve [alcool][:D] Sa ne distram!

 

Hai ca ma intinsei. O zi frumoasa si un weekend excelenta sa avem!

 

"Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.” (Mark Twain)

 

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)

poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...