Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Copilasi de Iulie-August 2004 * 74 * LMA !


Recommended Posts

Cristal ai mai zis tu de probleme cu somnul, tare naspa am avut si io d'astea, dupa o saptamana de dormit o ora/noapte dadeam buna ziua la ciori[alcool] daca persista eu zic sa mergi la dr poate e bine sa iei oaresce medicamente pana depasesti momentul. Multa sanatate, sper sa ne spui ca te simti mult mai bine dupa ce ajungi acasa[pup]

Daria asteptam sa vedem finalul, oricum ai curaj sa combini atata culoare pe pereti. io nu reusesc sa gasesc nici o nuanta pt peretele magnetic potrivita cu biroul cel rosu... momentan am ajuns la gri-argintiu[alcool]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Daria mie imi place[olala]pe bune[pk]sa ma uit la pozele voastre si nuantzele de pe pereti,cool[pk].....si felicitari pentru prima carte citita[flo][pup]...zi-mi si mie pliiz de unde ai cumparat carticica ca suna bine.

Cristalina[flo][pup]iti tin pumnii sa ajungi cu bine acasa!

 

filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,

gorodeii noi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dupa 7 ani de pereti albi imaculati, imi venea si mie sa plang cum am putut fi atat de nebuna [:D] asa ca voi mune caprita la munca iar, sa si acopere petele de alb ramas [pk]

Ioana, se gaseste in librarii. Giulik a ales-o pt ca citea din cartea ce-o am eu, varianta invechita [:)] e fff usor de citit, imaginile sunt frumoase si textele sunt fff scurte. sunt in total 3 povestioare cu cel 2 surori. acum si a ales o pe cea in tara pestilor. ca aveam buget de o cartulie [:I][:D] si asa macar a terminat de citit cap-coada.

 

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16) id="Trebuchet MS">id="red">cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza]Selaid="Trebuchet MS">id="red">

______________________________________________id="red">

 

Campanie speciala, pentru steluta de mare, DAVIDid="blue"> [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Dorsilia
daria, imi place movuliul, si rozul, ati muncit nu gluma acolo, mai bine va luati un spritz si terminati in ore, asa va trebui sa dati inca vreo "2 maini" cu rolul
align="right" id="quote2">aia era simplu cu rol, noi dam cu 2 bureti, de aici dixtractzia maxima a Giuliei [pk][:D]Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16) id="Trebuchet MS">id="red">cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza]Selaid="Trebuchet MS">id="red">______________________________________________id="red">Campanie speciala, pentru steluta de mare, DAVIDid="blue"> [flo2]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

wow Daria, stiu cum e...numai ca astia micii se plicti dupa ce pensuleaza 2 ore asa ca io cu buretii n-as vopsi pereti nici daca ma plateste cineva[:I], io le-am dat rolul mic in mana sa dea pe peretii bucatariei cat au vrut dupa care am continuat eu treaba si tot a durat 3 zile s-o termin, deci....iti dai seama

 

Intrebare: daca sunteti mai rabdatoare si mai rapide in search-uri pe google si nu aveti lapsusuri mari asa ca mine, ma ajutati sa gasesc site-uri unde se vand jocuri din acelea de pe vremuri, ce ma jucam eu la gradi, de ex: figuri geometrice simple de plastic, era o cutie cu diferite forme geometrice si copilul putea compune diferite chestii; si mai era o tablita alba de plastic plina de gaurele in care copilul infigea niste bulinute colorate diferit (ca niste pioneze mici intra), putea iarasi sa compuna imagini cu asa ceva...zau ca nu stiu cum se numeste jocul, am cautat insa prim magazine si nu am mai gasit

 

puzzle-uri nu mai iau ca au cateva si au destule zic, insa i-as lua la Dea ceva de genul asta ca ea are rabdare sa pipileasca chestii din astea si stiti cum e...de ziua lu Danu, daca ea nu primeste nimic ramane trista:(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lio noi cam asa ceva avem cu forme geometrice:

http://www.shopmania.ro/rechizite-scolare/p-trusa-forme-geometrice-6592312

am avut si mozaic,da' trebuie sa recunosc ca oricat de atenta eram cand le strangeam tot mai ramaneau in pat,pe jos[bang]....io tot nu m-am hotarat ce cadou sa-i iau mandrei[bang]

 

filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,

gorodeii noi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...