Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Copilasi de Iulie-August 2004 * 74 * LMA !


Recommended Posts

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Dorsilia
Ioana, merci de linkdar ai pus-o pe mandra sa-ti faca o lista cu posibile cadouri, eventual in ordinea prioritatilor?
align="right" id="quote2">Meii n-am curaj sa o pun sa scrie o lista[:D]...azi dimineatza a zis ca vrea samsung galaxy mini...sau daca nu ipod touch(a trebuit sa gugalesc sa vaz ce vrea[alcool])Cori te-ai descurcat cu facebook-ul?[8D]filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,gorodeii noi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele,

Inca n-am izbutit sa ma dumiresc cu fb, mai cu seama ca Mara a fost busy aseara sa planifice cu o pretena cum pleaca ele vara viitoare in tabara de engleza in Malta sau Florida[alcool] Au diverse idei cum sa stranga bani, de ex sa imparta reclame, sa plimbe caini, sa-si vanda lucruri, etc... mara a inceput prin a primi 60 euro pt ca o duce pe sora-sa la tenis in fiecare dimineata timp de 2 sapt, iar cealalta, Olivia, va primi 50 sa aiba grija de hamsterul nostru cat suntem noi in concediu... deci n-a avut nimeni chef de facebooku meu, asa ca am luat-o pe Eva si ne-am dus sa cascam gura la minigolf. I-a placut atat de mult incat ma intreaba mereu cand mergem sa jucam... plus cand mai mergem la bowling, cand mergem la plaja, etc etc etc numai ca din pacate eu inca nu am concediu[q] dar am un plan ambitios sa incep sa vin muult mai devreme la job, la 6.30- 7 de ex ca sa ajung acasa la 15.30-16 si sa avem timp sa facem mai multe

Cristale, cum mai esti?? ai ajuns acasa?

va pup si va doresc o zi frumoasa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata

 

...si cum va spuneam am avut 2 zile frumoase, cu soare si atit .Azi e gri din nou , nu e frig dar sta sa ploua !

Sper ca simbata sa fie frumos ca mergem la legoland - parte a cadoului de ziua piticului.

 

Am tras si eu cu ochiul la link-ul dat de Ioana cu jocuri si am vazut lucruri interesante, mai ca o sa comand ptr acasa. Si daca vreti un joc de familie ( noi il adoram ) asta

http://lexgrupsrl.bizoo.ro/vanzare/863915/Joc-Carcassonne...jocul de baza si puteti sa luati extensii la el . Ptr noi , in zilele ploioase e taman bun si il recomand.

 

Joi sunt profesorii in greva in tara asta ... asa ca sa vedem ce program ne facem local, ca si la metrou va fi deci nici o sansa de mers in centru si vizitat, numai sa fie frumos sa nebucuram de parc.

 

Monica- cum ai ajuns? sa ne dai un semn

Daria - felicitari ptr culorile vii, ce bine ca ai lasat-o pe Giulia sa-si decoreze peretii, nici nu se putea mai bine. Cred ca e asa de mindra ca minutele ei au facut asta. Sunt sigura ca daca ii ofereai de-gata nu avea asa mare bucurie. Bravo tie !!!

 

Andries- a ramas ca mergeti la munte pe 6 aug? Pina cind stati ? Dupa munte vii acasa? Noi o sa stam la mama pina pe 21aug ( inca nu stim ce facem ) dar daca suntem in zona poate ne vedem ( asta daca nu ajungem la munte ) .

 

o zi buna [flo]

ps am citit si povestea pe net cu 'Luna Betiluna...' merci [pup]

 

Mani si Alex

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello, scuzati absentele repetate, curg englezii rau pe la mine la birou si-s toti cu ochii pe noi :(

 

De maine am 3 zile de concediu, planuiam o piscinuta in curte,m dar viata bate filmul si ploaia din ultima saptamana ne-a facut piscina cam peste tot [bang]

 

Pentru ca tot discutati de link-uri catre diverse site-uri, sa va spun ca ma bate din ce in ce mai des gandul sa incep ceva comert online cu stocul urias de incaltaminte pe care il are Petro la magazin. In afara, insa, de shopping, nu ma prea pricep, asa ca-s in cautari, nu vreau sa investesc prea mult in prima faza... Poate ies din criza acuta :)

 

Nici eu nu am idee ce cadou sa ii iau lui Matei, ceva de care sa nu se pliciseasca in secunda doi [:-@]

 

 

 

 

 

poze

Povestea nasterii

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Corina... si ce joc recomazi de acolo?

ca tare as vrea sa mai iau un joc m-am gindit la bananagrama ( dar sotul zice ... hai ca iar il pui la lectii , ca e un fel de scrable)

eu sunt adepta sa iau ceva deja 'verificat' si carcassone l-am luat dupa ce l-am vazut la niste prieteni [pup]

 

Mani si Alex

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ptr copii carora le plac jocurile dar si lego asta e un joc bun ( asta ref la quoridor de la Corina... deja in amazon basket- merci [pup] )

LEGO Games 3841 Minotaurus

 

am mai achizitionat un tricou cu lego star wars cu desen la fel ca setul de lego cerut (LEGO Star Wars 8088: ARC-170 Starfighter ) asta ca a facut lista !!! Asa ca atentie cu listele !

Normal ca ar vrea DS sau PSP dar cum il vad eu ca numai vede/aude/nu mincare cind prinde cite unul... mai are de asteptat ..poate de Xmas, daca nu la anul.

 

 

 

Mani si Alex

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...