Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

o (mai) fi posibil sa ne indragostim ?!


Recommended Posts

MissParker, Spui ca discutiile de principiu sunt bune si frumoase pana cand o iei personal in freza. Hai sa spunem ca am deschis discutiile de principiu dupa ce am luat-o in freza, ca sa folosesc expresiile tale. Si zau ca nu stiam ca am idei inepte. Ce este stupid sau tampit in ideia deschisa de mine? Ce nu este in standardul tau este este o prostie? Unde este toleranta pentru ideile altora? Umor cand imi convine altfel .. mlastina sufleteasca? Mda. "lasa-ti inima sa zburde, lasa-ti mintea sa viseze" Nichita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 233
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Adina Iulia
Reiki, mi se pare mie sau tu crezi ca daca nu gandim ca tine suntem clar duse cu pluta? [hot] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Din contra, va consider ok. Imi lasati impresia ca va simtiti atacate oarecum de idee. "lasa-ti inima sa zburde, lasa-ti mintea sa viseze" Nichita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

reiki draga, tocmai ca daca o luai in freza nu mai vehiculai idei din astea. Asa ca nu mai aburi lumea doar de dragul polemicii.
[flo] Felicia
[9cer] [url="http://community.webshots.com/user/Miss_Parker_1911"]Poze cu noi si vacantele noastre[/url] ***************************** Adevar > Autonomie > Identitate Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acum ma faci si mincinos. Pana la sfarsitul zilei ma iei si la palme? Mai bine te opresti si te muti la alt subiect. Adica nu am voie sa gandesc doar dupa standardul tau? Tu doar dai lecti prietenilor din ani de facultate, celor de pe forum si ma gandesc ca in jurul tau faci lumina cu intelepciunea ta, dar nu poti accepta discuti de principiu? Mai sa fie. "lasa-ti inima sa zburde, lasa-ti mintea sa viseze" Nichita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu te fac mincinos, te [pup] si-ti spun sa faci bine sa-ti gasesti o femeie pe care s-o iubesti si care sa te iubeasca si atunci discutiile astea sterile de principiu vor deveni asa de inutile...
[flo] Felicia
[9cer] [url="http://community.webshots.com/user/Miss_Parker_1911"]Poze cu noi si vacantele noastre[/url] ***************************** Adevar > Autonomie > Identitate Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Reiki, majoritatea oamenilor au un sistem de protectie, egoist daca vrei (la urma urmei ego = eu in latina, nu?). Cand x nu te mai iubeste te doare, te infurii, il urasti, sfarseste prin a-ti deveni indiferent. Si e normal sa fie asa. Daca eu l-as mai iubi in continuare si pe primul si pe al doilea (ca doar n-om fi toti la prima iubire), ei la randul lor ma mai iubesc si pe mine si pe fostele unde ajungem? Tot mapamondul e 'a big happy family?' Cam maladiv scenariu, zic eu. Ca sa ai o relatie implinita trebuie sa te simti in siguranta. Si eu una n-as fi prea linistita stiind ca al meu barbat se gandeste si la Xulica. Imi pierd echilibrul in relatie, devin nefericita, il urasc, il dispretuiesc, il uit pana la urma etc. Care ar fi dupa tine solutia? zici ca nu "ménage à trois". Dar ce? Ma bucur ca omului ii mai zburda inimioara si? astept sa-i treaca? Il incurajez chiar eu sa se simta bine? Tu nu vezi ca oricum ai da-o la intors trei n-au ce cauta intr-o relatie? Si Dieu nous a faits a son image, nous le lui avons bien rendu. If God created us in His image we have certainly returned the compliment.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...