Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence DC...! (137)


Recommended Posts

Na le-am scris si eu la astia sa vad ce super oferta imi fac . Si mie mi se pare groaznic Costinestiul pentru familii cu copii. Astra vara am fost in vizita si erau discoteci pe plaja pe langa copii treceau in fuga tinans\du-se cu mainile de urechi. Chiar m-am mirat ca am vazut atatea familii cu copii mici. Alina 33 multa sanatate lui Dragos. Eu vreu intalnire, dar sambata dimineata e cam administrativ la noi. Numa asa ca-l trimit pe Susu cu pruncii. N-ar fi rau intalnirea taticilor forumisti.[:D] Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata' Eu sunt constincioasa,imi iau in serios rolul de ospatara sau barmanita si servesc si azi cafeaua [cafea][cafea][cafea][cafea] Si eu vreau intalnire , dar sambata dimi nici eu nu pot. Miha asa ma miram si eu cand am vazut cate familii cu copii sunt in Costinesti . Si nu intelegeam ce dreak caut si eu acolo in agitatia aia. Maria Rubi hai ca-i gata sesiunea, da si tu un semn.[:)] Gabi insist,nu mi-ai zis ce paste ai facut? Alina 33 sanatate lui Dragos. Clau , Carmen ,Anca Nico si restul care n-ati mai scris demult ,mai dati un semn !!! Ildi cu [bicla] David (2 mai 2006) si [bibe] Ivett( 25 iulie 2008)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

No serbus! Mai, nu m-am lamurit exact despre ce intalnire vorbiti, dar la mine oricum sambata e exclus. In alta ordine de idei, Ildi, multumim frumos pt. cafeluta pe care ne-o oferi in mod constant. [flo] Eu am fost incantata de Alex azi-dimineata, ca a intrat in clasa f. in forma si a salutat tare si frumos cu "Buna dimineata!", asa, din proprie initiativa. [:D] De asemenea sunt incantata ca aseara am dat comanda la dulapul de haine, in sfarsit, ca nu mai rezistam sa le tot cladesc si sa nu am loc sa le pun. Anca[mamica] de [bonjovi] Alex
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sal'tare! Si eu la cafea... Eu musai sa caut gradi pt. Vlad in zona Podgoria-Gradiste. Care stiti sa-mi spuneti, va rog, gradi cu prog prelungit? [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846"]Licurici drag plecat in cer[/url] Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anca, si eu mi-am facut dulap (adica tamplarul[:D]), si are 70cm adancime, 3.5m lungime, inalt pana la 1 cm de tavan...si parca tot nu-mi ajunge. Felicitari lui Alex ca saluta frumos, eu ma mai lupt cu ai mei sa salute, dar nu prea tare. ca mi se pare aiurea sa le spun "cum zici?" atunci cand intram undeva. Ma gandesc ca daca ma tot aud pe mine ca salut si portarul, si educatoarea si ingrijitoarea...o sa le intre si lor in obisnuinta, dar cam degeaba sper.[bang][alcool] [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846"]Licurici drag plecat in cer[/url] Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ada, eu doar ii spuneam inainte sa intram in clasa sa spuna frumos "Buna dimineata!" si, mai timid, dar m-a ascultat si acum vad ca incepe sa se obisnuiasca. Sunt sigura ca inregistreaza ei si faptul ca noi salutam. Ieri au facut setul de poze de Martisor, abia astept sa le vad,cele de Craciun sunt foarte frumoase si rentabile la pret. Au inceput sa il laude educatoarele pe Alex, ca a stat frumos la poza, ca se imbraca singur.... Sunt multumita de cum evolueaza. Si la colorat am observat ca a evoluat,inainte nici nu prea avea rabdare pt asa ceva. Colajele, de lipit, le face bine si singur... Numai ca nu prea are chef acum sa invete poezia pt. serbare... Anca[mamica] de [bonjovi] Alex
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hop si eu mai tarziu ca am avut sedinta saptamanala obisnuita. Ildy, multumum de cafea [pup]. Ada, de ce vrei sa-l muti pe Vlad? E mai simplu pentru tine in zona Podgoria-Gradiste ca mergi incolo spre munca? Anca, cred ca nici 100 de dulapuri nu ne-ar fi de ajuns noua. Eu abia astept primavara sa mai triez din haine si sa dau o parte din ele. Asa fac in fiecare an, ce nu am purtat niciodata sau de 1-2 ori nu le mai tin, ca degeaba le tin, da de aia tot is multe. Eu azi am senzatia aia de zi minunata, nu ma intrebati de ce pt ca am dormit chiar rau azi noapte si ieri am avut o zi naspa, plus ca nici la munca nu e roz. Dar sper sa fie de bun augur senzatia asta a mea. Daca tot nu se poate facem intalnire alta data.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Flavia, te [pup] ca ai asa un feeling azi! Sa fie de bine! Il mut pe Vlad ca Iulia o sa mearga la gen.5 si nu m-as mai duce pana la pp.14 doar cu el... [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846"]Licurici drag plecat in cer[/url] Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...