Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence DC...! (137)


Recommended Posts

Buna fetelor. Nu am scris nimic saptamna asta, din pacate. Gabitzica sa stii ca Alexandra cred ca s-a obisnuit cu lipsa desenelor animate. Ii mai pun din cand in cand cate un film pe dvd, sa nu fiu chiar asa de rea, dar nu mai sta la tv. [pofta] Alina ce pofta am de lapte de pasare, ce bine arata! Fetele bugetare la voi s-a aplicat noua grila de salarizare? Cum e mai bine, mai rau? La noi inca, nu din aprilie. Voi duceti tort la gradi de ziua copilasilor? In curand este ziua Alexandrei si nu stiu ce sa fac. Doamnele au zis ca pot duce tort si suc. [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
Fetele bugetare la voi s-a aplicat noua grila de salarizare? Cum e mai bine, mai rau? La noi inca, nu din aprilie.
La mine e la fel, doar contributia la sindicat e mai mare, pentru ca se calculeaza la salariul de baza+ sporuri acum. Inainte se calcula la salariul de incadrare. Noi ducem tort si suc de ziua copiilor la gradi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Habar nu aveam ca e ziua lui Nicu [:I] [bang] Noroc cu lista de la aradence [:-@] O sa il sun maine ... CRISTALE sa va fie de bine cumparaturile! ALINA o sa pun poze si cu freza,care numai freza nu e ... dar dupa ce recuperez aparatul,maine-poimaine. Si noi tort si suc am dus la gradi.
MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009)
[url="http://www.dropshots.com/DIANATUDOR"] POZE [/URL] [url="http://www.mihaieminescu.ro/opera/poezia/glossa.htm"] [cit] [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut, pe pagina a2a ????????????? N-am citit nimic, va scriu numa. Noi am fost sambata seara la degustare de vin organizata de cavalerii vinului.am stat pana la 1 azi noapte. A fost mult mai bine ca anul trecut. Dimineata m-am dus cu copii la biserica, la catedrala de la Podgoria. In pivnita se organizeaza liturghia pentru copii. Acum mergem la Cami ca botezam papusa Anei ( baby born). O duminica frumoasa va doresc. Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristale, sa vi seimplineasca tot ce v-ati propus [flo]. Diana, la noi la gradi nu e voie tort, doar chestii ambalate, cu termene de garantie pe ele, bineinteles si suc pe langa. Miha, stiam si eu ca se tine liturghie pt copii la catedrala, o sa mergem si noi cand e Bogdi acasa duminica, numa ca de obicei e in deplasare. Apropo de creme si ce discutam zilele trecue, v-am zis de uleiul pt copii insa am uitat sa va spun ce are efect imediat, uleiul de bebe si zat de cafea. Frecati bine peste tot si in 5 minute aveti pielea ca pt bebelus. Ca sa spal zatul dau cu jet de apa calda si putin gel de dus, insa ramane pielea foarte foarte fina si hidratata de la uleiul care intra in piele cand frecati. O sa vedeti ce fain e. Zatul e bun si pt celulita. Azi am lenevit mai toata ziua ca Bogdi e in deplasare [:)].
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
Apropo de creme si ce discutam zilele trecue, v-am zis de uleiul pt copii insa am uitat sa va spun ce are efect imediat, uleiul de bebe si zat de cafea. Frecati bine peste tot si in 5 minute aveti pielea ca pt bebelus. Ca sa spal zatul dau cu jet de apa calda si putin gel de dus, insa ramane pielea foarte foarte fina si hidratata de la uleiul care intra in piele cand frecati. O sa vedeti ce fain e. Zatul e bun si pt celulita.
Flavia, eu folosesc ulei de masline cu zat de cafea...in ultimul timp m-am cam lenevit si nu m-am mai facut. Am observat de de cateva luni, aprox. 1 an de cand nu mai beau 2 l de apa pe zi mi-a aparut celulita pe picioare, dar multa.[bang] Pana acum n-am avut. [bang] Oare cum se scapa de ea in afara de sport? [:I]
Citat:
Acum mergem la Cami ca botezam papusa Anei ( baby born).
Miha, sa ne povestesti cum ati petrecut.[:D] Diana, noi am dus la gradi tort, suc si pentru doamne cafea. Cred ca data viitoare duc ceva cioco gen Kinder, fara tort.

Alina [vampa] cu [url="http://www.snugglepie.com/ezb/653339.png"] Adelina[/url][pis] (31.08.2006) & [url="http://www.snugglepie.com/ezb/653351.png"]Dragos[/url] [bonjovi](11.04.2002) [url="http://community.webshots.com/user/alinamorostes"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Na, in sfarsit am parcat trupa. Avem o fetita in vizita si au fost super excitati, abia i-am culcat. Daria a avut cu corul emisiune la infotv in seara asta de la 21. Colega ei a ramas sa doarma la noi ca parintii nu puteau sa vina sa o ia. La botez a fost super, eu cu Cami si copii am trait la maxim momentul. Cami a oficiat slujba, apoi am servit spaghete carbonara, noi am dus un tort pe care mi l-au facut fetele de la Caprice cu bebelus, fluturasi si stelute. Ce mai a fost super, cu ocazia asta am aflat ca-s a doua oara bunica si cuscra cu Cami, Alex fiind tatal Aminei ( crestinata din seara asta). Ana cred ca avea depresie post partum ca intr-una sarea pe Alex si apoi venea cu para ca asta nu face ce vrea ea. Au mai fost invitate 3 fetite, toate s-au prezentat cu baby bornul din dotare, inclusiv Daria[:D].Victor si Maria cred ca se iubesc sau se vor iubi si ei. Deocamdata numa s-au paruit, dar cum ii desparteam cum se cautau si in 2 minute erau iarasi impreuna. Cu stupoare am aflat ca nu mai am mancare pe maine[bang] O sa incerc si eu faza cu zatul. Si mie mi se pare ca mi s-a "inmultit" celulita. Cred ca m-am mai si ingrasat, ce sa faci cu atatea zile , botezuri si alte petreceri nici nu-i de mirare. In rest totul e roz la mine si plin de inimioare, traiesc o stare de fericire de vreo 2 luni, sau chiar trei, de fapt cam tot anul trecut nu stiu cum sa va spun asa o senzatie am cam ca-n filmele alea americane in care iti arata familia ideala dupa care se intampla ceva nasol. Sper la mine sa fie cu hapy si in continuare, dar oricum sunt extraordinar de recunoscatoare pentru tot ce am trait pana acum. Apropo, la biserica Alex mi-a aratat 2 fetite gemene si mi-a zis ca asa si-ar dori sa avem si noi[:D]. Cand i-am zis la Susu a zis ca Alex n-are decat sa-si faca. Na ca v-am impuiat capul. Sa nu credeti ca sunt[alcool][:D] Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MIHA esti mortala [:D] Legat de creme de fatza eu teoretic folosesc gama Gerovital,dar practic imi cumpar cam odata pe an una hidratanta,una antirid si una contur ochi si sfarsesc prin a le arunca pe mai mult de jumate pline pe motiv ca-s expirate [bang][:D] Deci va dati seama ce des ma dau cu ele [:I] ... ALINA nu mi-am facut inca poza aia,ca nu-mi vine: imi sta ca frasu' imprastiat in toate directiile [bang]
MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009)
[url="http://www.dropshots.com/DIANATUDOR"] POZE [/URL] [url="http://www.mihaieminescu.ro/opera/poezia/glossa.htm"] [cit] [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata dragelor! Haideti la cafea cu povesti din weekend. [cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea] [cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea] [cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea] Miha, faina treaba cu botezul. Moni, cam atat folosesc si eu crema...cand imi aduc aminte, si asta e cam rar. [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846"]Licurici drag plecat in cer[/url] Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, Ada, multumim de cafea. Alina, eu stau prost la capitolul baut apa, nu stiu daca beau 1 l pe zi si asta stiu ca nu e bine. Nici vara nu beau cat ar trebui, tot incerc sa ma fac sa beau, dar ...[bang] Apropo de crema de fata, saptamana trecuta mi-am cumparat si eu atat de zi, cat si de noapte, ambele de la L'oreal si antirid. Si eu inainte uitam sa ma fac, dar deja ridurile de expresie se accentueaza si musai sa trec pe antirid. Sunt multumita de ele pana cum, o sa vad daca se vede ceva cam intr-o luna cum zic ei.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...