Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 125


Recommended Posts

Neat Sunt si eu pe aici cu cititul, dar nu am cum scrie romane de pe telefon. Dar astept sa scrie Ramonika mult sa am ce citi [:D][:D] Smara ce putin mai ai, faci deja geanta de spital... Oau! Pregatim curand [majoreta] -ele. Ionela, tinem pumnii la morfo [pup]. Ai citit articolele despre echografii din blogosfera, da? Monica drum bun si vreme frumoasa. Poti verifica vremea pe meteoblue.com [;)] Plecam la masa, kiss!
Monis si piticutzul Santiago (02.11.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

smara ma bucur ca te simti mai bine. si mie mi-a dat dr. in timpul sarcinii Detralex, insa n-am luat cat ar fi trebuit. mi-a fost teama. tie ti-a zis ca e ok? chiar asa, ce nume ati ales? monica ce misto ca plecati in vacanta... vreau si eu... [:)] noi am avut ocazia in iarna sa ne facem o rezervare in Turcia, insa trebuiau dati toti banii dinainte si nu stiam sigur daca nu se va ivi vreo problema sa nu mai putem merge, caz in care nu ne-ar fi returnat nici un ban... [:-@] asa ca ne-a fost cam teama sa ne asumam riscul. plus ca barbatu-meu zice ca nu ne putem distra cu fata, ca tre sa stam doar de fundul ei. pe de alta parte, nici s-o lase la bunici nu vrea, ca nu i-ar tihni iar concediul.... [:-@] (nici mie, drept vorbind) asa ca probabil o sa mergem la munte vreo 4-5 zile, pe undeva pe-aproape... mare concediu... [alcool]
Ramonika [mamica] Ruxandra (30.11.2009) [copil] tati [roker] si Vladutz [pis] [url="http://zebraroz.ro/"]zebra roz[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui monis5
Neat Sunt si eu pe aici cu cititul, dar nu am cum scrie romane de pe telefon. Dar astept sa scrie Ramonika mult sa am ce citi [:D][:D]
uite ca m-ai prins cu scrisul, ca de cand ma pune fiica-mea sa ii pun cantecelele pe calculator, mai mult deschis sta si inevitabil mai bag un ochi si pe aici. [:D] eu mai scriu dragelor, insa nu stiu ce sa scriu, intrebati-ma. [:D] prostii m-am saturat de scris... [:D][:D][:D]
Ramonika [mamica] Ruxandra (30.11.2009) [copil] tati [roker] si Vladutz [pis] [url="http://zebraroz.ro/"]zebra roz[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare si de la noi! Si aici ploua, asa ca azi am stat in casa si ne-am jucat si un pic in balcon. Vacanta placuta fetelor plecate in concediu, sa aveti vreme frumoasa si copilasi cumintei! Amalia nu vrea deloc parul prins, o mai pacalesc cu elastic cand e preocupata tare cu ceva, dar isi aminteste si si-l scoate singura. Eu nu as vrea sa-i tai parul dar probabil ca tot va trebui sa -l scurtez. Pupici tuturor[pup] Natalia,[mamica] fericita de [copil]Amalia Maria ( 18.11.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare dragelor! Va multumesc celor care s-au gandit la noi, in special la David Funduletul lui a inceput sa arate mai bine. Acum o astept pe mama mea cu rezultatele de la analize. Monis, Many, Monica, concedii relaxante va doresc! Ionela, acceasi problema am si eu. Cand ma intorc acasa am morfofetala la care mi-as dori sa asiste si tati. Am hotarat sa il luam pe David cu noi. In cazul in care nu sta linistit iese tati cu el afara.[:)] Floricik, si David isi mai pierde echilibrul cand este f obosit. Tina, ce baiat mare ai tu... David daca incerc sa il pun la olita nu vrea sa stea. Nici la noi nu prea este sigura lumea de sexul lui David[:D] Ancutza, plimbareala placuta la Iasi.
Dana, mami fericita de [copil] David (2 noiembrie 2009) si [gravi] 18+

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare raportez de la Sibiu, vreme tare urata, ploaie, vant puternic, frig, nici coafura nu mai rezista Monica drum bun, concediu minunat Ionela eco placuta te asteptam cu vesti Smara ma bucur ca esti bine, stiu ca detrelexul se da cumva in sarcina, oricum el este pe baza de plante, tb doar respectata o schema [pup] Dana pupam funducul Trebuie musai sa ne punem pe scris ca noi ne plictisim de moarte, Remus este preocupat de magicienii cuvintelor, foarte interesante desenele, asta pt ca nu gasim locuri de joaca in interior, am gasit ceva la mall dar doar pt peste 3 ani [bang] tanti mama lu' Remus Andrei[roker](8 nov '09) [gica] si-a facut treaba, [gravired]15+cu [am]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui monis5 Ionela, tinem pumnii la morfo [pup]. Ai citit articolele despre echografii din blogosfera, da?
Monis si piticutzul Santiago (02.11.2009)
citit citit, dar eu eram setata pe "cat mai putine eco" inainte sa le citesc. Chiar cred ca la Mihnea am exagerat, desi nu am facut mai mult de 6 cred de toate. Acum sper la mai putine
Mami fericita de [copil][url="http://lb2f.lilypie.com/i1i3p2.png"]Mihnea[/url] (14.11.2009 ) acum [gravi] [url="http://lbdf.lilypie.com/KuRIp2.png"]22+[/url] cu [baietel]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am primit rezultatul analizelor: Proba de digestie: grasimi neutre absente, fibre musculare nedigerate absente, amidon nedigerat absent, pH= 6,5 Coprocultura: Salmonella, shigella - absent Coprocitograma: negativ ptr leucocite Ex. coproparazitalogic: 3 probe, absente elemente parazitare intestinale Se pare ca au iesit bine...dar totusi nu inteleg de ce se irita asa des si urat, de ce are scaune asa dese...[alcool]
Dana, mami fericita de [copil] David (2 noiembrie 2009) si [gravi] 18+

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Inainte sa ies pt eco va las [url="http://mihneapuimic.blogspot.com/"]postare noua pe blog personal[/url] cu trimiteri la pozici.... pentru cine are timp si chef....[pup]
Mami fericita de [copil][url="http://lb2f.lilypie.com/i1i3p2.png"]Mihnea[/url] (14.11.2009 ) acum [gravi] [url="http://lbdf.lilypie.com/KuRIp2.png"]22+[/url] cu [baietel]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui monica_80
Ziua buna si de la noi! Noi suntem in toiul bagajelilor, maine decolam spre Antalya [avion] [pk], astfel incat am intrat sa va pupacesc pe toate si sa ne auzim numai cu vesti bune [pup]. Many daca intri cumva ai putea sa-mi spui cum e vremea in Antalya? (parca acolo erati plecati, nu?)[pup] Mami fericita de printesa Mariuta
Ieri si azi a adiat vantul, nimic de speriat, adica nu sa-ti bage nisip peste tot. Marea super linistita si temp. ok. Ieri seara pe la orele 22-23 erau 23 grade, azi pe la 9, 29 grade si la pranz 35 grade. Voi unde mergeti mai exact in Antalya?, noi suntem in Belek la hotel Calista, ieri chiar a venit un grup din Iasi, se plangeau de nava cu care au venit si ma tot uitam sa vad daca identific pe cineva[:D] si uite ca azi iti anunti venirea. Sa aveti o vacanta placuta . Daca mai ai intrebari cu placere, mai intru mai pe seara. [pup] mami de [bonjovi] Vlad (29.10.2009) Multumesc Doamne!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...