Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gemanutzele-n luna iubirii... (40)


Recommended Posts

Azi: Este bine sa te abtii - sau sa gandesti de doua ori - atunci cand trebuie sa scoti bani din buzunar, mai ales pentru o investitie despre care nu stii mare lucru. Poti pune la dispozitia celor care doresc experienta ta cat si o parte din timpul zilei, insa evita sa lucrezi cu bani cash. Nu pune mare pret pe ceea ce te vor anunta altii (altele) ca au de gand sa faca. Pana cand nu vei avea totul pus pe hartie, este bine sa nu faci niciun pas inainte, lucrul acesta oferindu-ti siguranta necesara. si Rezista tentatiei de a-i povesti noului tau iubit totul despre tine. Pentru ca ar putea fi doar un foc de paie sau o iubire care ar putea strica ceea ce merge bine intr-un eventual cuplu oficial. Raluca, pai doar atat?! Promiti sa treci mai des pe la noi, chiar de-ar fi sa dai doar stingerea? [pup] Imi lipsesc mesajele tale. [:I] Legat de socul de vineri, daca nu poti sa spui mai multe... Sper ca nu a fost vb de bunica-ta sau de fratele tau! Orice-ar fi fost, sper sa numai existe o data viitoare de emotii negative! [q] Iti urez numai bine si spor la proiectul de familie! [;)] Adina, cum fu noaptea? A dormit bine Razvanel? In ce formula (singurel, in trei)? [:D] Lora, tot pe fuga? [:D] Tine-o cafea mare, dar slaaaba, cu mult lapte sa ai pt drum! [pk] Liliac, cum mai merg treburile cu surioara cea mare? S-au mai linistit apele? [flo] De bb Raducu nu te mai intreb, am impresia ca ai un bb de poveste (mananca bine, doarme, creste) si daca ma apuca si pe mine frustrarea si deschid topic nou ca "este adevarat sau nu"?! [:D] Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

'Neata! Raaaaalu, in sfarsiiit! Bine ca esti bine, restul trec toate! [pup] Eu sunt iarasi cheauca de somn, din cauza ca m-a durut capul si n-am putut dormi bine...m-am saturat de sinuzita asta nesuferita! O zi buna la toata lumea! Lora, mami de Iustina si [gravi] 12+ [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=148802"]Bazar DC - ajutati copiii[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=135498"]Teledon pentru Dan[/url] www.inimacopiilor.ro (Niciodata sa nu spui niciodata!)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata gagici. Eu vin repejor, pe fuga, sa va dau binete, sa liorpai o gurita de cafea...ca apoi sa imbrac plofdu' mic sa-l scot sa-i fac o cura de Vit D [:D] Ralu zi ca accidentul de azi din afganistan....nu l-a afectat pe fratele tau... Numai la asta ma gandesc de cand am auzit. Fetelor, asta cu dormitu-n pat cu copilul...eu nu mai spun nik. Doar atat: Andra daca nu era inghesuita, nu dormea. Asa ca pana de curand a dormit cu duoamna ma-sa [:D] Acum, a ales singurica sa doarma in camera ei si o ia pe "sor-sa" in brate si doarme fara sa se dezveleasca. Sor-sa e o maimuta de plus. Radu e naspa...cand il pun langa mine i se activeaza acele din [indecent]. Asa ca nu-l ating, nu-l miros, nu-l pup, nik-nimicuta. Asa doarme el bine. Ma gandesc ca o fi vreo chestie de-asta specifica baietilor...sa nu i se invadeze spatiul psihologic [;)] Ma duc la o cura de soare. Va pupilez cu foc! Liliana, [comoara] Andra-Maria (29.09.2003) & [baietel] Radu-Mihai (21.10.2009) Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci! [url="http://talentedenazdravani.ro/blog/2009/11/11/sa-ne-jucam-de-a-concursul-2/"] D'ale Andrei [/url] [url="http://pentrucopiiimei.wordpress.com/"] Vremuri [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Va invit la a doua [cafea]! Eu m-am trezit cu o poftaaaaaaaa de gogosi[pofta][pofta][pofta]de nu mai pot.Am pregatit coca,si trebuie sa ma apuc de ele[pk]. Blackgirl- bebica,a dormit pana la 5 in patut,si pana la 10 cu mine si tati.Afost ok,nu a mai plans.[pup] [:I]Rusine mie,eu am dormit cu mami meu pana in clasa a 8,cred ca daca nu pleca din tara,ma maritam din patul ei[:D] [pup]la toate si[grup] [url="http://picasaweb.google.com/sanora2013/DropBox?authkey=Gv1sRgCMPa6s-ByszSZw#5421768939453089874"]POZICI RAZVANEL[foto][/url] Adina[mamica]de[copil]Razvan(14.08.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am dormit pana la 10 ani in pat cu mama si cu sora! [:I] De fapt, cadea tare bine "sobita", caci pe vremea lui Ceausescu si in nordul tarii (Sighetu-Marmatiei [8D] ) era un ger, brrr! Eu azi am doua probleme: 1. dez-sosetitul lui Dragos! [bang] La noi in casa este cald, nu-i mai dau si strampi pe sub pantalonii de tavaleala, ci 2 perechi de sosete. Dumnealui ii place sa stea cu picioarele goale, iar sosetele sunt bune de ros! [q] 2. are 4 dinti, roade bine biscuiti si coaja de paine, insa sub nici un chip nu accepta mancarea pisata doar la furculita. Chiar acum mi-a dat afara tooot, caci daduse peste o bucatica mica de cartof. I-am luat mancarea din blid, repede am blenduit-o de-i pasta de intins pe paine si incerc asa. [bang] Lora, uff, sper sa dea cat mai repede rezultate tratamentul cu antibiotic, caci ma doare pe mine capul cand aud de sinuzita ta! [pup] Adina, pofta buna la gogosi! Ce reteta faci: cea cu iaurt? Iar da Doina pe aici cand vb de gogosi! [:D] Liliac, asa-i mami, cu baietii! [pk] Independenti de mici, insa cand se alinta, Dragos umbla de nauc, cautandu-ma prin casa, zicand ca un robotel din gurita: "maaa-maaa! maaa-maaa!" [olala][olala] Mor si inviu de dragul lui, instantaneu! [:I] Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui blackgirl0 Raluca, pai doar atat?! Promiti sa treci mai des pe la noi, chiar de-ar fi sa dai doar stingerea? [pup] Imi lipsesc mesajele tale. [:I]
Azi, da... deci... noapte buna [pup]
Citat:
Legat de socul de vineri, daca nu poti sa spui mai multe... Sper ca nu a fost vb de bunica-ta sau de fratele tau! Orice-ar fi fost, sper sa numai existe o data viitoare de emotii negative! [q]
Ca bine le stii tu pe toate... "Data viitoare" a fost chiar azi, din pacate. Detalii... PM, sper ca maine, ca acum nu mai am putere. Sunt rupta de oboseala.
Citat:
Iti urez numai bine si spor la proiectul de familie! [;)]
Aha... merci [:-)))]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ralu, off, iubita! [q][q] Te cred ca numai esti om, nici eu nu as fi! [q] Imi pare rau ca nu am avut gura aurita si sper in continuare ca nu va mai exista "data viitoare"! Chiar nu stiu ce sa spun in afara de fii tare, roaga-te si Dumnezeu le oranduieste pe toate, cu credinta in el! [pup] Azi: Atentie sporita la contracte, investitii si plata datoriilor. Acolo unde este nevoie, cere un timp pentru a analiza impreuna cu cineva cu experienta toate obligatiile ce-ti revin. Daca ai in cap un proiect care sa-ti puna in valoare creativitatea, acum este timpul sa-l demarezi. Poti avea ocazia sa intalnesti o persoana destul de neobisnuita, fie la job, fie participand la un eveniment legat de serviciu. si Pentru a gasi tonul adecvat in discutiile cu partenerul tau, incearca sa te pui in locul lui. Relatia de cuplu a inceput sa scartaie de ceva timp si este momentul sa te gandesti bine la ce urmeaza sa faci. Cum azi e zi de Dragobete, profit de ocazie sa va spun ca va indragesc pe toate si ca va ofer un buchet "viurtual: de ghiocei si frezii! [flo][flo] O sa revin, momentan Dragos-tea mea mica [:D] doarme duuuus, eu am pus o masina de rufe, i-am pregatit deja si laptele si micul-dejun, in asteptarea lui. Mai am de calcat si de facut mancare pt el si pt noi. Parca niciodata nu se termina treburile acestea! [bang] Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...