Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gemanutzele-n luna iubirii... (40)


Recommended Posts

Fetele, cedez nervos, pe bune! [q] Incet si sigur, cred ca-mi ies peri albi de cand stau langa Dragos sa manance! Cred ca sunt dintii de vina, desi nu i-am vazut/simtit nici unul in ultima vreme, insa o lingurita de mancare din 2 ajunge afara! [q] Si zau ca ii dau ce stiu ce-i place in perioada asta. Numai spun ca zilele acestea numai in brate s-a cerut, cand fac ceva in bucatarie il pun langa mine, la baie stau cu usa deschisa, caci el ma pazeste din usa! [:D] Accept orice, orice, inclusiv ca iar a adormit leganat aseara dupa ce s-a trezit urland de durere (cred), numai sa manance si el o masa intreaga cap-coada! Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetelor.Scuzati absenta dar nu mi-a mers calculatorul...virusat...alte noutati nu avem, doar ca barbatul mi-a fost intepenit de spate aproape o saptamana, eu am fost cu toate alea [bang][bang][bang]inca mai pot...[bang][bang]nu am apucat sa citesc din spate, imi fac "lectiile" si maine ma conformez.Va [pup][pup][pup][pup]pe toate!!![flo][flo][flo][flo] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=133766"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna gagici!! Adina eu dupa prima nastere am avut CM imediat...adica luna urmatoare. Vreo 2-3 luni a fost aiuristic..dar dup-aia s-a reglat. Acum...vorba lu' Black...ma simt asa curata [olala] si daca s-ar putea sa intarzie cat mai mult as fi enorm de fericita. Black nu stiu cum sa te incurajez, mamis, doar sa-ti spun ca iti trebuie enorm de multa rabdare si cand nu mai poti...roaga-l pe sot sa te inlocuiasca, tu recreeaza-ti creierii si apoi ia-o de la capat. Din pacate eu n-am gasit solutia salvatoare [:(] Noi suntem in general bine doar ca maraiala unui copil de 6 ani la care se adauga maraiala unuia de 4 luni in timp ce tat-su beneficiaza de program prelungit la serviciu...ma aduce intr-o stare de...neputinta. Dar...revin io incetisor la starea ZEN care mi se potriveste mult mai bine. Va pupacesc si va doresc un we minunat. Liliana, [comoara] Andra-Maria (29.09.2003) & [baietel] Radu-Mihai (21.10.2009) Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci! [url="http://talentedenazdravani.ro/blog/2009/11/11/sa-ne-jucam-de-a-concursul-2/"] D'ale Andrei [/url] [url="http://pentrucopiiimei.wordpress.com/"] Vremuri [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi: Cu cat vei incerca sa interactionezi negativ cu stilul de viata al celor din jur, cu atat iti va fi mai rau. Incearca sa ai un week-end linistit. Nu este acum timpul sa faci valuri sau sa-ti impui vointa in fata celor cu care vei intra in contact. Mai mult, este bine sa eviti sa iei vreo decizie importanta. Sanatatea iti poate da avertismente, mai ales la inima. si Privesti cu mult interes la perioada urmatoare, pentru ca se anunta un eveniment care isi va da un sentiment de siguranta financiara sau de bunastare! Ori urmeaza sa faci o investitie de zile mari (chiar daca ar putea atrage si o lunga serie de cheltuieli ulterioare, cum ar fi ratele la o banca), ori vei primi o suma frumusica de bani, ceea ce iti da curajul sa faci planuri marete si costisitoare pentru viitor. Banii sunt sursa multor motive de bucurie. Liliac, multumesc de incurajari! Daca tu poti cu 2 copii, oi putea si eu cu unul! [:D] Sotul, din pacate, este rapus de-o racela si din generozitate i-a si pasat-o lui Dragos! [bang] Sper ca asta micu sa ramana doar in stadiul in care a fost asta noapte (fornait si infundat), chit ca mi-era mila de el cum respira pe nas (i-am mai sters eu nasul, insa prin somn [alcool]). Off, ce-as vrea sa fiu si eu ca tine, mamica ZEN! [pup] Lora, cum te mai simti? Iti doresc sa ai parte numai de zile frumoase si calduroase! [pup] Doina? Iar la treaba? [pup] Adina, cum mai este cu Razvam? Doarme bine? [pup] Mercedes, Raluca, Tzuni, Olim? Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetili[:D]! Blackgirl- Razvanel e tare cuminte.I-am cumparat centru de activitate si e tare incantat.Sta acolo si trage de maimutele.Seara face nani la 21,are 3 treziri in timpul noptii,si se trezeste la 10.Atunci cred ca a avut el o perioada. Liliac- daaa,e fain tare fara dar....Pentru linistea mea,mi-am facut test de sarcina si a iesitnegativ,nici nuavea cum altfel[:D][pk][pk]. Voi ce mai faceti mancare ca eu sunt in pana de idei[bang][bang][bang]! __________________________ [pup]la toate si[grup] [url="http://picasaweb.google.com/sanora2013/DropBox?authkey=Gv1sRgCMPa6s-ByszSZw#5421768939453089874"]POZICI RAZVANEL[foto][/url] Adina[mamica]de[copil]Razvan(14.08.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Black, cum ma simt? Ca-n al noualea cer!!!! Am fost la medic si, asa cum reiese si din semnatura mea, vom mai avea o fetita! Suntem tare fericiti toti trei! Totul e ok, toate masuratorile f. bune, deci am o zi excelenta!!! Va pup pe toate! [pk] Lora, mami de Iustina si [gravi][fetita] 13+ [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=148802"]Bazar DC - ajutati copiii[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=135498"]Teledon pentru Dan[/url] www.inimacopiilor.ro (Niciodata sa nu spui niciodata!)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[wow] Lora, asta da, mamica cu doua fetite! [pup][pup] Sa traiasca deci Adelina, sa fie cel putin la fel de drumoasa ca mama si Iustina! [:D] Adina, ce baietel intelegator ai tu acolo! Mie Dragos mi-a dat trezirea la 7, este marait, cand ceva nu-i convine urlaaa! Exact, urlaa si nu stiu cum sa reactionez! Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lora [wow] mamis, deja ti-a spus ce si cum va fi bebe?? Felicitari!! Deci inca o fetita frumoasa ca voi doua [olala]. Pe mine la prima echo m-a pacalit ca o sa am fetita...ca asa se vedea la 13-14 sapt...si-am fost tare necajita ca i-a crescut "cuc" pe echo morfologica... La vremea respectiva visam povesti cu 2 printese [olala] adina [:D] deci ai facut si test. Fricoaso [zz]!! Si eu as fi facut la fel [;)] Black cum sunteti azi?? Mai bine? Papa Dragos? Iar ti-a dat trezirea de dimineata?? Eu vreau sa dorm la pranz dar sa vad daca am sanse sa si realizez [pk] Liliana, [comoara] Andra-Maria (29.09.2003) & [baietel] Radu-Mihai (21.10.2009) Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci! [url="http://talentedenazdravani.ro/blog/2009/11/11/sa-ne-jucam-de-a-concursul-2/"] D'ale Andrei [/url] [url="http://pentrucopiiimei.wordpress.com/"] Vremuri [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Liliac, dorm pe mine, zau! [q] Ii ies si niste dinti (1 are deja coltul iesit, vreo 2 se vad insa sub gingie) si sunt terminata: de maraiala, de tinut copilul mereu in brate, de mofturile lui la masa. Mai nou a invatat sa scuipe (lapte, mancare) si chestia asta il amuza tare. [bang] Nu vrea decat in brate, chit ca deja merge singur pe-afara, chiar incaltat in cizmulite (in casa exersam alergatul si virajele stranse [:D]). Cat timp doarme (somn redus la 1 ora de la 2-3 pana acum 4-5 zile) nu stiu pe ce sa pun mai repede mana. Azi am gatit pt 2 zile inainte, caci maine am de spalat si calcat. Sotul si-a mai revenit cu raceala, dar Dragos are niste muci verzi, urati. [q] M-am plans suficient???[:D] Hai sa aveti/avem o zi buna in continuare! [pk] Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...