Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gemanutzele-n luna iubirii... (40)


Recommended Posts

Neata fetele! [cafea] este gata! [flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo]-un buchet de flori,sa vina primavara mai repede! [pup]la taote si[grup] [url="http://picasaweb.google.com/sanora2013/DropBox?authkey=Gv1sRgCMPa6s-ByszSZw#5421768939453089874"]POZICI RAZVANEL[foto][/url] Adina[mamica]de[copil]Razvan(14.08.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata Adina iau si io o cafeluta calda [flo] Ce face voinicul? Black lasa draga, trece si ziua de azi [:D] O plimbarica, ceva, nu se intrevede la orizont? Salvezi cateva ore [;)] Eu azi sunt in forma (patrata) [xdulci] M-am bagat la de-astea domestice si-am inceput cu [rufe] si apoi ma bag un pic si la calcat. Am planuri marete [:D] Ma doare o pardalnica de masea...si nici nu stiu concret care ca-s toate "aranjate". Dar cum mananc ceva mai dur, gen covrigi sau paine...ma ia cate-o durere la gingie de mor. Ar trebui sa ajung la dintar dar deocamdata nu ma lasa paralele [:D] ca-s in perioada aia cand imi calculeaza astia indemnizatia... Va pupilez si va doresc o zi usoara! Liliana, [comoara] Andra-Maria (29.09.2003) & [baietel] Radu-Mihai (21.10.2009) Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci! [url="http://talentedenazdravani.ro/blog/2009/11/11/sa-ne-jucam-de-a-concursul-2/"] D'ale Andrei [/url] [url="http://pentrucopiiimei.wordpress.com/"] Vremuri [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adina, mult succes la vaccin! Sa se lase fara febra si alte reactii adverse! [pup] Liliac, ce de planuri marete! Sper sa te tina avantul si sa mai ai timp si resurse pentru sooooooomn! [pk] Am iesit un pic sa vad daca mi-a sosit tidula oficiala de la minister (din Bucuresti) si nu mi-a venit (dupa aproape 5 luni) [q][q][q]. Dragos iar in greva foamei, socrela ne face o prajitura "Alba-ca-zapada" [pofta], asteptandu-si nepotul sa termine masa de pranz sa-l scoata pe-afara! Numai bine, ma bag in baie si am program de infrumusetare! Mi-am luat ieri niste botine cu tocuri [8D] redusi de la 180 ron la 54 [:D]. Am mai ochit niste pantofi de primavara si-o geanta! N...a sa-i ia de bani, ca m-am saturat sa ii tot numar si sa se termine taman cand intru si eu in calcul! Sotul observa, dar nu comenteaza, caci luna trecuta s-a innoit el, ca era musai! Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adina, vezi ca se fac doua vaccinuri la 6 luni: tetraximul de la stat (sau altul similar + anti Hemophilus daca il luati cu bani) si cel anti hepatita B (adica aceleasi vaccinuri pe care le-ati facut si la 2 luni). Nu stiu daca este cazul si de anti rotavirus la voi (niste picaturi). Va suferi doua intepaturi: una in mana si una in picior. Sa ii dai eventual post vaccinare panadol seara la culcare (doza conform kg). Ii calmeaza durerea, dar are efect si anti termic (dc face febra). Dragos, din amintirile mele, facuse cam 38.3 in noaptea respectiva. Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vaccinul nostru l-a amanat d-na dc. pe maine pe motiv ca nustiu ce n-are ca nu prea m-a lamurit.[bang]Ne ducem maine,e mai bine ca merge si tati cu noi si il tine el,mie imi este mila.App.vaccinul asta,tot in piciorus se face,nu?[pup] [pup]la taote si[grup] [url="http://picasaweb.google.com/sanora2013/DropBox?authkey=Gv1sRgCMPa6s-ByszSZw#5421768939453089874"]POZICI RAZVANEL[foto][/url] Adina[mamica]de[copil]Razvan(14.08.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetele ma primiti si pe mine? am mai intrebat o data si sincer nu stiu daca mi s-a raspuns ca eram in campania pt alina acum vreau sa ma alatur si eu sunt gemeni nascuta pe 4 iunie am vazut ca nu mai e nimeni pe acea data daca ma puteti trece si pe mine pe listuta voastra multumesc SPUNETI O RUGACIUNE PENTRU ALINA - operata pe creier SI ADRIAN - sa aibe putere sa o ingrijeasca DOAMNE AJUTA! DONEAZA 2 EURO LA SMS 879 PANA LA SFARSITUL ANULUI PENTRU ALINA DONESCU povestea ei la www.alinadonescuumanitar.blogspot.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am si eu o fetta antonia ioana teodora care a implinit pe 11 februarie 1 anisor tocmai am luat motul si acum suntem putin mucioasa si cu febraaaaaaaa offfffffff si noi am amanat din aceasta cauza vaccinul de 1 an SPUNETI O RUGACIUNE PENTRU ALINA - operata pe creier SI ADRIAN - sa aibe putere sa o ingrijeasca DOAMNE AJUTA! DONEAZA 2 EURO LA SMS 879 PANA LA SFARSITUL ANULUI PENTRU ALINA DONESCU povestea ei la www.alinadonescuumanitar.blogspot.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cami_antonia- bine ai venit!Sa-ti traiasca fetita[pup][flo] Blackgirl- merci mult,chiar nu stiam.Nu am panadol in casa,mi-e dc. mi-a recomandat eferalgan (siropel),sau nu e bun?[pup] Liliac- ai terminat treaba?[:D][flo][flo][flo] [pup]la taote si[grup] [url="http://picasaweb.google.com/sanora2013/DropBox?authkey=Gv1sRgCMPa6s-ByszSZw#5421768939453089874"]POZICI RAZVANEL[foto][/url] Adina[mamica]de[copil]Razvan(14.08.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cami, bine ai revenit! [:D] Sa-ti traisca Antonia, sa se faca fetita mare, sanatoasa, sa fie iubita si vesnic norocoasa in viata! [olala] Vezi ca suntem de-o seama, Dragos al meu a facut 1 an pe 31 ianuarie (dar eu doar va citesc la Licurici, nu postez). Cu trecutul in lista, as vrea tare mult si pe tine si pe Adina, dar tb sa se afle Raluca (Ralnied) in preajma, caci ea a deschis capitolul acesta. Asa ca.... Ralucaaaaaaaaaaaaaa, pe unde esti??? Vezi ca avem nevoie de tine! [:D] Adina, este bun si eferalganul! [flo] Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...