Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum se circula pe Cernavoda???


Recommended Posts

Sambata plecam la Albena si in principiu, cred ca o sa alegem sa iesim din tara pe la Giurgiu, caci si drumul este mai scurt, dar as vrea sa stiu cum se circula pe la Cernavoda, asta in caz ca ne razgandim. Mi-ar fi placut sa mergem pe Autostrada Soarelui, dar nu vreau sa stam cu copiii in masina la Cernavoda in coloana! So, spuneti-mi si mie daca ati trecut pe acolo, care e situatia. M-am uitat pe starea drumurilor si am vazut ca se sugereaza rute ocolitoare. Merci, Camelia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Ne-am intors ieri dimineata de la mare. La plecare, vineri seara, a fost aglomerat in Bucuresti, nu la statia de taxare (care e la Cernavoda sau la Fetesti?). Dupa Cernavoda, a fost foarte aglomerat dar s-a mers foarte bine, nu stationari in coloana (si am prins si o bariera la tren, dar am stat putin), nici macar mers incet. Ce m-a surprins a fost ca drumul la iesirea de pe autostrada, o ia chiar prin orasul Cernavoda. Ieri nu pot sa-ti spun, decat ca era foarte liber, poate si fiindca era cam 8 dimineata (liber in ambele sensuri). Ana Teodora (22.12.2005), Razvan Dimitrie (26.10.2007) si Petru Octavian (11.08.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Samabata dimineata au plecat parintii mei spre Eforie Nord...si drumul a fost f ok. Nu au intampinat nicio problema. Se intorc maine la amiaza...daca apar evenimente scriu si aici. Pt Bulgaria, iti recomand totusi iesirea pe la Giurgiu-Russe. Am fost noi la inceputul lunii, si e f ok drumul...noua autostrada Soarelui ni se pare f anosta, si parca asta face si drumul mai lung. Cel putin la intoarcere nici nu am realizat cand am ajuns de la Sunny Beach la Varna, si de la Varna la Russe. F repede a trecut timpul, s-a circulat excelent. Vacanta placuta!
*******************************************************
[url="http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs589.ash2/154123_170400446321687_100000551979924_484263_5772278_n.jpg"][8**]raluca[8**][/url] mami fericita de [url="http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs994.snc4/76757_172183989476666_100000551979924_494909_2845446_n.jpg"][il]alexia[il][/url] (07.09.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...