Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cu dragoste din Iasi (102)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

ioana: au ramas 37 de copii in grupa, dar deja in a 3a zi de gradinita ne-am ales cu o viroza. ii place teribil la gradi, desi nu intelege de ce plang copii la petrecerea aceasta.sper sa fie bine pana la urma. voi tot in grupa mica? majoritatea mamicilor de aici au copii mari de scoala, hehe... va ajungem si noi din urma:)))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

suna interesant terapia asta bowen. chiar da rezultate imediat? puteti sa-mi spuneti si mie cu cine ati incercat? imi scuzati ignoranta dar pana sa citesc discutia voastra de pe forum habar nu aveam ca exista asa ceva si chiar as vrea sa incerc, insa de sarlatani sunt satula si de asta intreb pe cine a folosit aceasta terapie, va multumesc
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

depinde cat trebuie lucrat cu fiecare corp / organism. eu sunt f multumita si cred in ea, in terapia bowen (bowtech). ma tenteaza chiar sa invat si eu anumite proceduri, pentru baiat...
Eu stau pe tarm si-sufletul mi-e dus de-acasa. S-a pierdut pe-o cararuire-n nesfârsit si nu-si gaseste drumul înapoi. (Lucian Blaga, „La Mare”, 1919)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui manuelaaa
buna! stiti unde copii de 3 ani pot face cursuri de dans? multumesc
http://www.unicdans.ro/ Fetita mea a facut la gradi dansul cu domnul Emilian Paduraru. Stiu ca lucreaza si cu prichindeii dar nu mai retin varsta. Il recomand fiindca este ft. calm cu piticii, stie sa-i atraga.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Darria
Citat:
citat din mesajul lui manuelaaa
buna! stiti unde copii de 3 ani pot face cursuri de dans? multumesc
align="right" id="quote2">http://www.unicdans.ro/Fetita mea a facut la gradi dansul cu domnul Emilian Paduraru. Stiu ca lucreaza si cu prichindeii dar nu mai retin varsta. Il recomand fiindca este ft. calm cu piticii, stie sa-i atraga.
align="right" id="quote2">Si eu il recomand pe Emilian. A lucrat la gradi unde am fost si era foarte apropiat de copii. Iar acestia il placeau muuuultOana, mama de baieti cucuieti: Stefan [auto] (11.03.2003) si Victor [bonjovi] (12.07.2007)id="teal">id="size2">id="Comic Sans MS">"unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara....atrecut prima saptamana de scoala. Ce zic boboceii?

Noi trebuie sa cumparam scaun pt Matei si cam atat deocamdata, n-am facut sedinta mare sa vedem ce mai tb sa cumparam.

 

Dans pt pitici se face in Targul Cucu, urci un pic pe Sararie si dupa prima cladire pe dreapta, mai inalta, e o straduta.Acolo jos, la parter e sala de dans si primesc si pitici mici. Parca "Dance Planet" se nume. Uite ca am gasit si sie-ul: http://www.clubdanceplanet.ro/index.php?p=1 este site-ul. Domnisoara Olga e o draguta si se poarta f. frumos cu copiii, mie mi-a placut, caci am asistat si eu la cateva repetitii.

 

Wk-end placut,

 

Gabriela si baietii

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

Deocamdata se pare ca e ok la scoala,Stefaniei ii place, e un pic obosita, inca avemora de culcare ca in vacanta. Poate reusesc sa pun niste poze cu scolarita mea.

 

Stiti ceva de Lektor, centru pentru limbi straine? As duce-o pe Stefi la engleza si/sau germana. Oare Carmen unde il ducea pe Alex, stiu ca era multumita.

 

Pupici,

Andrea [mamica] de Stefania [zana](13.08.2004) si Matei [bb] (04.09.2007)

Poze mai vechi si mai noi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...