Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cu dragoste din Iasi (102)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

si la fundatia bethany se fac niste cursuri foarte faine, dar nu stiu cum sa dau share la un event de pe fb :)

 


Eu

stau pe tarm si-sufletul mi-e dus de-acasa.

S-a pierdut pe-o cararuire-n nesfârsit si nu-si gaseste

drumul înapoi. (Lucian Blaga, „La Mare”, 1919)

id="size1">id="Comic Sans MS">id="navy">


Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina daca te duci la dr Bodi, te rog sa-mi spui si mie cum e. Caut si eu un madic pediatru pentru Tudor ca nu mai iesim din raceli (cu toata salina, mare si polipi scosi).Siminiceanu e ok (ramane ok in continuare ) dar vreau sa incerc ceva pentru imunizare . Anul trecut am facut si tratament homeopat la dr. Dana Awajji si nu s-a cunoscut nimic nimic. Nu stiu daca medicul e de vina sau copilul nu raspunde la asa ceva.

Ideea e ca am inceput noul an de gradinita si mergem o saptamana, una stam acasa. Mi-e mila de el,nu de alta, dar si de nervii mei.

Multam.Si multa sanatate aschiei si tie, bineinteles.

Am auzit si eu lucruri bune despre terapia bowtech . Ii faci lui Vlad?. Se face si pentru imunizare?

 

mihut

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana, mai faceti muzica la Palat? S. bazaie si el sa faca canto. (sigur, mai ales de cand cu toate "Vocile" si cu toti "factorii"). Oare mai sunt locuri acum, ca a trecut ceva vreme de la inceperea cursurilor?

 

Ma tintuieste in pat o gripa, sper sa ma remontez pana luni si sa trec pe acolo.

 

Oana, mama de baieti cucuieti: Stefan [auto] (11.03.2003) si Victor [bonjovi] (12.07.2007)id="teal">id="size2">id="Comic Sans MS">

 

 

 

 

 

 

"unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Se organizeaza un curs de Ikebana la univ cuza. Sper sa imi ia link-ul:

http://www.himawari.ro/2011/04/12/initiere-in-ikenobo-curs-introductiv-in-arta-japoneza-a-aranjarii-florilor/

 

Noi suntem bine, sanatosi, unul mic in vacanta, celalalt nu...

Pupici si poate aveti nevoie de costume de Halloween.

 

Gabriela

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...