Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cu dragoste din Iasi (102)


Recommended Posts

Imi recomandati si mie o firma care face izolari exterioare la bloc (si de care sunteti multumite)? Sunt o multime in ziar, insa as fi vrut o experienta personala. (o prietena si-a izolat anul asta in primavara si se plange ca marginea de la geamuri deja se desprinde, deci ea are recomndare negativa).
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetelor, multumesc mult pentru urarile adresate de ziua sotului de nume, de ziua copilului de nastere si in avans pentru cele ce vor veni. Sunt cumva intr-o viteza, nu la vit. maxima...dar ma straduiesc... La ziua lui Matei a fost frumos, am organizat acasa cu putini copii, dar pe ansamblu lui si mie mi-a placut. Tortul l-am facut chiar eu, si totat lumea a fost f incantata de el, pana seara s-a terminat , desi era destul de mare. Deci o sa mai repet experienta. Pupici si vacanta placuta in continuare, Gabriela si baietii veniti de la bunici, [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna seara la sfarsitul zile dar din inima: La multi ani, Gabriela! [flo] [flo] [flo] sa fii sanatoasa si fericita impreuna cu toti cei dragi. L Carmen: raspund tarziu dar cred ca ai vazut deja raspunsul la sub. de la "probleme tehnice". Si eu am vrut sa sterg un sub. fara raspunsuri dar nu s-a putut, e o decizie adm.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Darria, multumesc la fel! Am avut o zi superba ieri si o surpriza de proportii ca si cadou din partea "baietilor mei"... Azi copiii au fost la strand si a fost frumos...speram sa mai repetam experienta si sapt viitoare, doar ca s=a cam scumpit e 8 lei de adult. Spooor si o saptamana frumoasa. Sa fiti fericite cum am fost eu ieri si azi impreuna cu toata familia si cei dragi, Gabriela si baietii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Daria, am protestat deja la subiectul cu pricina... eu cel putin nu mai comentez... mi se pare aberanta explicatia pentru cazul nostru - pentru ca noi suntem un topic prea linistit si cum aici nimeni nu se cearta... in fine. E decizia lor si deja putin imi mai pasa... Forumul s-a schimbat, de mult nu mai seamana cu ce a fost la inceput si de asta atat de multi s-au retras... "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Continuand ultima fraza de ieri si citind ce s-a postat si la 'discutii tehnice', sincer, imi parea rau ca am deschis eu acest subiect, ma refer la "Cu dragoste din Iasi, 102" intrucat am hotarat ca nu mai am de spus nimic pe acest site... Cum insa nu pot modifica nimic in textul primei postari, ca sa ofer intretinerea subiectului, de fapt nu mai are importanta... Adresele de mail sunt active, putem comunica pe mess daca e cazul. Acolo unde macar regulile sunt clare si nu se modifica de la o zi la alta... "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...