Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Copilasi de Iulie - August 2004 * 75 * LMA !


Recommended Posts

[s]Maria [s] Bianca [s]

Multa fericire, noroc in viata si sa va bucurati de ei !!!

 

Roxi - ti-am ramas datoare- nu stiu daca ajungem la mare anul asta, nu depinde de noi . Am vazut pozele, mai ce bronzat e Pat si sa nu zic ce ochi au amindoi ! Frumos si ce calitate la poze ( asta ptr fotograf [:D])

 

Andreea - sa va traiasca nepotica Alexandra !

 

Monica - eu tot zic ca fetele sunt mai iubarete si uite ca am dreptate. al meu pot sa lipsesc si o luna ...e asa 'cool' =mic englezoi .

 

Liliana - cind plecati spre Ro? Ati intrat in vacanta deja?

 

[q][q] noi mai avem pina pe 22 julie- deja numai am eu rabdare, dar copilul. Sa va zic ca dimineata la 5am era jos buchisea la noul lego? L-am trimis in pat si ce credeti ca s-a culcat ? No...citea la lanterna . Pai cum sa las eu copilul in tabara sa trezeasca toata casa de la 5am?

 

O zi buna sa avem

 

Mani si Alex

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui carmenp
la multi ani, alex, bianca si maria! felicitari posesoarelor de cupii aniversati, sa va traiasca si sa va aduca multe bucurii[flo]vazut pozili cu gorodica si de la malu` marii, super[olala]tzucurei de tzucureiid="purple"> 1id="teal">, 2id="maroon">, 3id="red">
align="right" id="quote2">undi i linku ?io am vazut constantenii ochiosi [olala][olala][olala]_______________________________________________id="red">Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16) id="Trebuchet MS">id="red">cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza]Selaid="Trebuchet MS">id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

...si am uitat sa ma laud si eu cu nepotica mea ,a dat bac-ul si a luat 9.40 !!!

Asa ca va veni sa studieze in Scotia ..departe rau de noi - dar acolo nu plateste,pe cind aici ar plati 9000£/an. Cred ca ma mut si eu acolo!

 

Mani si Alex

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pag 8 http://s1228.photobucket.com/albums/ee455/noigorodei/absolvire%20gradinitza/ da` sigur l`ai vazut de atunci
Citat:
citat din mesajul lui mamagiuliei
Citat:
citat din mesajul lui carmenp
la multi ani, alex, bianca si maria! felicitari posesoarelor de cupii aniversati, sa va traiasca si sa va aduca multe bucurii[flo]vazut pozili cu gorodica si de la malu` marii, super[olala]tzucurei de tzucureiid="purple"> 1id="teal">, 2id="maroon">, 3id="red">
align="right" id="quote2">undi i linku ?io am vazut constantenii ochiosi [olala][olala][olala]_______________________________________________id="red">Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16) id="Trebuchet MS">id="red">cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza]Selaid="Trebuchet MS">id="red">
align="right" id="quote2">tzucurei de tzucureiid="purple"> 1id="teal">, 2id="maroon">, 3id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hehehe

io am inteles gorodica de la malu`marii [pk]

 

 

_______________________________________________id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16) id="Trebuchet MS">id="red">cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza]Selaid="Trebuchet MS">id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Maria! La multi ani Bianca![pup]

 

Un raport scurt de la noi... ieri am avut o zi [bang]. Am fugit la 5 de la serviciu sa il aducem pe Matei acasa, plangea la bunici de durere din cauza bubei de pe abdomen. Pe drum la intoarcere am incasat si o amenda de 600 RON de la politie pentru ce ne-a cazut numarul de la masina si cu acest prilej ne-au gasit cu ITP-ul expirat de o luna (nu aveam habar...), apoi l-am adus pe Matei sa il vada dl.doctor, vecinul nostru. Ne-a trimis imediat la chirurgie, diagnostic abces, astfel incat la 12 noaptea am intrat in operatie sub anestezie generala... Operatia a durat putin dar Matei a reactionat destul de urat dupa anestezie, nu il puteam linisti nici eu nici Petro... Pe la 3 dimineata am venit acasa, la 8 am plecat iar la schimbat pansamentul, eu m-am ingalbenit cand am vazut ce gaura are in burtica [q]

 

Acum suntem acasa, eu cica lucrez home based azi, dar abia stau cu ochii deschisi.

 

Va pup!

 

poze

Povestea nasterii

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rob, sanatate multa lui Matei, sa fie totul bine [grup]

 

 

_______________________________________________id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16) id="Trebuchet MS">id="red">cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza]Selaid="Trebuchet MS">id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...