Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Copilasi de Iulie - August 2004 * 75 * LMA !


Recommended Posts

[s] La multi ani Victor![s]

Sa-ti traiasca voinicii Andreea!

Sa va umple viata de bucurii si livingul de trofee![:D]

 

Gabi, refacere rapida lui Matei! Cred si eu ca e traumatizat!

 

Olivia [pk] super!

 

Am inceput sa ma interesez de terenuri de vanzare prin zona [:I]

 

Eu prajituri cu fructe nu produc deoarece eu le fac eu le mananc.[:D] Mandrele mananca numai pandispan/chec/briose simple! [alcool][bang] La mama se fac capsuni, cirese, zmeura, caise, visine, piersici...ca sa nu zic de prune, corcoduse, mere, pere...

La mama soacra, pe bucatica aia mica de pamant, au capsuni, cires, piersic, mure si coacaze (am in program o tarta cu coacaze cand ajungem acolo). Si matzele mele nu pun gura pe fructe![alcool][bang]

 

Ma apuc de treaba...am o leneee! O zi excelenta sa avem!

 

"Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.” (Mark Twain)

 

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)

poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata,

Breee da sa nu suflati voi o vorbulita despre subectu cu clasaI... cat pe ce sa ratez..

Am omis ieri, Olivia sa fie cu mare noroc mutarea[flo], io cred ca am ratat ultimele poze cu casa

Rox cu totii cunoastem faza cu venitul in patul parintilor[:D] cum se face ca cei mici ocupa mai mult loc in pat decat un adult cu volum dublu pt mine e in continuare un paradox[:D]

Azi se pare ca nu avem sarbatoriti...

pupam, o zi frumoasa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

V-am trimis mail taberistelor [:D] sa ma trageti de maneca daca nu ati primit ca am uitat sa dau cu confirmare!!

 

In alta ordine de idei, am fost ieri sa ii cantam La Multi Ani! lui fi-miu si ... am vazut cat de mare a crescut. Mi-a si spus: "mami, de ce ai venit? ma faci de rusine" vai de capul meu, de la varsta asta???

 

Plus ca Mircea a urlat tot drumul ca vrea sa ramana si el in tabara cu frat-su si ca "ce ma fac eu ca am niste parinti asa de rai care nu ma lasa in tabara [q]" plus altele de acelasi gen... Doamne dumnezeule astia doi ai mei peste cativa ani nici nu vor mai vrea sa stie de noi....

 

Andries

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

andries, obisnuieste-te[:D]

acu citeva saptamini s-a dus cu o colega la film si cu frate`su, colega evident a mers cu maica`sa, el nu stia;)) cite planuri, cum sa se aseze pe scaune, ehehe. vroia sa ma opresc la intrarea in mall;)) evident io pusa pe fapte mari, sa merg sus cu ei, sa le paltesc beletele, sa le iau popcorn , sa`i vad aranjati cu alte cuvinte;)) mi`a iesit pe oki;)) a, nu mai spun cum trebuie sa`mi fie tinuta in astfel de imprejurari

 

tzucurei de tzucureiid="purple"> 1id="teal">, 2id="maroon">, 3id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hehehe... si io care credeam ca sunt singura[:D] Mara nu accepta sa fie vazuta in masina mea (veche) ci numa in cealalta noua si gigea... cand trecem prin zona unde stie ca ne putem intalni cu colegii ei baga capu sub bord sa nu o vada careva[:D] de hainele mele nu mai vorbesc, ca sa imi faca onoarea sa mearga cu mine undeva mai intai ma inspecteaza, face o mie de comentarii pana ma calca pe nerfi. ultimul ei compliment a fost ca sunt destul de draguta pt varsta mea[alcool] Eva e ceva mai indulgenta deocamdata...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noau buna dimineata la amiaza [:D]

aterizat la servici impotriva vointei, gatat trebi

am dus copila la inot in sfarsit, zilnic de la 9 are program [pk]

si vroiam sa duc si Sela la vaccin, dar m au sunat ca nu mi pot lua zi de concediu [bang]

Andries, primit mail [pup][pup]

sunt prin zona ...

 

 

_______________________________________________id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16) id="Trebuchet MS">id="red">cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza]Selaid="Trebuchet MS">id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...