Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Copilasi de Iulie - August 2004 * 75 * LMA !


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna ziua si bine v-am regasit!

 

Ne-am intors si noi din concediu, va dati seama cam ce m-a asteptat la birou dupa 3 saptamini de lipsa, inca incerc sa fac fata, nu mi-am revenit cu fusul orar si am probleme mari cu trezitul de dimineata, insa una peste alta totul e ok! [:D]

 

Vacanta a fost super, vestile de la doctor sunt foarte bune - e de fapt confirmarea a ceea ce noi am stiut tot timpul, dar doctorii de aici ne contraziceau...deci pronostic de evolutie favorabila, acum ne trebuie rabdare si incredere! [flo]

 

Sper ca si voi sunteti bine - Roberta, sanatate multa lui Matei - nu am apucat sa citesc din urma, dar inteleg ca are pneumonie??

La multi ani [s] Adelaid="red">!!! Polux, sa-ti traiasca si sa aduca numai bucurii!

 

 

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)

Poze

Povestea nasterii lui Tudorel

Gradina mea

 

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding

John D. Rockefeller, Jr.id="size1">id="Book Antiqua">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Robi crede-ma se pune mult prea usor diagnosticul de pneumonie!! Nu te impacienta..sanatate oricum![pup]

Gabi abia te asteptam!!..vreau impresii ..cum a decurs ..ce v-a spus...daca nu poti aici pe pm.Cu ce diagnostic a coincis..adica al cui?

 

La multi ani Adela!!!![olala]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Leeloo, ma bucur enorm de mult pt voi, pt vestile bune [bis]

Asteptam pozicile [pk]

Rob [pup][pup]

Kim, cum sunteti ??? [olala]

 

Restu` de fet, pe unde steti ? [:D]

ca scoatem mintyenash amenintarea cu scurtarea listei [:D]

 

 

_______________________________________________id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16) id="Trebuchet MS">id="red">cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza]Selaid="Trebuchet MS">id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am o tona de poze - am facut vreo 2400, va inchipuiti?? Oricum a fost fascinant, ce sa va spun, eu una am venit foarte incintata si sunt de acord cu Kim - pina si eu, care clar nu sunt genul "emogrant", daca m-as gindi vreodata sa plec din tara, nici nu m-as gindi la Europa, sigur SUA ar scrie pe mine! [:D]

 

La doctor - ne-a spus clar ca nu e vorba despre autism - asta o tineau la unison toti doctorii din Rom, ca sa nu mai de terapeuti si cu asta eu una nu am fost niciodata de acord! Intirzierile lui se datoreaza exclusiv problemelor de la nastere, care au fost grave - dr chiar ne-a spus ca se astepta sa fie mult mai rau dupa documentele trimise (am trimis transcrieri dupa externarea de la grigore Alexandrescu, evolutie, analize, etc), asa ca ne-a spus ca pronosticul de evolutie este clar unul favorabil. Acum evident ca nu ne poate spune nimeni cit de repede va recupera si cit de mult, insa important pentru noi este ca va progresa in continuare.

Avem insa un diagnostic de adhd, o forma usoara (mild) la care nu a recomandat medicatie ci management de comportament - asta urmeaza sa stabilim acum cu terapeutii, educatoarea, invatatoarea, etc.

Cam atit cu doctorul.

 

Ma duc ca am putin treaba la birou, mai revin daca pot.

 

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)

Poze

Povestea nasterii lui Tudorel

Gradina mea

 

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding

John D. Rockefeller, Jr.id="size1">id="Book Antiqua">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

merg sa fac cap nou sa pui acolo link la pozici [pk] cand vei putea

 

 

_______________________________________________id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16) id="Trebuchet MS">id="red">cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza]Selaid="Trebuchet MS">id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...