Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Sezatoarea canadiana (171)


Recommended Posts

Trebuie sa imi cer mii de scuze ca nu am mai reusit sa intru si sa citesc pe forum de cateva luni bune. Din nefericire la serviciu nu pot mai deloc si de acasa am foarte putin timp. Nici nu am mai apucat sa mai citesc din urma, sper sa pot sa ma tin de voi de acum inainte. Despre noi ce sa va spun: Laura a facut 6 ani in ianuarie, e fetita mare de acum. I-am facut tort cu Hanna Montana, ca mai nou nu o mai preocupa desenele. Am fost cam suparata ca are multe carii la maselutele de lapte si ca sa le repare a trebuit sa facem anestezie generala (nu sta deloc la dentist). Am trecut prin mii de emotii cu asta, s-a intamplat miercuri. A fost destul de greu, “operatia” a fost de la 12-2 si ea a poi a dormit toata ziua si noaptea dupa aia. Inca mai stau cu griji sa o vad ca nu are side effects. Doina, am vazut ca intra Cristi la gradinita, el e la polul opus Laurei, care e cea mai mare din clasa. Nu te speria, o sa fie bine. Putin mai greu la inceput probabil dar o sa fie ok. Prietena cea mai buna din clasa Laurei e in decembrie si e ok. Mi-ar place sa vin si eu la intalnire, Mqqm, pune-ma pe lista te rog si inscrie-ma si la un loc in masina. Catalina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La multi ani, Isa de pitilache![s][s][s] Ca sa trag spuza pe turta mea... e un Mandarin la Finch cu Dufferin. Cum suna la voi asta?[:D] Si de putut eu pot pe 5 seara, 6 si 7 orice ora. Si eu vin cu pepitul, n-am choice si nici n-as vrea. Copil de comitet, nu va face de ras, punem si papion daca trebuie. Cam atat cu indicatiunile pretioase.[:D] CataD, whoa, biata Laura, vai ce stres pe voi toti!!! Big hugs! Mai viu sa updatez lista daca n-apare Donia.
[url="htp://pepitzel.blogspot.com"]pepit[/url]
Common sense is not so common...[Voltaire]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxana, La multi ani! pentru Isa [s][s], sa creasca mare, sanatoasa si sa aiba mult noroc! [pup][flo] Pentru mamici de fetite, am trecut azi pe la Children's Place (daca cunoasteti magazinul, este si la mall-ul Fairview, eu am fost la cel de la Carrefour Agrignon azi), au niste lucruri de vara superbe, pline de culori vii si modele adorabile (de la piticute la pre-adolescente). In final nu am cumparat nimic, pentru ca nu m-am putut hotari ce sa aleg [bang][:D] Trebuie sa merg cu Antonia...Si am vazut costume de iarna f.frumoase la Sport Expert, reduse la 50%, tocmai bune pentru la anul...Eu ma luat un costum de iarna pentru Antonia super chic de la Winners, normal ar fii fost in jur de 300$ si am dat doar $80 [pk] Eu nu ma inscriu pe nici o lista de intilniri, voi avea un program f. incarcat pina la mijlocul lui aprilie...[bang] Un weekend placut. Oana, mama lui Antonia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...