Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sezatoarea canadiana (171)


Recommended Posts

Ankalaura acum m-am uitat si eu pe pozele voastre. Fetitele sint dulci foc, iar voi, tineri si frumosi! Imi place poza ta cu fetita pe plaja! Ma gindeam uitindu-ma la poze ca Romania isi pierde tinerii (adica nu ca-i pierde, dar nu prea are ce sa le ofere sa-i tina acolo, din pacate). Mult noroc pe noul vostru drum, va asteptam![pup] Nelia, ce copii draguti! Agata e foarte gratioasa, Lisandru seamana cu tine, leit (in poza aia din carutz unde-i un pic bosumflatel), iar Tudora, e ca o floare (finuta si delicata)[pup] Intrasem de fapt sa caut o reteta de sos de chiftelute. Am scapat de un kil si musai sa-l pun la loc![:D] Duminca placuta![flo] I embarrass my teenagers , they drive me nuts. We are even!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Hai ca mai pun o recapitulare la liste ca poate nu mai intrati pe prima pagina (sper sa nu le fi incurcat de tot [:D]:) Propuneri intlaniri Montreal Locatie: [url="http://www.boccacinos.com/bbeta/eng/locations_stlaurent.html"]Boccacinos Cote Vertu[/url] Ora: 18:00 12 februarie: cassandra, Simonna, Doloress, Podeanu, ange, mimitete, Diana2007 19 februarie: AnaStroe, Simonna, Doloress, ange, Diana2007 2 martie: cassandra, cge, Diana2007 4 martie: cassandra, cge, Diana2007 5 martie: nelia, cge, Simonna, Doloress, ange, Ione81, AnaStroe, mimitete, pitilache, Diana2007 12 martie: pitilache, monicutza_bb, Doloress, Podeanu, cge, AnaStroe, Ione81, Diana2007, bebitzu Eu va propun sa renuntam la 2 si 4 martie pentru ca nu prea sunt multe doritoare, cred in primul rand pentru ca sunt in timpul saptamanii. Astept insa ok-ul vostru inainte de a le sterge de pe lista! simi, pucku saru' mana de urari! [pup]
"Less is more" - Mies van der Rohe
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor care ati mai trecut cu copii prin pneumonii, cat tine febra ? Luam de 7 zile antibiotic si febra tot nu cedeaza, toata saptamana a avut o stare asa subfebrila, sa zic de un 37-38, iar aseara dintr-o data a facut 38 cu 8, apoi noaptea sigur a sarit de 40, ca ardea ca o soba. Are in continuare respiratia aia suieratoare, mai tuseste insa nu de speriat. Vreau sa-mi iau un rendez-vous la Tiny Tots, la doctorul ala italian despre care mi-ati zis, sa vedem. La spital nu ma mai duc, nu mai vreau sa stam acolo de aiurea ore intregi, desi poate ne-ar face niste investigatii mai amanuntite. Are deci in total vreo luna de cand a inceput povestea asta cu febra care iar creste iar scade. Dar tot nu pleaca definitiv, chiar si dupa antibioticul asta. Pe care i l-am dat cu multa strictete, la 12 ore, exact cum au indicat ei. NU stiu ce sa ma mai fac cu el! [bang][bang]
Mami de pitic Patrick (29.04.2008) "Tell your children what to do, not what to be. They already are something-themselves"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cassandra, nu esti singura, pe mine ma salveaza acum sala de sport, altfel iarna ar fi interminabila (noroc ca-l scoate ta-su pe Tudor la patinaj si sanie) Doloress, eu as merge totusi la urgenta la St.Justine, in clinica nu vor face decit sa-ti schimbe antibioticul (si eu merg de obicei la Tiny Tots la Joe Ficara, dar acum la voi pare mai serioasa problema daca de o luna copilul e tot asa) bafta o saptamina buna sa aveti! http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=137759
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doloress imi pare rau sa aud ca baitelul tau inca mai are febra. Isei i-a scazut temperatura imediat dupa ce a inceput antibioticul. Dr.-ul nu ti-a spus sa mergi la cabinet daca nu scade temp dupa 2 zile? Cam asta-i termenul pe care-l dau ei. Poate ar fi trebuit sa-i schimbe antibioticul daca nu a raspuns la ce i-a dat prima oara. Multa sanatate!
"Less is more" - Mies van der Rohe
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...