Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fulguleti maricei de nov-dec 2006 (4)


Recommended Posts

acsid="blue"> multumesc pt rasp [flo]

yagmurid="blue"> imi pare rau ca nu sunt inca toate aranjate. sper sa reusesti sa le rezolvi pe toate in timp (cum le faci pe toate singura nu inteleg, dar BRAVO din inima [flo])

 

alex e tot cu muci, nu pare a avea febra, i-am pus doar termometru de ureche pt ca rectal face kk de fiecare data si mi-e mila de el.

dani are diaree de duminica, deocamdata suntem doar pe un pic de regim si ceai de menta si multa hidratare, in rest nu ii dau nimic, stau cu hidrasecul pregatit.

 

salut gasca ... aia care mai e

 

Laura [mamica] lui [copil] Daniel - 14.11.2006 si [bb] Alexandru 01.07.2011

 

Poze Daniel

 

Mamici din Iasi

 

 

Copilul iti ia tot ce ai avut, dar iti da ce n-ai avut niciodata.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[grup]santeti minunate!ma simt atat de bine sa citesc urarile voastre!anul asta le-am citit de mai multe ori,aveam nevoie de atentie probabil[:D]

multumesc din inima![flo]

 

Roxanicaid="blue">,

nici n-ai idee ce ma bucur ca pot sa ajut pe cineva cu randurile mele,asta este de fapt si cel mai mare motiv pentru care scriu acolo.si strict din aceasta cauza nu vreau sa-l fac prea cunoscut,pentru ca atunci cand cineva ajunge acolo,sa fie pentru ca...,ceva.te imbratisez tare,fata frumoasa![flo]

Yagmurid="blue">,

de unde atata putere?simt ca as vrea sa te ajut,dar nu stiu cum.daca ai vreo idee/propunere,zi!unde veti sta,in ce zona?

Lauraid="blue">,

bolnaviori amandoi?,offf,imi pare rau!

daca are diaree de duminica,eu zic sa-i dai hidrasecul!ajuta si burtica si are si saruri.sau poate debridat,daca vrei.daca functiona regimul,pana azi,ar fi trebuit sa se regleze,zic eu.

va doresc sanatate multa!

ps:m-ai distrat cu 'gasca care mai e...'.nu te mai consuma atata.stii ca snat in umbra,ca uneori trimit un gand bun,alteori citesc si invata de la noi,asta e!multumeste-te cu atat si ai sa vezi ca in timp vor mai scrie si ele.

Ruxandraid="blue">,

stii cumva daca s-a deschis muzeul Antipa?planuim o vizita la Buc si vrem sa bifam cate ceva de pe lista noastra.altfel,ati mai fost la teatru?ceva recomandari?

sau poate in alta directie,festivaluri in curs,expozitii,la,la,la...[pup]

Acs,Kikiid="blue">,

foarte pe sarite,am apucat sa va admir si eu.mi-a placut tot ce am vazut,copii frumosi,locuri frumoase,parinti frumosi!

ps:Manu,zi-mi unde ati stat la munte,ce pensiune?

 

 

Ceea ce ai construit poate fi distrus,nu conteaza,construieste!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura, cu Victor o patim in fiecare an (daca nu de mai multe ori :( ). Anul asta nu a scapat doar cu smecta, ceai de menta si regim. Doar dupa ce a primit enterol si-a revenit. A durat in total aproape o saptamana de dureri de burtica si diaree.

Multa sanatate baietilor!

 

Dandusa, pensiunea este aceasta. Planuim sa mai dam o fuga acolo prin octombrie, in vacanta copiilor. Asta inseamna ca ne-a placut :). Ce mai fac scorpionasii?

 

 

 

Manuela, Stefan si cele 3 minuniid="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ei fetelor... puterea vine, mai ales cand vezi ca incepe sa iasa la lumina micutul nostru apartament. Am gasit si o bona, de varsta mea, adica tata a gasit-o, Luca o place - luni ma vad cu ea sa ii dau instructiuni.

Maine plec la festival folk la Rasnov, voi sta in cort, sper sa nu ploua, iar Luca merge la Breaza. Inca mai sunt multe de facut in casa (nu am adus nimic de la Breaza, cartile sunt in cutii, nu am galerii si nici perdele) dar ne mutam si le mai fac in timp. Nici TV nu am :D. Dar ma simt bine pentru ca stiu ca ne va fi infinit mai bine acolo... Va dati seama ca ma voi apuca de gatit, asa ca astept idei cu ce le gatiti celor mici la cina :).

Manu, arata foarte bine pensiunea. Mi-ar placea sa venim si noi. Cine stie, poate mergem impreuna (noi venim cu trenul).

Dandusa, incerc sa aflu daca s-a deschis Antipa. Si eu stiam ca in septembrie se deschide. Sper sa ne vedem cand veniti.

Va pup si va urez un weekend super!

 

Yagmur si Luca

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, din nou, mamici, dupa foarte, dar chiar foarte mult timp.

 

Lauraid="blue">, raspund chemarii tale si promit solemn sa scriu. Tare frumosi sunt baietii tai.

 

Daca ma ajuta cineva cu instructiuni (cred ca am nevoie chiar sa imi deseneze cineva), as incarca niste poze cu Celeste care s-a facut maricica si mai ales cuminte.

 

Va pup pe toate.

 

 

 

 

Dana [mamica]fericita de [copil] Celeste Maria (08 dec 2006)

POZE luna intii

 

POZE luna a doua

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui avdanaarhire
Incerc cu poze... http://www.flickr.com/photos/67103521@N06/6106197754/in/photostreamDana [mamica]fericita de [copil] Celeste Maria (08 dec 2006)POZE luna intiiPOZE luna a doua
align="right" id="quote2">woooooow!!!! ce a crescut! si ce mult s-a schimbat, mie mi se pare ca seamana fff bine cu tine. e o frumusete!!!!! sa va bucurati de ea mereu.de cand ne-am intalnit, am incercat sa il conving pe dani sa mai stam si sa "lucram" la masuta ... nici o sansa [:D]. dar zau ca el face roata, sta in cap si mai nou exerseaza mersul in maini [:D]baietii sunt bine, azi am fost cu dani la strumfi ... ce s-a mai distrat.alex s-a intors pe 31 aug prima data de pe burtica pe spate.la controlul de 2 luni a fost ok, 970 gr luate intr-o lunacu completare (intre 20-40ml) de LP dati seara pt ca pur si simplu urla la san [:(], 57 cm si 4.630gr. creste si e la fel de cumintel ... mai are momente de criza mai rea, dar trec.n usoaraLaura [mamica] lui [copil] Daniel - 14.11.2006 si [bb] Alexandru 01.07.2011Poze DanielMamici din IasiCopilul iti ia tot ce ai avut, dar iti da ce n-ai avut niciodata.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza! As zice ca dau eu [cafea] dar iar sunt inttr-o perioada cand nu beau. Asa ca pot sa zic ca dau eu ceaiul...sau limonada[:D]

.

[s]Mamaanaid="red">[s] Iti urez sanatate, putere, si multa energie! Ce mai fac fetele cucuietele?

.

Am vazut poze cu Celesteid="red">, ce mare s-a facut!!! Si seamana cu tati[:D]

.

Lauraid="red">, baietii tai sunt mortali. Ce frumos, ce frumos, mai vreau!

Nu mai stiu cine intreba...Antipa se deschide pe 17 septembrieid="blue">id="size4">!!!

.

Arata super bine pensiunea aia, are un mic minus din pct meu de vedere fiindca nu are restaurant si urasc sa car dupa mine mancare...dar in rest pare foarte ok...chiar ma gandesc sa o incercam week-end-ul urmator[:D]

 

.

Pup gasca!

 

 

Danutz, mami de Maria-sa Rares (14.12.2006)

 

fulguletiid="red">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...